HP Termékek Internetes Áruháza - Net Kft.
Információ: (06-1)-246-5057, 246-3461, H-P: 8-14:00-ig

HPE JL685A Aruba Instant On 1930 48G 4SFP/SFP+ Switch [JL685A]

HPE JL685A Aruba Instant On 1930 48G 4SFP/SFP+ Switch
HPE JL685A Aruba Instant On 1930 48G 4SFP/SFP+ SwitchHPE JL685A Aruba Instant On 1930 48G 4SFP/SFP+ SwitchHPE JL685A Aruba Instant On 1930 48G 4SFP/SFP+ Switch
HPE JL685A Aruba Instant On 1930 48G 4SFP/SFP+ Switch HPE JL685A Aruba Instant On 1930 48G 4SFP/SFP+ Switch HPE JL685A Aruba Instant On 1930 48G 4SFP/SFP+ Switch
Bruttó ár:
179 389,- Ft
[141 251,- Ft + Áfa]
Elérhetőség:
Raktáron
0 / 0
INGYENES HÁZHOZSZÁLLÍTÁS!

Ez is érdekelheti:

Ár: 228 088,- Ft
Átmeneti áruhiány

(179 597,- Ft + Áfa)
Ár: 376 589,- Ft
Átmeneti áruhiány

(296 527,- Ft + Áfa)
Ár: 376 589,- Ft
Átmeneti áruhiány

(296 527,- Ft + Áfa)

HPE hálózati adó-vevők

Ár: 81 190,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(63 929,- Ft + Áfa)
Ár: 160 089,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(126 054,- Ft + Áfa)
Ár: 335 488,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(264 164,- Ft + Áfa)
Ár: 238 989,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(188 180,- Ft + Áfa)
Advanced, smart-managed, fixed-configuration Gigabit switches designed for small businesses. Easy-to-deploy, secure and affordable. The first switches with Instant On “anywhere, anytime” configuration and management. Using the Instant On mobile app or the cloud-based web portal, quickly setup, monitor and manage the 1930 switch. Can also choose to manage the device through the local web GUI. This model has 48 10/100/1000 RJ-45 and 4 SFP 1/10GbE ports.
100 - 127 / 200 - 240 VAC
Aruba Instant On Portal, Web browser, SNMP Manager
ARM Cortex-A9 @ 800 MHz 512 MB SDRAM, 256 MB flash 1.5 MB packet buffer
48 RJ-45 10/100/1000 ports, 4 SFP 1/10GbE ports
36.9 W maximum, 16.8 W idle
1.73 x 17.42 x 11.12 in
4.39 x 44.25 x 28.24 cm
##QUICKSPECS##
##QUICKSPECS##
8
8
##QUICKSPECS##
##QUICKSPECS##
https://www.hpe.com/psnow/doc/a50000620enw.html?jumpid=in_pdp-psnow-qs
https://www.hpe.com/psnow/doc/a50000620enw.pdf?jumpid=in_pdp-psnow-qs
##QUICKSPECS##
##QUICKSPECS##
##QUICKSPECS##
##QUICKSPECS##
10/31/2028 12:00:00 AM
04/01/2024 12:00:00 AM
10/31/2028 12:00:00 AM
04/01/2024 12:00:00 AM
176 Gbps
130.95 Mpps, maximum
Limited Lifetime Warranty with 24x7 phone support for 90 days and chat support for the entire warranty duration
3.13 kg
6.91 lb
  • Aruba Instant On 10G SFP+ to SFP+ 3m Direct Attach Copper Cable (R9D20A)
  • HPE Aruba Networking Instant On 10G SFP+ LC SR 300m OM3 MMF Transceiver (R9D18A)
  • HPE Aruba Networking Instant On 1G SFP LC SX 500m OM2 MMF Transceiver (R9D16A)
  • HPE Aruba Networking Instant On 1G SFP RJ45 T 100m Cat5e Transceiver (R9D17A)
  • HPE Aruba Networking 10G SFP+ LC LR 10km SMF Transceiver (J9151E)
  • Aruba Instant On 10G SFP+ to SFP+ 1m Direct Attach Copper Cable (R9D19A)
  • HPE Aruba Networking Foundational Care 3Y NBD Exch ION 1930 48G Switch SVC (HR1Z9E)
  • HPE Aruba Networking Foundational Care 5Y NBD Exch ION 1930 48G Switch SVC (HR2A0E)

Értékeléshez, kérjük jelentkezzen be!


Még nincs értékelés a termékhez!

© 2024 HPShop.hu, Net Kft., 1118 Budapest, Rétköz utca 18.(üzlethelyiség),
Cégjegyzékszám: 01-09-569664, Adószám: 12257106-2-43, Nyitva tartás: Hétfő-Péntek: 7:30 - 13:00
Adatvédelem | 
^ Fel

Cookie / Süti tájékoztató

Kedves Látogató! Tájékoztatjuk, hogy a www.hpshop.hu honlap működésének biztosítása, látogatóinak magasabb szintű kiszolgálása, látogatottsági statisztikák készítése, illetve marketing tevékenységünk támogatása érdekében cookie-kat alkalmazunk. Az Elfogadom gomb megnyomásával Ön hozzájárulását adja a cookie-k, alábbi linken elérhető tájékoztatóban foglaltak szerinti, kezeléséhez. Kérjük, vegye figyelembe, hogy amennyiben nem fogadja el, úgy a weboldal egyes funkciói nem lesznek használhatók.
Részletek