HP Termékek Internetes Áruháza - Net Kft.
Információ: (06-1)-246-5057, 246-3461, H-P: 8-14:00-ig

HPE JL682A Aruba Instant On 1930 24G 4SFP/SFP+ Switch [JL682A]

HPE JL682A Aruba Instant On 1930 24G 4SFP/SFP+ Switch
HPE JL682A Aruba Instant On 1930 24G 4SFP/SFP+ SwitchHPE JL682A Aruba Instant On 1930 24G 4SFP/SFP+ SwitchHPE JL682A Aruba Instant On 1930 24G 4SFP/SFP+ Switch
HPE JL682A Aruba Instant On 1930 24G 4SFP/SFP+ Switch HPE JL682A Aruba Instant On 1930 24G 4SFP/SFP+ Switch HPE JL682A Aruba Instant On 1930 24G 4SFP/SFP+ Switch
Bruttó ár:
80 589,- Ft
[63 456,- Ft + Áfa]
Elérhetőség:
Rendelésre (1-4 hét)
0 / 0
INGYENES HÁZHOZSZÁLLÍTÁS!

Ez is érdekelheti:

Ár: 87 988,- FtElérhetőség: Raktáron
(69 282,- Ft + Áfa)
Ár: 147 189,- FtElérhetőség: Raktáron
(115 897,- Ft + Áfa)
Ár: 102 489,- FtElérhetőség: Raktáron
(80 700,- Ft + Áfa)

HPE hálózati adó-vevők

Ár: 125 889,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(99 125,- Ft + Áfa)
Ár: 67 189,- FtElérhetőség: Raktáron
(52 905,- Ft + Áfa)
Ár: 31 391,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(24 717,- Ft + Áfa)
Ár: 59 489,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(46 842,- Ft + Áfa)
Ár: 39 390,- FtElérhetőség: Raktáron
(31 016,- Ft + Áfa)
Ár: 55 589,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(43 771,- Ft + Áfa)
Advanced, smart-managed, fixed-configuration Gigabit switches designed for small businesses. Easy-to-deploy, secure and affordable. The first switches with Instant On “anywhere, anytime” configuration and management. Using the Instant On mobile app or the cloud-based web portal, quickly setup, monitor and manage the 1930 switch. Can also choose to manage the device through the local web GUI. This model has 24 10/100/1000 RJ-45 and 4 SFP 1/10GbE ports.
100 - 127 / 200 - 240 VAC
Aruba Instant On Portal, Web browser, SNMP Manager
ARM Cortex-A9 @ 800 MHz 512 MB SDRAM, 256 MB flash 1.5 MB packet buffer
4.39 x 44.25 x 22.15 cm
24 RJ-45 10/100/1000 ports, 4 SFP 1/10GbE ports
22.6 W maximum, 9.3 W idle
1.73 x 17.42 x 8.72 in
2
2
https://www.hpe.com/h20195/v2/gethtml.aspx?docname=a50000620enw
https://www.hpe.com/h20195/v2/GetDocument.aspx?docname=a50000620enw
10/31/2028 12:00:00 AM
06/15/2020 12:00:00 AM
10/31/2028 12:00:00 AM
06/15/2020 12:00:00 AM
128 Gbps
95.23 Mpps, maximum
Limited Lifetime Warranty with 24x7 phone support for 90 days and chat support for the entire warranty duration
2.41 kg
5.32 lb
  • Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF Transceiver (J9151E)
  • Aruba 3 Year Foundation Care Next Business Day Exchange ION 1930 24G Switch Service (HR1Z3E)
  • Aruba 5 Year Foundation Care Next Business Day Exchange ION 1930 24G Switch Service (HR1Z4E)
  • Aruba 1 Year Renewal Foundation Care Next Business Day Exchange ION 1930 24G Switch Service (HR1Z5PE)

Értékeléshez, kérjük jelentkezzen be!


Még nincs értékelés a termékhez!

© 2021 HPShop.hu, Net Kft., 1118 Budapest, Rétköz utca 18.(üzlethelyiség),
Cégjegyzékszám: 01-09-569664, Adószám: 12257106-2-43, Nyitva tartás: Hétfő-Péntek: 7:30 - 14:00
Adatvédelem | 
^ Fel