HP Termékek Internetes Áruháza - Net Kft.
Információ: (06-1)-246-5057, 246-3461, H-P: 8-14:00-ig

HPE JL808A Aruba Instant On 1960 48G 2XGT 2SFP+ Switch [JL808A]

HPE JL808A Aruba Instant On 1960 48G 2XGT 2SFP+ Switch
HPE JL808A Aruba Instant On 1960 48G 2XGT 2SFP+ SwitchHPE JL808A Aruba Instant On 1960 48G 2XGT 2SFP+ SwitchHPE JL808A Aruba Instant On 1960 48G 2XGT 2SFP+ SwitchHPE JL808A Aruba Instant On 1960 48G 2XGT 2SFP+ SwitchHPE JL808A Aruba Instant On 1960 48G 2XGT 2SFP+ Switch
HPE JL808A Aruba Instant On 1960 48G 2XGT 2SFP+ Switch HPE JL808A Aruba Instant On 1960 48G 2XGT 2SFP+ Switch HPE JL808A Aruba Instant On 1960 48G 2XGT 2SFP+ Switch HPE JL808A Aruba Instant On 1960 48G 2XGT 2SFP+ Switch HPE JL808A Aruba Instant On 1960 48G 2XGT 2SFP+ Switch
Bruttó ár:
371 789,- Ft
[292 747,- Ft + Áfa]
Elérhetőség:
Raktáron
0 / 0
INGYENES HÁZHOZSZÁLLÍTÁS!

Ez is érdekelheti:

Ár: 371 789,- Ft
Átmeneti áruhiány

(292 747,- Ft + Áfa)
Ár: 435 689,- Ft
Átmeneti áruhiány

(343 062,- Ft + Áfa)
Ár: 1 110 188,- Ft
Átmeneti áruhiány

(874 164,- Ft + Áfa)

HPE hálózati adó-vevők

Ár: 68 990,- FtElérhetőség: Raktáron
(54 323,- Ft + Áfa)
Ár: 52 790,- FtElérhetőség: Raktáron
(41 567,- Ft + Áfa)
Ár: 76 990,- FtElérhetőség: Raktáron
(60 622,- Ft + Áfa)
Ár: 225 289,- FtElérhetőség: Raktáron
(177 393,- Ft + Áfa)
Ár: 122 489,- FtElérhetőség: Raktáron
(96 448,- Ft + Áfa)
Ár: 76 791,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(60 465,- Ft + Áfa)

HPE tápvezetékek, tápkábelek

Ár: 26 090,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(20 543,- Ft + Áfa)
High performance, smart-managed stackable switch designed for small and growing businesses, fast and easy set-up and security you can trust. Stacks up to four 1960 switches at 1G and 10G speeds and enables management through a single IP address, simplifying network operations, supporting both local and cloud-managed stacking. Using either local web GUI, Instant On mobile app or cloud-based web portal, you can quickly set up, monitor and manage the switches from anywhere at anytime.
100 - 240 VAC
Aruba Instant On Cloud; Web browser; SNMP Manager
Single Core ARMv7 Cortex-A9 @800MHz
0-40°C, 0-10,000 ft
48 RJ-45 10/100/1000 ports, 2 SFP+ 10GbE ports, 2 10GBASE-T ports
Maximum: 100-127V: 110W 200-220V: 120W Idle: 100-127V: 60W 200-220V: 80W
13.80 x 17.42 x 1.73 in
35.05 x 44.25 x 4.4 cm
10
10
##QUICKSPECS##
##QUICKSPECS##
##QUICKSPECS##
##QUICKSPECS##
https://www.hpe.com/psnow/doc/a50002593enw.html?jumpid=in_pdp-psnow-qs
https://www.hpe.com/psnow/doc/a50002593enw.pdf?jumpid=in_pdp-psnow-qs
10/31/2028 12:00:00 AM
06/03/2024 12:00:00 AM
06/03/2024 12:00:00 AM
10/31/2028 12:00:00 AM
##QUICKSPECS##
##QUICKSPECS##
##QUICKSPECS##
##QUICKSPECS##
4H height
176 Gbps
131 Mpps
Limited Lifetime Warranty with 24x7 phone support for 90 days and chat support for the entire warranty duration.
9.8 lb
4.4 kg
  • HPE Networking Instant On 10G SFP+ to SFP+ 3m Direct Attach Copper Cable (R9D20A)
  • HPE Aruba Networking 10G SFP+ LC LR 10km SMF Transceiver (J9151E)
  • HPE Networking Instant On 1G SFP LC SX 500m OM2 MMF Transceiver (R9D16A)
  • HPE Networking Instant On 10G SFP+ to SFP+ 1m Direct Attach Copper Cable (R9D19A)
  • HPE Networking Instant On 1G SFP RJ45 100m Cat5e Transceiver (R9D17A)
  • HPE Networking Instant On 10G SFP+ LC SR 300m OM3 MMF Transceiver (R9D18A)
  • HPE Aruba Networking Foundational Care 3Y NBD Exch 1960 48G 2XGT 2SFP+ Switch SVC (H31LJE)
  • HPE Aruba Networking Foundational Care 5Y NBD Exch 1960 48G 2XGT 2SFP+ Switch SVC (H31LKE)

Értékeléshez, kérjük jelentkezzen be!


Még nincs értékelés a termékhez!

© 2024 HPShop.hu, Net Kft., 1118 Budapest, Rétköz utca 18.(üzlethelyiség),
Cégjegyzékszám: 01-09-569664, Adószám: 12257106-2-43, Nyitva tartás: Hétfő-Péntek: 7:30 - 13:00
Adatvédelem | 
^ Fel

Cookie / Süti tájékoztató

Kedves Látogató! Tájékoztatjuk, hogy a www.hpshop.hu honlap működésének biztosítása, látogatóinak magasabb szintű kiszolgálása, látogatottsági statisztikák készítése, illetve marketing tevékenységünk támogatása érdekében cookie-kat alkalmazunk. Az Elfogadom gomb megnyomásával Ön hozzájárulását adja a cookie-k, alábbi linken elérhető tájékoztatóban foglaltak szerinti, kezeléséhez. Kérjük, vegye figyelembe, hogy amennyiben nem fogadja el, úgy a weboldal egyes funkciói nem lesznek használhatók.
Részletek