HP Termékek Internetes Áruháza - Net Kft.
Információ: (06-1)-246-5057, 246-3461, H-P: 8-14:00-ig

HPE J9150D Aruba 10G SFP+ LC SR 300m OM3 MMF Transceiver [J9150D]

HPE J9150D Aruba 10G SFP+ LC SR 300m OM3 MMF Transceiver
HPE J9150D Aruba 10G SFP+ LC SR 300m OM3 MMF TransceiverHPE J9150D Aruba 10G SFP+ LC SR 300m OM3 MMF Transceiver
HPE J9150D Aruba 10G SFP+ LC SR 300m OM3 MMF Transceiver HPE J9150D Aruba 10G SFP+ LC SR 300m OM3 MMF Transceiver
Bruttó ár:
225 189,- Ft
[177 314,- Ft + Áfa]
Elérhetőség:
Raktáron
0 / 0
INGYENES HÁZHOZSZÁLLÍTÁS!

Ez is érdekelheti:

Ár: 248 789,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(195 897,- Ft + Áfa)
Ár: 677 789,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(533 692,- Ft + Áfa)
Ár: 859 489,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(676 763,- Ft + Áfa)

HP kapcsolók / Switches

Ár: 1 116 289,- FtElérhetőség: Raktáron
(878 968,- Ft + Áfa)
Ár: 2 189 389,- Ft
Átmeneti áruhiány

(1 723 928,- Ft + Áfa)
Ár: 1 342 288,- Ft
Átmeneti áruhiány

(1 056 920,- Ft + Áfa)
Ár: 731 589,- Ft
Átmeneti áruhiány

(576 054,- Ft + Áfa)
Ár: 360 189,- FtElérhetőség: Raktáron
(283 613,- Ft + Áfa)
Ár: 376 589,- Ft
Átmeneti áruhiány

(296 527,- Ft + Áfa)
Ár: 241 289,- FtElérhetőség: Raktáron
(189 991,- Ft + Áfa)
Ár: 4 788 988,- Ft
Átmeneti áruhiány

(3 770 857,- Ft + Áfa)
Ár: 2 299 388,- Ft
Átmeneti áruhiány

(1 810 542,- Ft + Áfa)
Ár: 3 261 389,- Ft
Átmeneti áruhiány

(2 568 023,- Ft + Áfa)
Ár: 8 029 388,- Ft
Átmeneti áruhiány

(6 322 353,- Ft + Áfa)
Ár: 5 025 489,- Ft
Átmeneti áruhiány

(3 957 078,- Ft + Áfa)
Ár: 114 389,- FtElérhetőség: Raktáron
(90 070,- Ft + Áfa)
Ár: 173 488,- FtElérhetőség: Raktáron
(136 605,- Ft + Áfa)
Ár: 3 873 788,- Ft
Átmeneti áruhiány

(3 050 227,- Ft + Áfa)
Ár: 92 591,- FtElérhetőség: Raktáron
(72 906,- Ft + Áfa)
Ár: 471 089,- Ft
Átmeneti áruhiány

(370 936,- Ft + Áfa)
Ár: 17 613 089,- Ft
Átmeneti áruhiány

(13 868 574,- Ft + Áfa)
Ár: 18 422 289,- Ft
Átmeneti áruhiány

(14 505 739,- Ft + Áfa)
Ár: 18 421 189,- Ft
Átmeneti áruhiány

(14 504 873,- Ft + Áfa)
Ár: 1 394 889,- FtElérhetőség: Raktáron
(1 098 338,- Ft + Áfa)
Ár: 1 977 789,- Ft
Átmeneti áruhiány

(1 557 314,- Ft + Áfa)
Ár: 1 146 089,- Ft
Átmeneti áruhiány

(902 432,- Ft + Áfa)
Ár: 670 389,- Ft
Átmeneti áruhiány

(527 865,- Ft + Áfa)
Ár: 1 165 289,- Ft
Átmeneti áruhiány

(917 550,- Ft + Áfa)
Ár: 410 689,- FtElérhetőség: Raktáron
(323 377,- Ft + Áfa)
Ár: 4 786 089,- Ft
Átmeneti áruhiány

(3 768 574,- Ft + Áfa)
Ár: 4 537 389,- Ft
Átmeneti áruhiány

(3 572 747,- Ft + Áfa)
Ár: 1 209 088,- Ft
Átmeneti áruhiány

(952 038,- Ft + Áfa)
Ár: 5 287 688,- Ft
Átmeneti áruhiány

(4 163 534,- Ft + Áfa)
Ár: 2 787 388,- Ft
Átmeneti áruhiány

(2 194 794,- Ft + Áfa)
Ár: 228 088,- Ft
Átmeneti áruhiány

(179 597,- Ft + Áfa)
Ár: 64 690,- FtElérhetőség: Raktáron
(50 937,- Ft + Áfa)
Ár: 12 848 488,- Ft
Átmeneti áruhiány

(10 116 920,- Ft + Áfa)
Ár: 167 089,- Ft
Átmeneti áruhiány

(131 566,- Ft + Áfa)
Ár: 917 489,- FtElérhetőség: Raktáron
(722 432,- Ft + Áfa)
Ár: 17 613 089,- Ft
Átmeneti áruhiány

(13 868 574,- Ft + Áfa)
Ár: 7 961 489,- Ft
Átmeneti áruhiány

(6 268 889,- Ft + Áfa)
10G SFP+ transceiver, LC SR 300m OM3 MMF, for use with selected Aruba switches
0.6 x 2.2 x 0.5 in
1.5 x 5.6 x 1.3 cm
##QUICKSPECS##
##QUICKSPECS##
##QUICKSPECS##
##QUICKSPECS##
##QUICKSPECS##
##QUICKSPECS##
##QUICKSPECS##
##QUICKSPECS##
43201553
For your product warranty coverage, please see the Aruba Product Warranty Summary https://www.arubanetworks.com/assets/support/warranty-coverage-quick-reference.pdf
0.1 lb
20 gm
  • HPE 5412R-92G-PoE+/4SFP (No PSU) v2 zl2 Switch (J9826A)
  • HPE Aruba Networking CX 6200F 48G 4SFP Switch (S0M83A)
  • Aruba 6200F 48G Class4 PoE 4SFP+ 740W Switch (JL728A)
  • Aruba CX 10000-48Y6C Distributed Services Front-to-Back 6 Fans 2 Power Supplies Bundle (R8P13A)
  • Aruba 2930M 24 HPE Smart Rate PoE Class 6 1-slot Switch (R0M68A)
  • HPE Aruba Networking 8360-12C v2 12p 100G QSFP28 Switch (JL721C)
  • Aruba Instant On 1930 48G Class4 PoE 4SFP/SFP+ 370W Switch (JL686B)
  • Aruba 6300M 48p HPE Smart Rate 1G/2.5G/5G Class8 PoE and 2p 50G and 2p 25G Switch (R8S90A)
  • Aruba 8325-48Y8C Port to Power Airflow 6 Fans 2 DC PSU Switch Bundle for HPE (S1D09A)
  • Aruba 6410 96-port 1GbE Class PoE 4 and 4-port SFP56 v2 Switch (JL741C)
  • HPE Aruba Networking CX 8100 40x10G Base-T 8x10G SFP+ 4x40/100G QSFP28 Switch (R9W97A)
  • Aruba 8360-48Y6C v2 Port to Power Airflow 5 Fans 2 Power Supply Units HPE Attached Bundle (R9G22A)
  • Aruba 6300M 24-port HPE Smart Rate 1/2.5/5GbE Class 6 PoE and 4-port SFP56 Switch (JL660A)
  • HPE Aruba Networking 8360-48XT4C v2 48p 1G/10GBase-T 4p 100G QSFP28 Switch (JL720C)
  • Aruba 6300M 48-port 1GbE and 4-port SFP56 Switch (JL663A)
  • HPE Aruba Networking CX 6200F 24G 4SFP Switch (S0M81A)
  • HPE Aruba Networking CX 6200F 48G Class-4 PoE 4SFP 740W Switch (S0M85A)
  • Aruba 6200M 24G Class4 PoE 4SFP+ Switch (R8Q68A)
  • Aruba 8325-32C Power to Port Airflow 6 Fans 2 Power Supply Units Bundle for HPE (R9F67A)
  • Aruba 8325-48Y8C 48-port 25G SFP/SFP+/SFP28 8-port 100G QSFP+/QSFP28 Back-to-Front 6 Fans 2 DC Bdl (JL858A)
  • Aruba 8360-16Y2C v2 Port to Power Airflow 3 Fans 2 Power Supply Units HPE Attached Bundle (R9G10A)
  • HPE Aruba Networking 8360-24XF2C v2 24p 10G SFP+ 2p 100G QSFP28 FB 3 Fans 2AC Bundle (JL710C)
  • HPE Aruba Networking CX 6200F 48G Class-4 PoE 4SFP+ 370W Switch (JL727B)
  • Aruba 8325-48Y8C Power to Port Airflow 6 Fans 2 DC PSU Switch Bundle for HPE (S1D10A)
  • Aruba 6100 24G 4SFP+ Switch (JL678A)
  • HPE Aruba Networking CX 8100 24x10G SFP+ 4x40/100G QSFP28 BF Airflow 3Fan 2AC PSU Switch Bundle (R9W87A)
  • HPE Aruba Networking 8360-32Y4C v2 32p 25G SFP28 4Sec 4p 100G QSFP28 Switch (JL717C)
  • Aruba 6405 96-port 1GbE Class PoE 4 and 4-port SFP56 Switch (R0X29A)
  • Aruba 6300M 24-port 1GbE Class 4 PoE and 4-port SFP56 Switch (JL662A)
  • Aruba 8325-48Y8C 48-port 25G SFP/SFP+/SFP28 and 8-port 100G QSFP+/QSFP28 Switch (JL635A)
  • HPE Aruba Networking CX 8100 48x10G SFP+ 4x40/100G QSFP28 BF Airflow 3Fan 2AC PSU Switch Bundle (R9W91A)
  • Aruba 6200M 48G 4SFP+ Switch (R8Q69A)
  • Aruba 8325-48Y8C Port to Power Airflow 6 Fans 2 Power Supply Units Bundle for HPE (R9F64A)
  • Aruba 8325-32C 32-port 100G QSFP+/QSFP28 Back-to-Front 6 Fans and 2 DC Bundle (JL860A)
  • HPE Aruba Networking 8360-16Y2C v2 16p 25G SFP28 2p 100G QSFP28 Switch (JL718C)
  • Aruba 8360-48Y6C v2 Power to Port Airflow 5 Fans 2 Power Supply Units HPE Attached Bundle (R9G23A)
  • HPE Aruba Networking CX 6200F 48G Class-4 PoE 4SFP+ 740W Switch (JL728B)
  • Aruba 6200F 24G Class4 PoE 4SFP+ 370W Switch (JL725A)
  • HPE Aruba Networking CX 8100 24x10G Base-T 4x10G SFP+ 4x40/100G QSFP28 BF 3Fan 2AC PSU SW Bundle (R9W89A)
  • HPE Aruba Networking CX 8100 24x10G SFP+ 4x40/100G QSFP28 Switch (R9W94A)
  • Aruba 8360-12C v2 Power to Port Airflow 3 Fans 2 Power Supply Units HPE Attached Bundle (R9G15A)
  • Aruba 6300M 48-port HPE Smart Rate 1/2.5/5GbE Class 6 PoE and 4-port SFP56 Switch (JL659A)
  • Aruba 6300M 24p SFP+ LRM support and 2p 50G and 2p 25G MACSec Switch (R8S92A)
  • HPE Aruba Networking CX 6100 48G Class4 PoE 4SFP+ 740W Switch (R9Y04A)
  • Aruba 6405 96-port 1GbE Class PoE 4 and 4-port SFP56 v2 Switch (R0X29C)
  • Aruba 6200F 12G Class4 PoE 2G/2SFP+ 139W Switch (R8Q72A)
  • HPE Aruba Networking 8360-48Y6C v2 48p 25G SFP28 4Sec 6p 100G QSFP28 2Sec FB 5 Fans 2AC Bundle (JL704C)
  • Aruba 8360-16Y2C v2 Power to Port Airflow 3 Fans 2 Power Supply Units HPE Attached Bundle (R9G11A)
  • Aruba 8360-24XF2C v2 Power to Port Airflow 3 Fans 2 Power Supply Units HPE Attached Bundle (R9G17A)
  • Aruba 8360-32Y4C v2 Power to Port Airflow 3 Fans 2 Power Supply Units HPE Attached Bundle (R9G09A)
  • HPE Aruba Networking CX 8100 40x10G Base-T 8x10G SFP+ 4x40/100G QSFP28 BF 3Fan 2AC PSU Switch Bundle (R9W93A)
  • Aruba 6200F 24G 4SFP+ Switch (JL724A)
  • Aruba CX 10000-48Y6C Distributed Services Back-to-Front 6 Fans 2 Power Supplies Bundle (R8P14A)
  • Aruba 8325-48Y8C 48-port 25G SFP/SFP+/SFP28 8-port 100G QSFP+/QSFP28 Front-to-Back 6 Fans 2 DC Bdl (JL857A)
  • Aruba 8360-32Y4C v2 Port to Power Airflow 3 Fans 2 Power Supply Units HPE Attached Bundle (R9G08A)
  • HPE Aruba Networking CX 6200F 24G 4SFP+ Switch (JL724B)
  • Aruba 6300M 12p Class8 PoE and 36p Class6 PoE HPE Smart Rate 1G/2.5G/5G and 2p 50G and 2p 10G Switch (R8S91A)
  • Aruba 8325-32C Port to Power Airflow 6 Fans 2 DC PSU Switch Bundle for HPE (S1D11A)
  • Aruba 6405 48-port SFP+ and 8-port SFP56 v2 Switch (R0X30C)
  • HPE Aruba Networking CX 8100 24x10G Base-T 4x10G SFP+ 4x40/100G QSFP28 FB 3Fan 2AC PSU Switch Bundle (R9W88A)
  • HPE Aruba Networking 8360-48XT4C v2 48p 1G/10GBase-T 4p 100G QSFP28 FB 3 Fans 2AC Bundle (JL706C)
  • Aruba Instant On 1930 24G Class4 PoE 4SFP/SFP+ 370W Switch (JL684B)
  • Aruba 8360-48XT4C v2 Port to Power Airflow 3 Fans 2 Power Supply Units HPE Attached Bundle (R9G12A)
  • HPE Aruba Networking CX 6200F 24G Class-4 PoE 4SFP 370W Switch (S0M82A)
  • HPE Aruba Networking CX 8100 24x10G Base-T 4x10G SFP+ 4x40/100G QSFP28 Switch (R9W95A)
  • Aruba 6200M 36G 12SR5 Class6 PoE 4SFP+ Switch (R8Q71A)
  • Aruba 8325-32C Port to Power Airflow 6 Fans 2 Power Supply Units Bundle for HPE (R9F66A)
  • Aruba 2930M 40G 8 HPE Smart Rate PoE Class 6 1-slot Switch (R0M67A)
  • HPE Aruba Networking 8360-32Y4C v2 32p 25G SFP28 4Sec 4p 100G QSFP28 BF 3 Fans 2AC Bundle (JL701C)
  • Aruba Instant On 1930 24G Class4 PoE 4SFP/SFP+ 195W Switch (JL683B)
  • Aruba Instant On 1930 48G Class4 PoE 4SFP/SFP+ 370W Switch (JL686A)
  • Aruba 8325-32C Power to Port Airflow 6 Fans 2 DC PSU Switch Bundle for HPE (S1D12A)
  • Aruba 6410 v2 Switch (R0X27C)
  • HPE Aruba Networking CX 8100 48x10G SFP+ 4x40/100G QSFP28 FB Airflow 3Fan 2AC PSU Switch Bundle (R9W90A)
  • Aruba 8360-12C v2 Port to Power Airflow 3 Fans 2 Power Supply Units HPE Attached Bundle (R9G14A)
  • Aruba 6405 48-port SFP+ and 8-port SFP56 Switch (R0X30A)
  • Aruba 8360-48XT4C v2 Power to Port Airflow 3 Fans 2 Power Supply Units HPE Attached Bundle (R9G13A)
  • Aruba 6410 Switch (R0X27A)
  • Aruba 8325-32C 32-port 100G QSFP+/QSFP28 Switch (JL636A)
  • HPE OfficeConnect 1850 6XGT and 2XGT/SPF+ Switch (JL169A)
  • Aruba 6200M 48G Class4 PoE 4SFP+ Switch (R8Q70A)
  • Aruba 8325-48Y8C Power to Port Airflow 6 Fans 2 Power Supply Units Bundle for HPE (R9F65A)
  • Aruba 8325-32C 32-port 100G QSFP+/QSFP28 Front-to-Back 6 Fans and 2 DC Bundle (JL859A)
  • HPE Aruba Networking 8360-24XF2C v2 24p 10G SFP+ 2p 100G QSFP28 Switch (JL722C)
  • HPE Aruba Networking 8360-32Y4C v2 32p 25G SFP28 4Sec 4p 100G QSFP28 FB 3 Fans 2AC Bundle (JL700C)
  • HPE Aruba Networking CX 6200F 24G Class-4 PoE 4SFP+ 370W Switch (JL725B)
  • Aruba 6200F 48G Class4 PoE 4SFP+ 370W Switch (JL727A)
  • HPE Aruba Networking CX 6200F 48G 4SFP+ Switch (JL726B)
  • HPE Aruba Networking CX 8100 24x10G SFP+ 4x40/100G QSFP28 FB Airflow 3Fan 2AC PSU Switch Bundle (R9W86A)
  • Aruba 8360-24XF2C v2 Port to Power Airflow 3 Fans 2 Power Supply Units HPE Attached Bundle (R9G16A)
  • Aruba 6300M 48-port 1GbE Class 4 PoE and 4-port SFP56 Switch (JL661A)
  • Aruba 6300M 24-port 1GbE and 4-port SFP56 Switch (JL664A)
  • Aruba IPSec Encryption/NAT/Advanced DDoS/Load Balancing protection for Aruba CX 10000 E-LTU (R9H26AAE)
  • HPE Aruba Networking CX 8100 40x10G Base-T 8x10G SFP+ 4x40/100G QSFP28 FB 3Fan 2AC PSU Switch Bundle (R9W92A)
  • Aruba 6200M 24G 4SFP+ Switch (R8Q67A)
  • HPE Aruba Networking 8360-48Y6C v2 48p 25G SFP28 4Sec 6p 100G QSFP+ 2Sec BF 5 Fans 2AC Bundle (JL705C)
  • HPE 54xx Configure-to-order Switch (J9809A)
  • HPE Aruba Networking 8360-48XT4C v2 48p 1G/10GBase-T 4p 100G QSFP28 BF 3 Fans 2AC Bundle (JL707C)
  • HPE Aruba Networking 8360-12C v2 12p 100G QSFP28 Front-to-Back 3 Fans 2AC Bundle (JL708C)
  • HPE Aruba Networking CX 6200F 48G Class-4 PoE 4SFP 370W Switch (S0M84A)
  • Aruba 6200F 48G 4SFP+ Switch (JL726A)
  • HPE Aruba Networking 8360-48Y6C v2 48p 25G SFP28 4Sec 6p 100G QSFP28 2Sec Switch (JL719C)
  • Aruba 6410 96-port 1GbE Class PoE 4 and 4-port SFP56 Switch (JL741A)
  • HPE Aruba Networking 8360-16Y2C v2 16p 25G SFP28 2p 100G QSFP28 BF 3 Fans 2AC Bundle (JL703C)
  • Aruba 6405 Switch (R0X26A)
  • Aruba 6300M 24p HPE Smart Rate 1G/2.5G/5G/10G Class6 PoE and 2p 50G and 2p 25G Switch (R8S89A)
  • Aruba 6300M 48G Power to Port Airflow 2 Fans 1 Power Supply Unit Bundle for HPE (R9F63A)
  • Aruba 6405 v2 Switch (R0X26C)
  • HPE Aruba Networking CX 8100 48x10G SFP+ 4x40/100G QSFP28 Switch (R9W96A)
  • HPE Aruba Networking 8360-24XF2C v2 24p 10G SFP+ 2p 100G QSFP28 BF 3 Fans 2 AC Bundle (JL711C)
  • HPE Aruba Networking 8360-12C v2 12p 100G QSFP28 Back-to-Front 3 Fans 2AC Bundle (JL709C)
  • HPE Aruba Networking 8360-16Y2C v2 16p 25G SFP28 2p 100G QSFP28 FB 3 Fans 2AC Bundle (JL702C)

Értékeléshez, kérjük jelentkezzen be!


Még nincs értékelés a termékhez!

© 2024 HPShop.hu, Net Kft., 1118 Budapest, Rétköz utca 18.(üzlethelyiség),
Cégjegyzékszám: 01-09-569664, Adószám: 12257106-2-43, Nyitva tartás: Hétfő-Péntek: 7:30 - 13:00
Adatvédelem | 
^ Fel

Cookie / Süti tájékoztató

Kedves Látogató! Tájékoztatjuk, hogy a www.hpshop.hu honlap működésének biztosítása, látogatóinak magasabb szintű kiszolgálása, látogatottsági statisztikák készítése, illetve marketing tevékenységünk támogatása érdekében cookie-kat alkalmazunk. Az Elfogadom gomb megnyomásával Ön hozzájárulását adja a cookie-k, alábbi linken elérhető tájékoztatóban foglaltak szerinti, kezeléséhez. Kérjük, vegye figyelembe, hogy amennyiben nem fogadja el, úgy a weboldal egyes funkciói nem lesznek használhatók.
Részletek