HP Termékek Internetes Áruháza - Net Kft.
Információ: (06-1)-246-5057, 246-3461, H-P: 8-14:00-ig

HPE JL625A Aruba 8325-48Y8C 48p 25G SFP/+/28 8p 100G QSFP+/28 Back-to-Front 6 Fans and 2 PSU Bundle [JL625A]

HPE JL625A Aruba 8325-48Y8C 48p 25G SFP/+/28 8p 100G QSFP+/28 Back-to-Front 6 Fans and 2 PSU Bundle
HPE JL625A Aruba 8325-48Y8C 48p 25G SFP/+/28 8p 100G QSFP+/28 Back-to-Front 6 Fans and 2 PSU BundleHPE JL625A Aruba 8325-48Y8C 48p 25G SFP/+/28 8p 100G QSFP+/28 Back-to-Front 6 Fans and 2 PSU Bundle
HPE JL625A Aruba 8325-48Y8C 48p 25G SFP/+/28 8p 100G QSFP+/28 Back-to-Front 6 Fans and 2 PSU Bundle HPE JL625A Aruba 8325-48Y8C 48p 25G SFP/+/28 8p 100G QSFP+/28 Back-to-Front 6 Fans and 2 PSU Bundle
Bruttó ár:
17 795 089,- Ft
[14 011 881,- Ft + Áfa]
Elérhetőség:
Átmeneti áruhiány
0 / 0
INGYENES HÁZHOZSZÁLLÍTÁS!

Ez is érdekelheti:

Ár: 17 795 089,- Ft
Átmeneti áruhiány

(14 011 881,- Ft + Áfa)
Ár: 18 611 489,- Ft
Átmeneti áruhiány

(14 654 716,- Ft + Áfa)
Ár: 18 612 789,- Ft
Átmeneti áruhiány

(14 655 739,- Ft + Áfa)

HPE hálózati adó-vevők

Ár: 257 289,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(202 590,- Ft + Áfa)
Ár: 1 216 089,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(957 550,- Ft + Áfa)
Ár: 225 088,- FtElérhetőség: Raktáron
(177 235,- Ft + Áfa)
Ár: 74 190,- FtElérhetőség: Raktáron
(58 417,- Ft + Áfa)
Ár: 981 389,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(772 747,- Ft + Áfa)
Ár: 295 888,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(232 983,- Ft + Áfa)
Ár: 278 389,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(219 204,- Ft + Áfa)
Ár: 175 189,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(137 944,- Ft + Áfa)
Ár: 171 089,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(134 716,- Ft + Áfa)
Ár: 14 692 189,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(11 568 653,- Ft + Áfa)
Ár: 277 889,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(218 810,- Ft + Áfa)
Ár: 185 989,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(146 448,- Ft + Áfa)
Ár: 68 290,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(53 772,- Ft + Áfa)
Ár: 243 589,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(191 802,- Ft + Áfa)
Ár: 68 890,- FtElérhetőség: Raktáron
(54 244,- Ft + Áfa)
Ár: 1 960 589,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(1 543 771,- Ft + Áfa)
Ár: 539 088,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(424 479,- Ft + Áfa)
Ár: 18 365 688,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(14 461 172,- Ft + Áfa)
Ár: 979 189,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(771 015,- Ft + Áfa)
Ár: 248 789,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(195 897,- Ft + Áfa)
Ár: 1 715 988,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(1 351 172,- Ft + Áfa)
Ár: 1 502 089,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(1 182 747,- Ft + Áfa)
Ár: 4 454 088,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(3 507 156,- Ft + Áfa)
Ár: 76 890,- FtElérhetőség: Raktáron
(60 543,- Ft + Áfa)
Ár: 4 409 589,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(3 472 117,- Ft + Áfa)
Ár: 684 689,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(539 125,- Ft + Áfa)
Ár: 177 789,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(139 991,- Ft + Áfa)
Ár: 539 888,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(425 109,- Ft + Áfa)
Ár: 388 689,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(306 054,- Ft + Áfa)
Ár: 232 489,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(183 062,- Ft + Áfa)
Ár: 122 389,- FtElérhetőség: Raktáron
(96 369,- Ft + Áfa)
Ár: 52 690,- FtElérhetőség: Raktáron
(41 488,- Ft + Áfa)

HPE szerver tápegységek

Ár: 592 889,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(466 842,- Ft + Áfa)
Ár: 592 889,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(466 842,- Ft + Áfa)

HPE szerver, SCSI, SAS kábelek

Ár: 66 490,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(52 354,- Ft + Áfa)
Ár: 42 890,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(33 772,- Ft + Áfa)
Ár: 228 189,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(179 676,- Ft + Áfa)
Ár: 238 989,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(188 180,- Ft + Áfa)
Ár: 46 990,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(37 000,- Ft + Áfa)
Ár: 47 790,- FtElérhetőség: Raktáron
(37 630,- Ft + Áfa)
Ár: 210 788,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(165 975,- Ft + Áfa)
Ár: 98 391,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(77 473,- Ft + Áfa)
Ár: 31 791,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(25 032,- Ft + Áfa)
Ár: 30 090,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(23 693,- Ft + Áfa)
Ár: 99 090,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(78 024,- Ft + Áfa)
Ár: 56 290,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(44 323,- Ft + Áfa)
Ár: 23 490,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(18 496,- Ft + Áfa)
Ár: 58 290,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(45 898,- Ft + Áfa)
Ár: 85 390,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(67 236,- Ft + Áfa)
Ár: 40 090,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(31 567,- Ft + Áfa)
Ár: 204 389,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(160 936,- Ft + Áfa)
Ár: 71 791,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(56 528,- Ft + Áfa)
Ár: 1 803 288,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(1 419 912,- Ft + Áfa)
Ár: 224 589,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(176 842,- Ft + Áfa)
Ár: 1 054 989,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(830 700,- Ft + Áfa)
Ár: 27 490,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(21 646,- Ft + Áfa)
Ár: 25 390,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(19 992,- Ft + Áfa)
Ár: 26 690,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(21 016,- Ft + Áfa)

HPE tápvezetékek, tápkábelek

Ár: 26 290,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(20 701,- Ft + Áfa)
Ár: 26 391,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(20 780,- Ft + Áfa)
Ár: 26 391,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(20 780,- Ft + Áfa)
Ár: 14 390,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(11 331,- Ft + Áfa)
48-port SFP28 (1/10/25 GbE) and 8-port QSFP28 (40/100 GbE) switch with six back-to-front fans and two back-to-front power supplies.
100-240VAC
Industry-standard CLI with hierarchical structure, SNMP v2c/v3, sFlow (RFC 3176), remote monitoring (RMON)
CPU 2.2GHz Memory, Drive and Flash 16GB RAM, 64GB SSD, 8GB Flash Packet Buffer 32MB
(48) 25G SFP28 ports and (8) 100G QSFP28 ports
Max: 550W
Field-replaceable, hot-swappable, and up to 2 power supplies.
1.70 x 17.26 x 21.10 in
43.2 x 438.4 x 535.9 mm
##QUICKSPECS##
##QUICKSPECS##
35
35
##QUICKSPECS##
##QUICKSPECS##
https://www.hpe.com/psnow/doc/a00056519enw.html?jumpid=in_pdp-psnow-qs
https://www.hpe.com/psnow/doc/a00056519enw.pdf?jumpid=in_pdp-psnow-qs
##QUICKSPECS##
##QUICKSPECS##
##QUICKSPECS##
##QUICKSPECS##
10/31/2028 12:00:00 AM
04/01/2024 12:00:00 AM
10/31/2028 12:00:00 AM
04/01/2024 12:00:00 AM
6.4 Tbps, maximum
These switches serve the needs of the next generation core and aggregation layer, as well as emerging data center requirements at the Top of Rack (ToR) and End of Row (EoR)
6.4 Tbps
High-speed fully distributed architecture Provides 6.4Tbps for switching and 2,000 Mpps for forwarding. All switching and routing are wire-speed to meet the demands of bandwidth-intensive applications today and in the future.
1,905 Mpps, maximum
5-year Warranty. See hpe.com/networking/warrantysummary for warranty and support information included with your product purchase.
5-year Warranty (purchased prior to November 1st 2019) Limited Lifetime (purchased after November 1st, 2019)
10.0 kg
22.1 lbs
  • HPE Aruba Networking X472 2-post Rack Kit (JL482C)
  • HPE Aruba Networking 8325 850W 48VDC Back-to-Front Power Supply (JL862A)
  • HPE Aruba Networking 8325-48Y8C Back-to-Front Fan (JL629A)
  • HPE Aruba Networking 40G QSFP+ to QSFP+ 7m Active Optical Cable (R0Z22A)
  • HPE Aruba Networking Central Switch Class5 Foundation 1-year Subscription E-STU (R3K03AAE)
  • HPE QSFP28 to SFP28 Adapter (845970-B21)
  • HPE Aruba Networking 100G QSFP28-QSFP28 3m Direct Attach Copper Cable (R9F74A)
  • HPE Premier Flex MPO/MPO Multi-mode OM4 12 Fiber 30m Cable (Q1H67A)
  • HPE Aruba Networking 200G DD-2xQSFP28 100G 7m Active Optic Cable (R9B58A)
  • HPE Premier Flex MPO to 4 x Lucent Connector 50m Cable (Q1H69A)
  • HPE Aruba Networking Fabric Composer Device Management Service Tier 4 Switch 5y Subscription E-STU (R7H01AAE)
  • HPE Aruba Networking 25G SFP28 to SFP28 15m Active Optical Cable (R0Z21A)
  • HPE BladeSystem c-Class 10GbE SFP+ to SFP+ 3m Direct Attach Copper Cable (487655-B21)
  • HPE Aruba Networking 8325 850W 48VDC Port-to-Power Airflow Power Supply Unit (S1D13A)
  • HPE Aruba Networking 100G QSFP28 to QSFP28 5m Direct Attach Copper Cable (R0Z26A)
  • HPE Aruba Networking Central Switch Class5 Foundation 10-year Subscription E-STU (R3K07AAE)
  • HPE Aruba Networking NetEdit Single Node 3yr Subscription E-STU (JL640AAE)
  • HPE Aruba Networking 25G SFP28 LC eSR 400m MMF Transceiver (R9F90A)
  • Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF TAA Transceiver for HPE (R9Q47A)
  • HPE 25GbE SFP28 to SFP28 15m Smart Active Optical Cable (Q9S70A)
  • HPE Aruba Networking 200G DD-2xQSFP28 100G 3m Active Optic Cable (R9B60A)
  • HPE Aruba Networking X414 1U Universal 4-post Rack Mount Kit (J9583B)
  • HPE Aruba Networking 25G SFP28 to SFP28 5m Direct Attach Copper Cable (JL489A)
  • HPE Aruba Networking 10G SFP+ LC LR 10km SMF TAA Transceiver (JL749A)
  • HPE Aruba Networking 8325-32C Port-to-Power Airflow Fan (R9F70A)
  • HPE QSFP28 to 4x25Gb SFP28 7m Active Optical Cable (845420-B21)
  • HPE Aruba Networking 100G QSFP28 LC ER4L 40km SMF Transceiver (JL743A)
  • HPE Aruba Networking Central Switch Class5 Advanced 1-year Subscription E-STU (JZ540AAE)
  • HPE Aruba Networking Central On-Premises Switch Class5 Advanced 1-year Subscription E-STU (R6V08AAE)
  • HPE QSFP28 to 4x25Gb SFP28 15m Active Optical Cable (845424-B21)
  • HPE Aruba Networking 100G QSFP28 to QSFP28 5m Direct Attach Copper Cable (R9F78A)
  • HPE Aruba Networking 100G QSFP28 LC CWDM4 2km SMF Transceiver (R0Z30A)
  • HPE Aruba Networking 100G QSFP28 to QSFP28 1m Direct Attach Copper Cable (R0Z25A)
  • HPE Aruba Networking 40G QSFP+ to QSFP+ 7m Active Optical Cable (R9G03A)
  • HPE Aruba Networking X474 4-post Rack Kit (JL483C)
  • HPE Aruba Networking Central Switch Class5 Advanced 10-year Subscription E-STU (JZ544AAE)
  • HPE Aruba Networking 40G QSFP+ to QSFP+ 3m Direct Attach Copper Cable (R9G00A)
  • HPE Premier Flex MPO12 to MPO12 APC Single-mode 50m 1-pack Cable (R6F28A)
  • HPE Aruba Networking 100G QSFP28 to QSFP28 30m Active Optical Cable (R9F81A)
  • HPE Aruba Networking USB-A reversible to USB-C PC-to-Switch 3m Cable (R9J32A)
  • HPE Aruba Networking 50G SFP56 to SFP56 3m Direct Attach Copper Cable (R9Q44A)
  • HPE Aruba Networking Central on Prem Switch Class-5 Foundation 1 year Subscription E-STU (R6U88AAE)
  • HPE Aruba Networking Central Switch Class5 Foundation 7-year Subscription E-STU (R3K06AAE)
  • HPE 25Gb SFP28 SR 30m Transceiver (R0R42A)
  • HPE Aruba Networking 1G SFP LC LX 10km SMF TAA Transceiver (JL746A)
  • HPE Aruba Networking 8325-48Y8C Power-to-Port Airflow Fan (R9F69A)
  • HPE Premier Flex MPO/MPO Multi-mode OM4 12 Fiber 2m Cable (Q1H64A)
  • Aruba 1G SFP LC SX 500m OM2 MMF Transceiver for HPE (R9F86A)
  • HPE Networking 2.5m C19 to C20 PDU India Power Cord (JL673A)
  • HPE Aruba Networking 200G DD-2xQSFP28 100G 50m Active Optic Cable (R9B59A)
  • HPE Aruba Networking 10G SFP+ LC LR 10km SMF Transceiver (J9151E)
  • Aruba NetEdit Single Node 1yr Subscription for HPE E-STU (R9G36AAE)
  • HPE Aruba Networking 25G SFP28 LC SR 100m MMF Transceiver (JL484A)
  • HPE Aruba Networking 25G SFP28 to SFP28 3m Active Optical Cable (R0M44A)
  • HPE Aruba Networking 40G QSFP+ to QSFP+ 1m Direct Attach Copper Cable (R9F99A)
  • Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF TAA Transceiver for HPE (R9Q43A)
  • HPE Aruba Networking 8325-32C Power-to-Port Airflow Fan (R9F71A)
  • HPE Alletra 6000 2x100Gb QSFP28 MPO SR4 100m Transceiver (R7D12A)
  • HPE Aruba Networking Fabric Composer Device Management Service Tier 4 Switch 3y Subscription E-STU (R9G27AAE)
  • HPE Premier Multi Fiber Push On to 4 x Lucent Connector 5m Cable (K2Q46A)
  • HPE Aruba Networking 10GBASE-T SFP+ RJ45 30m Cat6A Transceiver (JL563B)
  • HPE Aruba Networking 8325-48Y8C Front-to-Back Fan (JL628A)
  • HPE Aruba Networking Central Switch Class5 Foundation 5-year Subscription E-STU (R3K05AAE)
  • HPE Aruba Networking 200G DD-2xQSFP28 100G 15m Active Optic Cable (R9B62A)
  • HPE Aruba Networking 10G SFP+ LC SR 300m MMF TAA Transceiver (JL748A)
  • HPE Aruba Networking 100G QSFP28 to QSFP28 2m Active Optical Cable (R9F76A)
  • HPE 100GbE QSFP28 to QSFP28 5m Active Optical Cable (Q9S71A)
  • HPE Aruba Networking Central Switch Class5 Foundation 3-year Subscription E-STU (R3K04AAE)
  • Aruba 10GBASE-T SFP+ RJ45 30m Cat6A Transceiver for HPE (R9F85A)
  • HPE Premier Flex MPO to 4 x Lucent Connector 30m Cable (Q1H68A)
  • HPE Aruba Networking 100G QSFP28 to QSFP28 15m Active Optical Cable (R0Z28A)
  • HPE Aruba Networking 8325 850W 48VDC Front-to-Back Power Supply (JL861A)
  • HPE Aruba Networking 25G SFP28 LC eSR 400m MMF Transceiver (JL485A)
  • HPE Aruba Networking Central on Prem Switch Class-5 Foundation 7 year Subscription E-STU (R6U91AAE)
  • HPE Aruba Networking 40G QSFP+ to QSFP+ 5m Direct Attach Copper Cable (R9G01A)
  • HPE Aruba Networking Central Switch Class5 Advanced 5-year Subscription E-STU (JZ542AAE)
  • HPE Aruba Networking 10G SFP+ to SFP+ 3m Direct Attach Copper Cable (R9F84A)
  • HPE Alletra 6000 2x10Gb SFP+ to SFP+ 3m Direct Attach Copper Cable (R7D16A)
  • HPE Aruba Networking 100G QSFP28 to QSFP28 15m Active Optical Cable (R9F80A)
  • HPE Networking 2.5m C15 to C14 PDU India Power Cord (JL672A)
  • HPE Aruba Networking Central On-Premises Switch Class5 Advanced 10-year Subscription E-STU (R6V12AAE)
  • HPE Aruba Networking Fabric Composer Device Management Service Tier 4 Switch 1y Subscription E-STU (R7G99AAE)
  • HPE Aruba Networking 8325-32C Front-to-Back Fan (JL630A)
  • HPE Aruba Networking 8325 650W 100-240VAC Port-to-Power Airflow Power Supply Unit (R9F72A)
  • HPE 25Gb SFP28 Short Wave Extended Temperature 1-pack Pull Tab Optical Transceiver (Q2P64B)
  • HPE Aruba Networking Central on Prem Switch Class-5 Foundation 3 year Subscription E-STU (R6U89AAE)
  • HPE Aruba Networking 25G SFP28 to SFP28 0.65m Direct Attach Copper Cable (R9F91A)
  • HPE Premier Flex MPO12 to MPO12 APC Single-mode 500m 1-pack Cable (R6F31A)
  • Aruba 100G QSFP28 MPO SR4 MMF Transceiver for HPE (R9F75A)
  • HPE Alletra 6000 2x100Gb QSFP28 to QSFP28 3m Direct Attach Copper Cable (R7D18A)
  • HPE Premier Flex MPO/MPO Multi-mode OM4 12 Fiber 5m Cable (Q1H65A)
  • HPE Aruba Networking 1G SFP RJ45 T 100m Cat5e TAA Transceiver (R9Q45A)
  • HPE Networking 100Gb QSFP28 Bidirectional Transceiver (845972-B21)
  • HPE Aruba Networking 25G SFP28 to SFP28 3m Direct Attach Copper Cable (JL488A)
  • HPE Aruba Networking 100G QSFP28 to QSFP28 2m Active Optical Cable (JL856A)
  • HPE Aruba Networking 40G QSFP+ MPO eSR4 300M Transceiver (R9F98A)
  • HPE Premier Flex MPO/MPO Multi-mode OM4 12 Fiber 1m Cable (Q1H63A)
  • Aruba 40G QSFP+ LC Bidirectional 150m MMF 2-strand Transceiver for HPE (R9G02A)
  • HPE Premier Flex MPO/MPO Multi-mode OM4 12 Fiber 15m Cable (Q1H66A)
  • HPE Networking Comware X240 40G QSFP+ to 4x10G SFP+ 5m Direct Attach Copper Splitter Cable (JG331A)
  • HPE Alletra 6000 2x25Gb SFP28 SR 100m Transceiver (R7D11A)
  • HPE Aruba Networking Fabric Composer Device Management Service Tier 4 Switch 5y Subscription E-STU (R9G28AAE)
  • HPE Aruba Networking 25G SFP28 LC LR 10km SMF Transceiver (JL486A)
  • HPE Aruba Networking 10G SFP+ to SFP+ 7m Direct Attach Copper Cable (J9285D)
  • HPE Aruba Networking 10G SFP+ to SFP+ 1m Direct Attach Copper Cable (R9F83A)
  • HPE Aruba Networking Central On-Premises Switch Class5 Advanced 7-year Subscription E-STU (R6V11AAE)
  • HPE BladeSystem c-Class 40G QSFP+ to 4x10G SFP+ 3m Direct Attach Copper Splitter Cable (721064-B21)
  • HPE Aruba Networking 40G QSFP+ to QSFP+ 30m Active Optical Cable (R9G05A)
  • HPE Networking X240 10G SFP+ SFP+ 5m DAC Cable (JG081C)
  • HPE Aruba Networking 10G SFP+ LC SR 300m OM3 MMF Transceiver (R9F82A)
  • HPE 10Gb SFP+ Short Wave Extended Temperature 1-pack Pull Tab Optical Transceiver (Q2P65A)
  • HPE Alletra 6000 2x25Gb SFP28 to SFP28 3m Direct Attach Copper Cable (R7D17A)
  • HPE Aruba Networking 40G QSFP+ to QSFP+ 30m Active Optical Cable (R0Z24A)
  • HPE Aruba Networking 25G SFP28 to SFP28 7m Active Optical Cable (R9F95A)
  • HPE Aruba Networking Central Switch Class5 Advanced 3-year Subscription E-STU (JZ541AAE)
  • HPE Aruba Networking 1G SFP LC SX 500m MMF TAA Transceiver (JL745A)
  • HPE Aruba Networking 8325 650W 100-240VAC Power-to-Port Airflow Power Supply Unit (R9F73A)
  • HPE Aruba Networking USBA-RJ45 PIN3TX-6RX 2.5m Cable (R8Z87A)
  • HPE Aruba Networking 25G SFP28 LC SR 100m MMF Transceiver (R9F89A)
  • HPE Premier Flex MPO12 to MPO12 APC Single-mode 100m 1-pack Cable (R6F29A)
  • HPE Aruba Networking Central On-Premises Switch Class5 Advanced 3-year Subscription E-STU (R6V09AAE)
  • HPE BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR Transceiver (455883-B21)
  • HPE Aruba Networking 40G QSFP+ to QSFP+ 15m Active Optical Cable (R9G04A)
  • HPE Aruba Networking 25G SFP28 to SFP28 0.65m Direct Attach Cable (JL487A)
  • HPE Aruba Networking 25G SFP28 to SFP28 7m Active Optical Cable (R0M45A)
  • HPE Aruba Networking 100G QSFP28 to QSFP28 1m Direct Attach Copper Cable (R9F77A)
  • HPE Aruba Networking 100G QSFP28 to QSFP28 7m Active Optical Cable (R0Z27A)
  • HPE Aruba Networking RJ45 to DB9 Console Cable (R9F58A)
  • HPE Premier Flex MPO12 to MPO12 APC Single-mode 300m 1-pack Cable (R6F30A)
  • HPE Aruba Networking 8325-48Y8C Port-to-Power Airflow Fan (R9F68A)
  • HPE Aruba Networking 200G DD-2xQSFP28 100G 30m Active Optic Cable (R9B61A)
  • HPE 25GbE SFP28 to SFP28 5m Smart Active Optical Cable (Q9S68A)
  • HPE Aruba Networking Central on Prem Switch Class-5 Foundation 5 year Subscription E-STU (R6U90AAE)
  • HPE Aruba Networking 1G SFP RJ45 T 100m Cat5e Transceiver (R9F87A)
  • HPE Aruba Networking USB-C to USB-C PC-to-Switch 3m Cable (R9J33A)
  • HPE Aruba Networking 1G SFP RJ45 T 100m Cat5e TAA Transceiver (JL747A)
  • HPE Aruba Networking 25G SFP28 to SFP28 5m Direct Attach Copper Cable (R9F93A)
  • HPE Aruba Networking 8325 850W 48VDC Power-to-Port Airflow Power Supply Unit (S1D14A)
  • Aruba 4-post Rack Kit for HPE (R9F59A)
  • HPE Aruba Networking Central Switch Class5 Advanced 7-year Subscription E-STU (JZ543AAE)
  • HPE Networking 2.0m C13 to C14 PDU India Power Cord (JL671A)
  • HPE Aruba Networking Fabric Composer Device Management Service Tier 4 Switch 3y Subscription E-STU (R7H00AAE)
  • Aruba NetEdit Single Node 3yr Subscription for HPE E-STU (R9G37AAE)
  • HPE Aruba Networking X2C2 RJ45 to DB9 Console Cable (JL448A)
  • HPE Aruba Networking Central on Prem Switch Class-5 Foundation 10 year Subscription E-STU (R6U92AAE)
  • HPE Aruba Networking 25G SFP28 to SFP28 3m Active Optical Cable (R9F94A)
  • HPE Alletra 6000 2x10Gb SFP+ SR Transceiver (R7D09A)
  • HPE Aruba Networking 25G SFP28 to SFP28 15m Active Optical Cable (R9F96A)
  • HPE Aruba Networking 100G QSFP28 LC FR1 SMF 2km Transceiver (R9B63A)
  • HPE Aruba Networking 100G QSFP28 to QSFP28 7m Active Optical Cable (R9F79A)
  • HPE Networking Comware X240 40G QSFP+ to 4x10G SFP+ 3m Direct Attach Copper Splitter Cable (JG330A)
  • HPE 40GbE QSFP+ to 4x10GbE SFP+ 5m Active Optical Cable (Q9S66A)
  • HPE Aruba Networking 8325-32C Back-to-Front Fan (JL631A)
  • HPE Aruba Networking Fabric Composer Device Management Service Tier 4 Switch 1y Subscription E-STU (R9G26AAE)
  • HPE Aruba Networking 10G SFP+ LC SR 300m MMF TAA Transceiver (R9Q46A)
  • HPE Aruba Networking 40G QSFP+ to QSFP+ 15m Active Optical Cable (R0Z23A)
  • HPE Aruba Networking 40G QSFP+ MPO SR4 Transceiver (R9F97A)
  • HPE Aruba Networking Central On-Premises Switch Class5 Advanced 5-year Subscription E-STU (R6V10AAE)
  • HPE Aruba Networking 25G SFP28 to SFP28 3m Direct Attach Copper Cable (R9F92A)
  • HPE Networking 2.0m C13 to C14 PDU Power Cord (JL697A)
  • HPE Aruba Networking NetEdit Single Node 1yr Subscription E-STU (JL639AAE)
  • HPE Aruba Networking 100G QSFP28 to QSFP28 30m Active Optical Cable (R0Z29A)
  • HPE Aruba Networking Foundational Care 1Y NBD Exch 8325-48 Switch SVC (HC7K4E)
  • HPE Aruba Networking Foundational Care 3Y NBD Exch 8325-48 Switch SVC (HC7G6E)
  • HPE Aruba Networking Foundational Care 5Y NBD Exch 8325-48 Switch SVC (HC7H0E)
  • HPE Aruba Networking Foundational Care 5Y NBD Exch Hardware Only 8325-48 Switch SVC (HU7K1E)
  • HPE Aruba Networking Foundational Care 5Y CTR 6-Hour CDMR 8325-48 Switch SVC (HC7E4E)
  • HPE Aruba Networking Foundational Care 4Y 4HR Onsite CDMR 8325-48 Switch SVC (HC7D0E)
  • HPE Aruba Networking Foundational Care 3Y CTR 6-Hour 8325-48 Switch SVC (HC7D4E)
  • HPE Aruba Networking Foundational Care 1Y CTR 6-Hour CDMR 8325-48 Switch SVC (HC7K2E)
  • HPE Aruba Networking 3Y Software+Technical Support 8325-48 Switch SVC (H42A0E)
  • HPE Aruba Networking Foundational Care 1Y NBD Exch Hardware Only 8325-48 Switch SVC (HU7J3E)
  • HPE Aruba Networking Foundational Care 5Y 4HR Exch 8325-48 Switch SVC (HC7H8E)
  • HPE Aruba Networking Foundational Care 5Y NBD Onsite 8325-48 Switch SVC (HC7B4E)
  • HPE Aruba Networking Foundational Care 3Y 4HR Onsite CDMR 8325-48 Switch SVC (HC7C8E)
  • HPE Aruba Networking Foundational Care 4Y 4HR Onsite 8325-48 Switch SVC (HC7C4E)
  • HPE Aruba Networking Foundational Care 4Y 4HR Exch 8325-48 Switch SVC (HC7H6E)
  • HPE Aruba Networking Foundational Care 5Y 4HR Onsite Hardware Only 8325-48 Switch SVC (HU7K3E)
  • HPE Aruba Networking Foundational Care 4Y NBD Onsite 8325-48 Switch SVC (HC7B2E)
  • HPE Aruba Networking Foundational Care 3Y 4HR Onsite 8325-48 Switch SVC (HC7C2E)
  • HPE Aruba Networking 5Y Software+Technical Support 8325-48 Switch SVC (H42A2E)
  • HPE Aruba Networking Foundational Care 1Y NBD Onsite CDMR 8325-48 Switch SVC (HC7J2E)
  • HPE Aruba Networking Foundational Care 5Y NBD Onsite CDMR 8325-48 Switch SVC (HC7C0E)
  • HPE Aruba Networking Foundational Care 1Y NBD Onsite 8325-48 Switch SVC (HC7J0E)
  • HPE Aruba Networking Foundational Care 1Y 4HR Onsite Hardware Only 8325-48 Switch SVC (HU7J4E)
  • HPE Aruba Networking Foundational Care 4Y CTR 6-Hour 8325-48 Switch SVC (HC7D6E)
  • HPE Aruba Networking Foundational Care 5Y 4HR Onsite CDMR 8325-48 Switch SVC (HC7D2E)
  • HPE Aruba Networking Foundational Care 1Y 4HR Onsite CDMR 8325-48 Switch SVC (HC7J8E)
  • HPE Aruba Networking Foundational Care 1Y CTR 6-Hour 8325-48 Switch SVC (HC7K0E)
  • HPE Aruba Networking 5Y Software+Technical Support Vol T2 8325-48 Switch SVC (H42B2E)
  • HPE Aruba Networking Foundational Care 4Y NBD Exch Hardware Only 8325-48 Switch SVC (HU7J8E)
  • HPE Aruba Networking Foundational Care 4Y NBD Exch 8325-48 Switch SVC (HC7G8E)
  • HPE Aruba Networking Foundational Care 4Y NBD Onsite CDMR 8325-48 Switch SVC (HC7B8E)
  • HPE Aruba Networking 4Y Software+Technical Support 8325-48 Switch SVC (H42A1E)
  • HPE Aruba Networking Foundational Care 3Y 4HR Onsite Hardware Only 8325-48 Switch SVC (HU7J7E)
  • HPE Aruba Networking Foundational Care 1Y 4HR Exch 8325-48 Switch SVC (HC7K6E)
  • HPE Aruba Networking Foundational Care 3Y 4HR Exch 8325-48 Switch SVC (HC7H4E)
  • HPE Aruba Networking Foundational Care 3Y NBD Exch Hardware Only 8325-48 Switch SVC (HU7J5E)
  • HPE Aruba Networking Foundational Care 3Y NBD Onsite 8325-48 Switch SVC (HC7B0E)
  • HPE Aruba Networking 1Y Software+Technical Support Vol T2 8325-48 Switch SVC (H42A3E)
  • HPE Aruba Networking 4Y Software+Technical Support Vol T2 8325-48 Switch SVC (H42A9E)
  • HPE Aruba Networking Foundational Care 5Y 4HR Onsite 8325-48 Switch SVC (HC7C6E)
  • HPE Aruba Networking Foundational Care 4Y CTR 6-Hour CDMR 8325-48 Switch SVC (HC7E2E)
  • HPE Aruba Networking Foundational Care 4Y 4HR Onsite Hardware Only 8325-48 Switch SVC (HU7K0E)
  • HPE Aruba Networking Foundational Care 3Y NBD Onsite CDMR 8325-48 Switch SVC (HC7B6E)
  • HPE Aruba Networking Foundational Care 3Y CTR 6-Hour CDMR 8325-48 Switch SVC (HC7E0E)
  • HPE Aruba Networking 3Y Software+Technical Support Vol T2 8325-48 Switch SVC (H42A6E)
  • HPE Aruba Networking Foundational Care 1Y 4HR Onsite 8325-48 Switch SVC (HC7J6E)
  • HPE Aruba Networking Foundational Care 5Y CTR 6-Hour 8325-48 Switch SVC (HC7D8E)
  • HPE Aruba Networking 1Y Software+Technical Support 8325-48 Switch SVC (H41Z9E)
  • HPE Aruba Networking Networks 5810 5800 Series Switch Installation SVC (UX120E)
  • HPE Aruba Networking 6xxx and 8xxx Install Chassis Switch SVC (H8XE6E)
  • HPE Aruba Networking Switch Startup SVC (U8JL9E)
  • HPE Aruba Networking RNWL Foundational Care 1Y 4HR Onsite 8325-48 Switch SVC (H65C7PE)
  • HPE Aruba Networking RNWL Foundational Care 1Y 4HR Exch 8325-48 Switch SVC (H65E7PE)
  • HPE Aruba Networking RNWL Foundational Care 1Y CTR 6-Hour 8325-48 Switch SVC (H65D1PE)
  • HPE Aruba Networking RNWL Foundational Care 1Y NBD Exch 8325-48 Switch SVC (H65D5PE)
  • HPE Aruba Networking RNWL Foundational Care 1Y NBD Onsite CDMR 8325-48 Switch SVC (H65C5PE)
  • HPE Aruba Networking RNWL Foundational Care 1Y NBD Onsite 8325-48 Switch SVC (H65C3PE)
  • HPE Aruba Networking RNWL Foundational Care 1Y 4HR Onsite CDMR 8325-48 Switch SVC (H65C9PE)
  • HPE Aruba Networking 1Y RNWL Foundational Care 4HR Onsite HardwareOnly 8325-48 Switch SVC (H84M8PE)
  • HPE Aruba Networking RNWL Foundational Care 1Y CTR 6-Hour CDMR 8325-48 Switch SVC (H65D3PE)

Értékeléshez, kérjük jelentkezzen be!


Még nincs értékelés a termékhez!

© 2024 HPShop.hu, Net Kft., 1118 Budapest, Rétköz utca 18.(üzlethelyiség),
Cégjegyzékszám: 01-09-569664, Adószám: 12257106-2-43, Nyitva tartás: Hétfő-Péntek: 7:30 - 13:00
Adatvédelem | 
^ Fel

Cookie / Süti tájékoztató

Kedves Látogató! Tájékoztatjuk, hogy a www.hpshop.hu honlap működésének biztosítása, látogatóinak magasabb szintű kiszolgálása, látogatottsági statisztikák készítése, illetve marketing tevékenységünk támogatása érdekében cookie-kat alkalmazunk. Az Elfogadom gomb megnyomásával Ön hozzájárulását adja a cookie-k, alábbi linken elérhető tájékoztatóban foglaltak szerinti, kezeléséhez. Kérjük, vegye figyelembe, hogy amennyiben nem fogadja el, úgy a weboldal egyes funkciói nem lesznek használhatók.
Részletek