HP Termékek Internetes Áruháza - Net Kft.
Információ: (06-1)-246-5057, 246-3461, H-P: 8-14:00-ig

HPE JL667A Aruba 6300F 48-port 1GbE and 4-port SFP56 Switch [JL667A]

HPE JL667A Aruba 6300F 48-port 1GbE and 4-port SFP56 Switch
HPE JL667A Aruba 6300F 48-port 1GbE and 4-port SFP56 SwitchHPE JL667A Aruba 6300F 48-port 1GbE and 4-port SFP56 SwitchHPE JL667A Aruba 6300F 48-port 1GbE and 4-port SFP56 Switch
HPE JL667A Aruba 6300F 48-port 1GbE and 4-port SFP56 Switch HPE JL667A Aruba 6300F 48-port 1GbE and 4-port SFP56 Switch HPE JL667A Aruba 6300F 48-port 1GbE and 4-port SFP56 Switch
Bruttó ár:
3 913 788,- Ft
[3 081 723,- Ft + Áfa]
Elérhetőség:
Átmeneti áruhiány
0 / 0
INGYENES HÁZHOZSZÁLLÍTÁS!

Ez is érdekelheti:

Ár: 5 077 489,- Ft
Átmeneti áruhiány

(3 998 023,- Ft + Áfa)
Ár: 5 342 388,- Ft
Átmeneti áruhiány

(4 206 605,- Ft + Áfa)
Ár: 8 112 289,- Ft
Átmeneti áruhiány

(6 387 629,- Ft + Áfa)

HPE hálózati adó-vevők

Ár: 171 089,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(134 716,- Ft + Áfa)
Ár: 684 689,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(539 125,- Ft + Áfa)
Ár: 295 888,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(232 983,- Ft + Áfa)
Ár: 68 890,- FtElérhetőség: Raktáron
(54 244,- Ft + Áfa)
Ár: 52 690,- FtElérhetőség: Raktáron
(41 488,- Ft + Áfa)
Ár: 1 960 589,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(1 543 771,- Ft + Áfa)
Ár: 225 088,- FtElérhetőség: Raktáron
(177 235,- Ft + Áfa)
Ár: 4 409 589,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(3 472 117,- Ft + Áfa)
Ár: 175 189,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(137 944,- Ft + Áfa)
Ár: 257 289,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(202 590,- Ft + Áfa)
Ár: 4 454 088,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(3 507 156,- Ft + Áfa)
Ár: 1 715 988,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(1 351 172,- Ft + Áfa)
Ár: 979 189,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(771 015,- Ft + Áfa)
Ár: 18 365 688,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(14 461 172,- Ft + Áfa)
Ár: 76 890,- FtElérhetőség: Raktáron
(60 543,- Ft + Áfa)
Ár: 74 190,- FtElérhetőség: Raktáron
(58 417,- Ft + Áfa)
Ár: 60 190,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(47 394,- Ft + Áfa)
Ár: 122 389,- FtElérhetőség: Raktáron
(96 369,- Ft + Áfa)
Ár: 14 692 189,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(11 568 653,- Ft + Áfa)
Ár: 1 216 089,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(957 550,- Ft + Áfa)
Ár: 539 088,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(424 479,- Ft + Áfa)

HPE szerver tápegységek

Ár: 393 389,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(309 755,- Ft + Áfa)
Ár: 290 888,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(229 046,- Ft + Áfa)
Ár: 268 588,- FtElérhetőség: Raktáron
(211 487,- Ft + Áfa)
Ár: 630 389,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(496 369,- Ft + Áfa)
Ár: 1 040 488,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(819 282,- Ft + Áfa)

HPE tápvezetékek, tápkábelek

Ár: 26 290,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(20 701,- Ft + Áfa)
Ár: 14 390,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(11 331,- Ft + Áfa)
Ár: 26 391,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(20 780,- Ft + Áfa)
Ár: 26 391,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(20 780,- Ft + Áfa)
Aruba 6300F 48-port 1GbE and 4-port SFP56 Switch Includes Non-Pluggable, Internal PSU behind sheetmetal Chassis Frame Includes Non-Pluggable, Internal Fans behind sheetmetal Chassis Frame Min=0 \ Max = 4 SFP/SFP+/SFP28/SFP56 1/10/25/50G Transceiver 1U - Height
100-120/200-240 VAC
1Gbps: 2.28μSec, 10Gbps: 1.46μSec, 25Gbps: 1.90μSec, 50Gbps: 3.49μSec
Aruba AirWave Aruba Central Network Management Aruba NetEdit Command-line interface SNMP v2c/v3 RMON
Quad Core ARM Cortex™ A72 @ 1.8GHz, 8 GBytes DDR4 32 GBytes eMMC 8 MB Shared Packet Buffer Memory
(48) 10/100/1000 BASE-T ports, (4) 1/10/25/50G SFP ports
74 W (maximum)
1.73 x 17.4 x 12.9 in
4.4 x 44.2 x 32.7 cm
##QUICKSPECS##
31
31
##QUICKSPECS##
##QUICKSPECS##
##QUICKSPECS##
https://www.hpe.com/psnow/doc/a00073540enw.html?jumpid=in_pdp-psnow-qs
https://www.hpe.com/psnow/doc/a00073540enw.pdf?jumpid=in_pdp-psnow-qs
##QUICKSPECS##
##QUICKSPECS##
04/01/2024 12:00:00 AM
10/31/2028 12:00:00 AM
04/01/2024 12:00:00 AM
10/31/2028 12:00:00 AM
##QUICKSPECS##
##QUICKSPECS##
Up to 10 switches per stack
496 Gbps
369 Mpps
See http://www.hpe.com/networking/warrantysummary for warranty and support information included with your product purchase.
4.46 kg
9.83 lbs
  • HPE Aruba Networking NetEdit Single Node 3yr Subscription E-STU (JL640AAE)
  • HPE Aruba Networking Central Switch Class-3 Foundation 3 year Subscription E-STU (Q9Y79AAE)
  • HPE Aruba Networking 10G SFP+ LC SR 300m MMF TAA Transceiver (R9Q46A)
  • HPE Aruba Networking 50G SFP56 to SFP56 0.65m Direct Attach Copper Cable (R0M46A)
  • HPE Aruba Networking X544 Universal 4-post Duct Kit (Must order 4-post rack mount kit) (JL716A)
  • HPE Aruba Networking 50G BiDi 10km-Downstream 1330/1270 Transceiver (S1C92A)
  • HPE Aruba Networking Fabric Composer Device Management Service Tier 3 Switch 3y Subscription E-STU (R8D19AAE)
  • HPE Aruba Networking 10G SR SFP+ LC 400m OM4 MMF C-Class Transceiver (S2P30A)
  • HPE Aruba Networking 25G ER LC 40km SMF Transceiver (S0V69A)
  • HPE Aruba Networking Central 63xx/38xx Switch Foundation Government 7-year Subscription E-STU (R8L02AAE)
  • HPE Aruba Networking Central on Prem Switch Class-3 Foundation 7 year Subscription E-STU (R6U86AAE)
  • HPE Aruba Networking 100G QSFP28 LC ER4L 40km SMF Transceiver (JL743A)
  • HPE Aruba Networking Central Switch Class3 Foundation 10-year Subscription E-STU (R3K02AAE)
  • HPE Aruba Networking 25G SFP28 to SFP28 3m Active Optical Cable (R0M44A)
  • HPE Aruba Networking CX Switch Bluetooth Adapter (S1H23A)
  • HPE Aruba Networking 1G SFP RJ45 T 100m Cat5e TAA Transceiver (R9Q45A)
  • HPE Aruba Networking 25G SFP28 to SFP28 0.65m Direct Attach Copper Cable (R9F91A)
  • HPE Aruba Networking 50G SFP56 to SFP56 3m Direct Attach Copper Cable (R9Q44A)
  • HPE Aruba Networking 25G SFP28 to SFP28 0.65m Direct Attach Cable (JL487A)
  • HPE Networking 2.5m C15 to C14 PDU India Power Cord (JL672A)
  • HPE Aruba Networking 100G QSFP28 to QSFP28 1m Direct Attach Copper Cable (R0Z25A)
  • HPE Aruba Networking Central 63xx/38xx Switch Foundation Government 10-year Subscription E-STU (R8L03AAE)
  • HPE Networking 100Gb QSFP28 Bidirectional Transceiver (845972-B21)
  • HPE Aruba Networking 25G SFP28 to SFP28 7m Active Optical Cable (R0M45A)
  • HPE Aruba Networking 10G SFP+ to SFP+ 3m Direct Attach Copper Cable (R9F84A)
  • HPE Aruba Networking X414 1U Universal 4-post Rack Mount Kit (J9583B)
  • HPE Aruba Networking 50G eSR 300m MMF Transceiver (S0V64A)
  • HPE Aruba Networking Central On-Premises Switch Class3 Advanced 1-year Subscription E-STU (R6V03AAE)
  • HPE Aruba Networking X741 Port-to-Power Fan (JL714A)
  • Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF TAA Transceiver for HPE (R9Q43A)
  • HPE Aruba Networking 10GBASE-T SFP+ RJ45 30m Cat6A Transceiver (JL563B)
  • HPE Aruba Networking 25G SFP28 to SFP28 3m Direct Attach Copper Cable (R9F92A)
  • HPE Aruba Networking Central 63xx/38xx Switch Foundation Government 5-year Subscription E-STU (R8L01AAE)
  • HPE Aruba Networking 25G SFP28 LC SR 100m MMF Transceiver (JL484A)
  • HPE Aruba Networking 50G SFP56 to SFP56 3m Direct Attach Copper Cable (R9G07A)
  • HPE Aruba Networking 10G SMF Simplex LC BiDi 40km-Downstream 1330/1270 Transceiver (R9X54A)
  • Aruba NetEdit Single Node 1yr Subscription for HPE E-STU (R9G36AAE)
  • HPE Aruba Networking 25G SFP28 to SFP28 15m Active Optical Cable (R0Z21A)
  • HPE Aruba Networking Fabric Composer Device Management Service Tier 3 Switch 3y Subscription E-STU (R9G32AAE)
  • HPE Networking 2.0m C13 to C14 PDU Power Cord (JL697A)
  • HPE Aruba Networking Central Switch Class-3 Foundation 5 year Subscription E-STU (Q9Y80AAE)
  • HPE Aruba Networking CX 6300M 250W 36-72VDC Input Non-PoE Power Supply (JL757A)
  • HPE Aruba Networking 10G ER SFP+ LC 40km SMF C-Class Transceiver (S2P32A)
  • HPE Aruba Networking USBA-RJ45 PIN3TX-6RX 2.5m Cable (R8Z87A)
  • HPE Aruba Networking 100G QSFP28 LC CWDM4 2km SMF Transceiver (R0Z30A)
  • HPE Aruba Networking Central 63xx/38xx Switch Foundation Government 3-year Subscription E-STU (R8L00AAE)
  • HPE Aruba Networking 100G QSFP28 to QSFP28 2m Active Optical Cable (JL856A)
  • HPE Aruba Networking 1G SFP RJ45 T 100m Cat5e Transceiver (R9F87A)
  • HPE Aruba Networking 50G SFP56 LC SR 100m MMF Transceiver (R0M48A)
  • HPE Aruba Networking 25G SFP28 to SFP28 5m Direct Attach Copper Cable (JL489A)
  • HPE Aruba Networking 25G SFP28 LC eSR 400m MMF Transceiver (R9F90A)
  • HPE Aruba Networking 40G QSFP+ to QSFP+ 30m Active Optical Cable (R0Z24A)
  • HPE Aruba Networking Central On-Premises Switch Class3 Advanced 10-year Subscription E-STU (R6V07AAE)
  • HPE Aruba Networking 50G QSFP56 to SFP56 0.65m DAC Cable (S1J07A)
  • HPE Aruba Networking 25G SFP28 to SFP28 5m Direct Attach Copper Cable (R9F93A)
  • HPE Aruba Networking 1G SFP RJ45 T 100m Cat5e TAA Transceiver (JL747A)
  • HPE Aruba Networking 50G SFP56 to SFP56 0.65m Direct Attach Copper Cable (R9G06A)
  • HPE Aruba Networking Central on Prem Switch Class-3 Foundation 10 year Subscription E-STU (R6U87AAE)
  • HPE Aruba Networking 100G QSFP28 to QSFP28 30m Active Optical Cable (R0Z29A)
  • HPE Aruba Networking Fabric Composer Device Management Service Tier 3 Switch 5y Subscription E-STU (R8D20AAE)
  • HPE Aruba Networking 100G QSFP28 to QSFP28 7m Active Optical Cable (R0Z27A)
  • HPE Aruba Networking 50G BiDi 10km-Upstream 1270/1330 Transceiver (S1C94A)
  • HPE Aruba Networking 25G SFP28 LC SR 100m MMF Transceiver (R9F89A)
  • HPE Aruba Networking Central on Prem Switch Class-3 Foundation 1 year Subscription E-STU (R6U83AAE)
  • HPE Aruba Networking 25G SFP28 LC eSR 400m MMF Transceiver (JL485A)
  • HPE Aruba Networking Fabric Composer Device Management Service Tier 3 Switch 1y Subscription E-STU (R9G31AAE)
  • HPE Aruba Networking 100G QSFP28 to QSFP28 5m Direct Attach Copper Cable (R0Z26A)
  • HPE Aruba Networking NetEdit Single Node 1yr Subscription E-STU (JL639AAE)
  • HPE Aruba Networking 10G SFP+ LC LR 10km SMF TAA Transceiver (JL749A)
  • HPE Aruba Networking Fabric Composer Device Management Service Tier 3 Switch 1y Subscription E-STU (R8D18AAE)
  • HPE Aruba Networking X751 Front to Back Fan Tray (JL669B)
  • HPE Aruba Networking 50G SFP56 to SFP56 3m Direct Attach Copper Cable (R0M47A)
  • HPE Networking 2.0m C13 to C14 PDU India Power Cord (JL671A)
  • HPE Aruba Networking 40G QSFP+ to QSFP+ 7m Active Optical Cable (R0Z22A)
  • HPE Aruba Networking Central On-Premises Switch Class3 Advanced 5-year Subscription E-STU (R6V05AAE)
  • HPE Aruba Networking 25G BiDi 10km-Downstream 1330/1270 Transceiver (S1C96A)
  • HPE Aruba Networking 50G ER 40km SMF Transceiver (S0V66A)
  • Aruba 1G SFP LC SX 500m OM2 MMF Transceiver for HPE (R9F86A)
  • HPE Aruba Networking Central on Prem Switch Class-3 Foundation 5 year Subscription E-STU (R6U85AAE)
  • HPE Aruba Networking 25G SR SFP28 LC 100m MMF C-Class Transceiver (S2P33A)
  • HPE Aruba Networking 1U Universal 4-post Rack Mount Kit (R9F57A)
  • HPE Aruba Networking 25G LR SFP28 LC 10km SMF C-Class Transceiver (S2P34A)
  • HPE Aruba Networking 10G SFP+ LC SR 300m MMF TAA Transceiver (JL748A)
  • HPE Aruba Networking 1G SFP LC LX 10km SMF TAA Transceiver (JL746A)
  • HPE Aruba Networking CX 6300M 12VDC 250W 100-240VAC Power-to-Port Airflow Power Supply Unit (R9F61A)
  • HPE Aruba Networking 50G QSFP56 to SFP56 3m DAC Cable (S1J08A)
  • HPE Aruba Networking 25G SFP28 to SFP28 3m Direct Attach Copper Cable (JL488A)
  • HPE Aruba Networking 10G SFP+ to SFP+ 1m Direct Attach Copper Cable (R9F83A)
  • HPE Aruba Networking 10G SMF Simplex LC BiDi 40km-Upstream 1270/1330 Transceiver (R9X55A)
  • Aruba 10GBASE-T SFP+ RJ45 30m Cat6A Transceiver for HPE (R9F85A)
  • HPE Aruba Networking 40G QSFP+ to QSFP+ 15m Active Optical Cable (R0Z23A)
  • HPE Aruba Networking USBA-RJ45 PC-to-Switch PIN6TX-3RX 2.5m Cable (R9G48B)
  • HPE Aruba Networking CX 6300M Power-to-Port Fan Tray (JL761A)
  • HPE Aruba Networking CX 6300M 1050W 36-72VDC Input PoE Power Supply (JL758A)
  • HPE Aruba Networking 100G SR2 MPO QSFP28 100m MMF Transceiver (S1C93A)
  • HPE Aruba Networking Central On-Premises Switch Class3 Advanced 7-year Subscription E-STU (R6V06AAE)
  • HPE Aruba Networking 50G LR 10km SMF Transceiver (S0V65A)
  • HPE Aruba Networking USB-C to USB-C PC-to-Switch 3m Cable (R9J33A)
  • HPE Aruba Networking 10G LR SFP+ LC 10km SMF C-Class Transceiver (S2P31A)
  • HPE Aruba Networking CX 6300M Power-to-Port Airflow Fan Tray (R9F62A)
  • HPE Aruba Networking USB-A reversible to USB-C PC-to-Switch 3m Cable (R9J32A)
  • HPE Aruba Networking 10G SFP+ LC LR 10km SMF Transceiver (J9151E)
  • HPE Aruba Networking Universal 4-post Duct Kit (R9F60A)
  • HPE Aruba Networking 100G QSFP28 LC FR1 SMF 2km Transceiver (R9B63A)
  • Aruba NetEdit Single Node 3yr Subscription for HPE E-STU (R9G37AAE)
  • HPE Aruba Networking Central On-Premises Switch Class3 Advanced 3-year Subscription E-STU (R6V04AAE)
  • HPE Aruba Networking Fabric Composer Device Management Service Tier 3 Switch 5y Subscription E-STU (R9G33AAE)
  • HPE Aruba Networking Central 63xx/38xx Switch Foundation Government 1-year Subscription E-STU (R8K99AAE)
  • Aruba 100M SFP LC FX 2km MMF Transceiver for HPE (R9F88A)
  • HPE Aruba Networking Central on Prem Switch Class-3 Foundation 3 year Subscription E-STU (R6U84AAE)
  • HPE Aruba Networking 25G BiDi 10km-Upstream 1270/1330 Transceiver (S1C98A)
  • HPE Aruba Networking Central Switch Class-3 Foundation 7 year Subscription E-STU (Q9Y81AAE)
  • HPE Aruba Networking 25G LR SFP28 LC 10km SMF TAA Transceiver (S2N63A)
  • HPE QSFP28 to SFP28 Adapter (845970-B21)
  • HPE Aruba Networking Central Switch Class-3 Foundation 1 year Subscription E-STU (Q9Y78AAE)
  • Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF TAA Transceiver for HPE (R9Q47A)
  • HPE Aruba Networking 25G SFP28 LC LR 10km SMF Transceiver (JL486A)
  • HPE Aruba Networking 10G SFP+ LC SR 300m OM3 MMF Transceiver (R9F82A)
  • HPE Aruba Networking 100G QSFP28 to QSFP28 15m Active Optical Cable (R0Z28A)
  • HPE Aruba Networking 1G SFP LC SX 500m MMF TAA Transceiver (JL745A)
  • HPE Aruba Networking Foundational Care 3Y NBD Exch 6300F 48 Switch SVC (HR6N3E)
  • HPE Aruba Networking 3Y Software+Technical Support 6300F 48 Switch SVC (HR6P2E)
  • HPE Aruba Networking Foundational Care 3Y 4HR Onsite 6300F 48 Switch SVC (HR6P0E)
  • HPE Aruba Networking Foundational Care 1Y NBD Onsite 6300F 48 Switch SVC (HL8D6E)
  • HPE Aruba Networking Foundational Care 3Y NBD Exch Hardware Only 6300F 48 Switch SVC (HR6N2E)
  • HPE Aruba Networking Foundational Care 3Y NBD Exch Vol T2 6300F 48 Switch SVC (HL8G4E)
  • HPE Aruba Networking Foundational Care 5Y NBD Onsite CDMR 6300F 48 Switch SVC (HR6R2E)
  • HPE Aruba Networking Foundational Care 1Y NBD Exch Vol T1 6300F 48 Switch SVC (HL8E9E)
  • HPE Aruba Networking Foundational Care 5Y 4HR Exch 6300F 48 Switch SVC (HR6R0E)
  • HPE Aruba Networking Foundational Care 1Y CTR 6-Hour 6300F 48 Switch SVC (HR6N0E)
  • HPE Aruba Networking Foundational Care 5Y NBD Exch Vol T1 6300F 48 Switch SVC (HR6T1E)
  • HPE Aruba Networking Foundational Care 1Y 4HR Onsite Hardware Only 6300F 48 Switch SVC (H68D7E)
  • HPE Aruba Networking Foundational Care 1Y NBD Exch Vol T2 6300F 48 Switch SVC (HL8F0E)
  • HPE Aruba Networking Foundational Care 3Y 4HR Exch 6300F 48 Switch SVC (HR6N4E)
  • HPE Aruba Networking Foundational Care 4Y NBD Exch Vol T2 6300F 48 Switch SVC (HL8H9E)
  • HPE Aruba Networking Foundational Care 3Y NBD Onsite CDMR 6300F 48 Switch SVC (HR6N6E)
  • HPE Aruba Networking Foundational Care 4Y NBD Exch Vol T1 6300F 48 Switch SVC (HL8H8E)
  • HPE Aruba Networking Foundational Care 5Y NBD Exch 6300F 48 Switch SVC (HR6Q9E)
  • HPE Aruba Networking Foundational Care 5Y NBD Exch Vol T2 6300F 48 Switch SVC (HR6T2E)
  • HPE Aruba Networking Foundational Care 4Y 4HR Exch Vol T2 6300F 48 Switch SVC (HL8J3E)
  • HPE Aruba Networking Foundational Care 1Y CTR 6-Hour CDMR 6300F 48 Switch SVC (HR6N1E)
  • HPE Aruba Networking 5Y Software+Technical Support Vol T2 6300F 48 Switch SVC (HR6U1E)
  • HPE Aruba Networking Foundational Care 4Y NBD Onsite 6300F 48 Switch SVC (HR6P8E)
  • HPE Aruba Networking Foundational Care 4Y NBD Onsite CDMR 6300F 48 Switch SVC (HR6P9E)
  • HPE Aruba Networking Foundational Care 1Y 4HR Onsite 6300F 48 Switch SVC (HR6M7E)
  • HPE Aruba Networking 5Y Software+Technical Support 6300F 48 Switch SVC (HR6R8E)
  • HPE Aruba Networking Foundational Care 4Y CTR 6-Hour 6300F 48 Switch SVC (HR6Q6E)
  • HPE Aruba Networking Foundational Care 1Y NBD Exch Hardware Only 6300F 48 Switch SVC (HL8D4E)
  • HPE Aruba Networking Foundational Care 4Y 4HR Onsite Hardware Only 6300F 48 Switch SVC (HR6Q2E)
  • HPE Aruba Networking Foundational Care 5Y 4HR Exch Vol T1 6300F 48 Switch SVC (HR6T5E)
  • HPE Aruba Networking Foundational Care 4Y 4HR Exch Vol T1 6300F 48 Switch SVC (HL8J2E)
  • HPE Aruba Networking Foundational Care 5Y CTR 6-Hour 6300F 48 Switch SVC (HR6R9E)
  • HPE Aruba Networking Foundational Care 1Y NBD Onsite CDMR 6300F 48 Switch SVC (HL8D7E)
  • HPE Aruba Networking Foundational Care 4Y 4HR Onsite 6300F 48 Switch SVC (HR6Q3E)
  • HPE Aruba Networking 3Y Software+Technical Support Vol T2 6300F 48 Switch SVC (HL8H3E)
  • HPE Aruba Networking Foundational Care 4Y 4HR Exch 6300F 48 Switch SVC (HR6P7E)
  • HPE Aruba Networking Foundational Care 1Y 4HR Exch Vol T1 6300F 48 Switch SVC (HL8F3E)
  • HPE Aruba Networking Foundational Care 3Y 4HR Onsite CDMR 6300F 48 Switch SVC (HR6P1E)
  • HPE Aruba Networking Foundational Care 4Y CTR 6-Hour CDMR 6300F 48 Switch SVC (HR6Q7E)
  • HPE Aruba Networking Foundational Care 5Y 4HR Exch Vol T2 6300F 48 Switch SVC (HR6T6E)
  • HPE Aruba Networking Foundational Care 4Y NBD Exch Hardware Only 6300F 48 Switch SVC (HR6P5E)
  • HPE Aruba Networking Foundational Care 3Y 4HR Onsite Hardware Only 6300F 48 Switch SVC (HR6N9E)
  • HPE Aruba Networking Foundational Care 3Y 4HR Exch Vol T2 6300F 48 Switch SVC (HL8G8E)
  • HPE Aruba Networking Foundational Care 4Y NBD Exch 6300F 48 Switch SVC (HR6P6E)
  • HPE Aruba Networking Foundational Care 3Y CTR 6-Hour 6300F 48 Switch SVC (HR6P3E)
  • HPE Aruba Networking Foundational Care 1Y 4HR Exch Vol T2 6300F 48 Switch SVC (HL8F4E)
  • HPE Aruba Networking Foundational Care 3Y 4HR Exch Vol T1 6300F 48 Switch SVC (HL8G7E)
  • HPE Aruba Networking 4Y Software+Technical Support Vol T2 6300F 48 Switch SVC (HR6S6E)
  • HPE Aruba Networking Foundational Care 1Y 4HR Onsite CDMR 6300F 48 Switch SVC (HR6M8E)
  • HPE Aruba Networking Foundational Care 5Y NBD Onsite 6300F 48 Switch SVC (HR6R1E)
  • HPE Aruba Networking Foundational Care 3Y NBD Exch Vol T1 6300F 48 Switch SVC (HL8G3E)
  • HPE Aruba Networking Foundational Care 5Y NBD Exch Hardware Only 6300F 48 Switch SVC (HR6Q8E)
  • HPE Aruba Networking Foundational Care 4Y 4HR Onsite CDMR 6300F 48 Switch SVC (HR6Q4E)
  • HPE Aruba Networking Foundational Care 1Y NBD Exch 6300F 48 Switch SVC (HL8D3E)
  • HPE Aruba Networking Foundational Care 3Y CTR 6-Hour CDMR 6300F 48 Switch SVC (HR6P4E)
  • HPE Aruba Networking Foundational Care 5Y 4HR Onsite 6300F 48 Switch SVC (HR6R6E)
  • HPE Aruba Networking 1Y Software+Technical Support 6300F 48 Switch SVC (HR6M9E)
  • HPE Aruba Networking Foundational Care 5Y CTR 6-Hour CDMR 6300F 48 Switch SVC (HR6S0E)
  • HPE Aruba Networking Foundational Care 5Y 4HR Onsite Hardware Only 6300F 48 Switch SVC (HR6R5E)
  • HPE Aruba Networking Foundational Care 1Y 4HR Exch 6300F 48 Switch SVC (HL8D5E)
  • HPE Aruba Networking 1Y Software+Technical Support Vol T2 6300F 48 Switch SVC (HL8F8E)
  • HPE Aruba Networking Foundational Care 5Y 4HR Onsite CDMR 6300F 48 Switch SVC (HR6R7E)
  • HPE Aruba Networking 4Y Software+Technical Support 6300F 48 Switch SVC (HR6Q5E)
  • HPE Aruba Networking Foundational Care 3Y NBD Onsite 6300F 48 Switch SVC (HR6N5E)
  • HPE Aruba Networking 6xxx and 8xxx Install Chassis Switch SVC (H8XE6E)
  • HPE Aruba Networking RNWL Foundational Care 1Y NBD Exch Vol T1 6300F 48 Switch SVC (HR6U6PE)
  • HPE Aruba Networking RNWL Foundational Care 1Y CTR 6-Hour CDMR 6300F 48 Switch SVC (HL8E7PE)
  • HPE Aruba Networking RNWL Foundational Care 1Y NBD Onsite 6300F 48 Switch SVC (HL8D9PE)
  • HPE Aruba Networking RNWL Foundational Care 1Y 4HR Onsite Hardware Only 6300F 48 Switch SVC (HL8E3PE)
  • HPE Aruba Networking RNWL Foundational Care 1Y 4HR Onsite 6300F 48 Switch SVC (HL8E4PE)
  • HPE Aruba Networking RNWL Foundational Care 1Y 4HR Exch Vol T2 6300F 48 Switch SVC (HR6V1PE)
  • HPE Aruba Networking RNWL Foundational Care 1Y 4HR Exch 6300F 48 Switch SVC (HR6S2PE)
  • HPE Aruba Networking RNWL Foundational Care 1Y CTR 6-Hour 6300F 48 Switch SVC (HL8E6PE)
  • HPE Aruba Networking RNWL Foundational Care 1Y NBD Exch Vol T2 6300F 48 Switch SVC (HR6U7PE)
  • HPE Aruba Networking RNWL Foundational Care 1Y 4HR Exch Vol T1 6300F 48 Switch SVC (HR6V0PE)
  • HPE Aruba Networking RNWL Foundational Care 1Y 4HR Onsite CDMR 6300F 48 Switch SVC (HL8E5PE)
  • HPE Aruba Networking RNWL Foundational Care 1Y NBD Onsite CDMR 6300F 48 Switch SVC (HL8E0PE)
  • HPE Aruba Networking RNWL Foundational Care 1Y NBD Exch 6300F 48 Switch SVC (HR6S1PE)

Értékeléshez, kérjük jelentkezzen be!


Még nincs értékelés a termékhez!

© 2024 HPShop.hu, Net Kft., 1118 Budapest, Rétköz utca 18.(üzlethelyiség),
Cégjegyzékszám: 01-09-569664, Adószám: 12257106-2-43, Nyitva tartás: Hétfő-Péntek: 7:30 - 13:00
Adatvédelem | 
^ Fel

Cookie / Süti tájékoztató

Kedves Látogató! Tájékoztatjuk, hogy a www.hpshop.hu honlap működésének biztosítása, látogatóinak magasabb szintű kiszolgálása, látogatottsági statisztikák készítése, illetve marketing tevékenységünk támogatása érdekében cookie-kat alkalmazunk. Az Elfogadom gomb megnyomásával Ön hozzájárulását adja a cookie-k, alábbi linken elérhető tájékoztatóban foglaltak szerinti, kezeléséhez. Kérjük, vegye figyelembe, hogy amennyiben nem fogadja el, úgy a weboldal egyes funkciói nem lesznek használhatók.
Részletek