HP Termékek Internetes Áruháza - Net Kft.
Információ: (06-1)-246-5057, 246-3461, H-P: 8-14:00-ig

HPE QK729A Premier Flex MPO/MPO Multi-mode OM4 8 szálas, 10 m-es kábel [QK729A]

HPE QK729A Premier Flex MPO/MPO Multi-mode OM4 8 szálas, 10 m-es kábel
HPE QK729A Premier Flex MPO/MPO Multi-mode OM4 8 szálas, 10 m-es kábelHPE QK729A Premier Flex MPO/MPO Multi-mode OM4 8 szálas, 10 m-es kábelHPE QK729A Premier Flex MPO/MPO Multi-mode OM4 8 szálas, 10 m-es kábelHPE QK729A Premier Flex MPO/MPO Multi-mode OM4 8 szálas, 10 m-es kábel
HPE QK729A Premier Flex MPO/MPO Multi-mode OM4 8 szálas, 10 m-es kábel HPE QK729A Premier Flex MPO/MPO Multi-mode OM4 8 szálas, 10 m-es kábel HPE QK729A Premier Flex MPO/MPO Multi-mode OM4 8 szálas, 10 m-es kábel HPE QK729A Premier Flex MPO/MPO Multi-mode OM4 8 szálas, 10 m-es kábel
Bruttó ár:
222 288,- Ft
[175 030,- Ft + Áfa]
Elérhetőség:
Rendelésre (1-4 hét)
0 / 0
INGYENES HÁZHOZSZÁLLÍTÁS!

Ez is érdekelheti:

Ár: 632 289,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(497 865,- Ft + Áfa)
Ár: 1 128 089,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(888 259,- Ft + Áfa)
Ár: 166 488,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(131 093,- Ft + Áfa)

Storage Networking

Ár: 8 177 389,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(6 438 889,- Ft + Áfa)
Ár: 7 067 189,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(5 564 716,- Ft + Áfa)
Ár: 4 978 688,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(3 920 227,- Ft + Áfa)
Ár: 10 107 889,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(7 958 968,- Ft + Áfa)
Ár: 1 931 589,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(1 520 936,- Ft + Áfa)
Ár: 3 461 089,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(2 725 267,- Ft + Áfa)
Ár: 6 733 689,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(5 302 117,- Ft + Áfa)
Ár: 6 792 189,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(5 348 180,- Ft + Áfa)
Ár: 7 572 489,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(5 962 590,- Ft + Áfa)
Ár: 6 778 988,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(5 337 786,- Ft + Áfa)
Ár: 8 836 189,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(6 957 629,- Ft + Áfa)
Ár: 5 738 289,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(4 518 338,- Ft + Áfa)
Ár: 1 835 789,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(1 445 503,- Ft + Áfa)
10m
Fiber Cable
MPO/MPO Multi-mode
49.17 x 8.08 x 70.97 cm
19.36 x 3.18 x 27.94 in
2
2
https://www.hpe.com/h20195/v2/gethtml.aspx?docname=c04123143
https://www.hpe.com/h20195/v2/GetDocument.aspx?docname=c04123143
10/31/2028 12:00:00 AM
10/24/2018 12:00:00 AM
10/31/2028 12:00:00 AM
10/24/2018 12:00:00 AM
0.25 lb
0.11 kg
  • HPE SN8600B 8-slot Power Pack+ Port Side Air Intake Director Switch Chassis (R0Q24A)
  • Brocade 32Gb/20 4SFP+ Fibre Channel SAN Switch Module for HPE Synergy (Q2E56A)
  • HPE SN6600B 32Gb 48/48 Power Pack+ 48-port 32Gb Short Wave SFP+ Integrated FC Switch (Q0U61B)
  • HPE SN3700cM 100GbE 32QSFP28 ONIE Connector to Power Airflow DC Switch (R3B01A)
  • HPE Virtual Connect SE 16Gb Fibre Channel Module for Synergy (779227-B21)
  • HPE SN2745M 100GbE 32QSFP28 ONIE Power to Connector Airflow Switch (R3B04A)
  • HPE SN8600B 4-slot Power Pack+ Director Switch (Q0U83A)
  • HPE SN6010C 16Gb 12-port 16Gb Short Wave SFP+ Fibre Channel Switch (R0Q97A)
  • HPE SN6600B 32Gb 48/48 48-port 32Gb Short Wave SFP+ Integrated FC Switch (Q0U60A)
  • HPE SN2010M 25GbE 18SFP28 4QSFP28 Power to Connector Airflow Half Width TAA Switch (R0P77A)
  • HPE SN8600B 4-slot Power Pack+ Port Side Air Intake Director Switch Chassis (R0Q25A)
  • HPE SN3600B 16Gb 24/8 8-port Short Wave SFP+ Fibre Channel Switch (R4G55A)
  • HPE SN6650B 32Gb 128/96 Power Pack+ 96-port 32Gb Short Wave SFP+ Integrated FC Switch (Q9V96B)
  • HPE SN3600B 32Gb 24/24 Power Pack+ Fibre Channel Switch (Q1H72A)
  • HPE SN2410M 25GbE 48SFP28 8QSFP28 Power to Connector Airflow TAA-compliant Switch (R0P73A)
  • HPE SN6600B 32Gb 48/48 Fibre Channel Switch (Q0U56B)
  • HPE SN2700M 100GbE 32QSFP28 ONIE Power to Connector Airflow DC Switch (R3B02A)
  • HPE Flash Enclosures (HPEJ2000NVMEoFPRE)
  • HPE SN3700M 200GbE 32QSFP56 Power to Connector Airflow Switch (R5Z74A)
  • Brocade 16Gb Fibre Channel SAN Switch Module for HPE Synergy (HPEBRCDFBSWCHSYPRE)
  • HPE SN8000B 8-slot Power Pack+ SAN Backbone Director Switch (QK710D)
  • HPE SN3600B 32Gb 24/24 Fibre Channel Switch (Q1H71B)
  • HPE SN2700M 100GbE 32QSFP28 Connector to Power Airflow TAA-compliant Switch (R0P72A)
  • HPE SN6650B 32Gb 128/96 Power Pack+ 96-port 32Gb Short Wave SFP+ Integrated Fibre Channel Switch (Q9V96C)
  • HPE SN6650B 32Gb 128/48 48-port 32Gb Short Wave SFP+ Integrated Fibre Channel Switch (Q9V95C)
  • HPE SN6650B 32Gb 128/48 48-port 32Gb Short Wave SFP+ Integrated Fibre Channel Switch (Q9V95B)
  • HPE SN3700cM 100GbE 32QSFP28 ONIE Power to Connector Airflow DC Switch (R3B00A)
  • HPE SN6600B 32Gb 48/48 Fibre Channel Switch (Q0U56A)
  • HPE SN2700M 100GbE 32QSFP28 Power to Connector Airflow TAA-compliant Switch (R0P71A)
  • HPE SN6600B 32Gb 48/24 Power Pack+ Fibre Channel Switch (Q0U55B)
  • HPE SN2100M 100GbE 16QSFP28 Connector to Power Airflow Half Width TAA-compliant Switch (R0P76A)
  • HPE J2000 Dual IOM 2x100GbE NVMe-oF SFF JBOF Storage (R4T20A)
  • HPE SN3700M 200GbE 32QSFP56 ONIE Power to Connector Airflow Switch (R5Z75A)
  • Brocade 16Gb/12 Fibre Channel SAN Switch Module for HPE Synergy (K2Q83A)
  • HPE SN2100M 100GbE 16QSFP28 Power to Connector Airflow Half Width TAA-compliant Switch (R0P75A)
  • HPE SN3600B 32Gb 24/24 Power Pack+ Fibre Channel Switch (Q1H72B)
  • HPE SN2100M 100GbE 16QSFP28 ONIE Power to Connector Airflow Half Width Switch (R0P82A)
  • HPE SN6600B 32Gb 48/24 16Gb Short Wave SFP+ Fibre Channel Switch (R6V47A)
  • HPE SN8000B 8-slot Power Pack+ SAN Backbone Director Switch (QK710E)
  • HPE SN2700M 100GbE 32QSFP28 ONIE Power to Connector Airflow Switch (R0P80A)
  • HPE SN6650B 32Gb 128/96 Power Pack+ 96-port 32Gb Short Wave SFP+ Integrated FC Switch (Q9V96A)
  • HPE SN6600B 32Gb 48/48 Power Pack+ 48-port 32Gb Short Wave SFP+ Integrated FC Switch (Q0U61A)
  • HPE SN2100M 100GbE 16QSFP28 ONIE Connector to Power Airflow Switch (R3B06A)
  • HPE SN3600B 32Gb 24/24 Fibre Channel Switch (Q1H71A)
  • HPE SN3700cM 100GbE 32QSFP28 ONIE Connector to Power Airflow Switch (R3A98A)
  • Brocade 16Gb/12 Fibre Channel SAN Switch Module for HPE Synergy (K2Q83B)
  • HPE Virtual Connect SE 40Gb F8 Module for Synergy (HPEVRTCNNT40GbSYPRE)
  • Brocade 32Gb/20 4SFP+ Power Pack+ Fibre Channel SAN Switch Module for HPE Synergy (Q2E57A)
  • HPE SN6600B 32Gb 48/24 Fibre Channel Switch (Q0U54B)
  • HPE SN2010M 25GbE 18SFP28 4QSFP28 ONIE Power to Connector Airflow TAA-compliant Switch (R3B11A)
  • HPE Virtual Connect SE 40Gb F8 Module for Synergy (794502-B23)
  • HPE SN8600B 8-slot Power Pack+ Director Switch (Q0U63B)
  • HPE SN8600B 8-slot Power Pack+ Director Switch (Q0U63A)
  • HPE SN8000B 4-slot Power Pack+ SAN Director Switch (QK711D)
  • HPE SN6600B 32Gb 48/24 Power Pack+ Fibre Channel Switch (Q0U55A)
  • HPE SN2410M 25GbE 48SFP28 8QSFP28 ONIE Connector to Power Airflow DC Switch (R3B08A)
  • Brocade 16Gb/24 Power Pack+ Fibre Channel SAN Switch Module for HPE Synergy (K2Q86A)
  • Brocade 16Gb/24 Fibre Channel SAN Switch Module for HPE Synergy (K2Q84A)
  • HPE SN6650B 32Gb 128/48 Fibre Channel Switch (Q2S18B)
  • HPE SN3600B 32Gb 24/8 Fibre Channel Switch (Q1H70A)
  • Brocade 32Gb/12 2SFP+ Fibre Channel SAN Switch Module for HPE Synergy (Q2E55A)
  • HPE SN3600B 32Gb 24/8 Fibre Channel Switch (Q1H70B)
  • HPE SN2010M 25GbE 18SFP28 4QSFP28 Connector to Power Airflow Half Width TAA Switch (R0P78A)
  • HPE Synergy 40Gb F8 Switch Module (779224-B23)
  • HPE Virtual Connect SE 16Gb Fibre Channel TAA-complaint Module for Synergy (779227-B22)
  • HPE Virtual Connect SE 16Gb Fibre Channel Module for Synergy (HPEVC16GBFCSYPRE)
  • HPE SN8000B 4-slot SAN Director Switch (QK712D)
  • HPE SN6600B 32Gb 48/24 Fibre Channel Switch (Q0U54A)
  • HPE SN2410M 25GbE 48SFP28 8QSFP28 ONIE Power to Connector Airflow Switch (R0P81A)
  • HPE SN6500C 16Gb FC/FCIP/FCoE Multi-service Switch (E7Y64A)
  • HPE SN6600B 32Gb 48-port/24-port 24-port 32Gb Short Wave SFP+ Integrated Fibre Channel Switch (Q0U58C)
  • Brocade 16Gb/24 Power Pack+ Fibre Channel SAN Switch Module for HPE Synergy (K2Q86B)
  • HPE SN6600B 32Gb 48/24 Power Pack+ 24-port 32Gb Short Wave SFP+ Integrated FC Switch (Q0U59A)
  • HPE SN2700M 100GbE 32QSFP28 ONIE Connector to Power Airflow Switch (R0P79A)
  • HPE SN6600B 32Gb 48/48 48-port 32Gb Short Wave SFP+ Integrated FC Switch (Q0U60B)
  • HPE SN2410M 25GbE 48SFP28 8QSFP28 ONIE Power to Connector Airflow DC Switch (R3B07A)
  • HPE J2000 Dual IOM 6x100GbE NVMe-oF SFF JBOF Storage (R4T21A)
  • HPE SN6610C 8-port 16/32Gb SFP+ DCNM SAN Insights Switch (R7L02A)
  • HPE SN4600cM 100GbE 64QSFP28 ONIE Power to Connector Airflow Switch (R6R26A)
  • HPE SN3700cM 100GbE 32QSFP28 Power to Connector Airflow Switch (R3B14A)
  • HPE SN6600B 32Gb 48/48 Power Pack+ Fibre Channel Switch (Q0U57B)
  • HPE SN2410M 25GbE 48SFP28 8QSFP28 ONIE Connector to Power Airflow Switch (R3B09A)
  • HPE SN8700B 8-slot Power Pack+ Director Switch (R6A97A)
  • HPE SN8000B 4-slot Power Pack+ SAN Director Switch (QK711E)
  • HPE SN2010M 25GbE 18SFP28 4QSFP28 ONIE Connector to Power Airflow TAA-compliant Switch (R3B10A)
  • HPE SN6650B 32Gb 128/48 48-port 32Gb Short Wave SFP+ Integrated Fibre Channel Switch (Q9V95A)
  • HPE SN6600B 32Gb 48/48 Power Pack+ Fibre Channel Switch (Q0U57A)
  • HPE SN2700M 100GbE 32QSFP28 ONIE Connector to Power Airflow DC Switch (R3B03A)
  • HPE SN6600B 32Gb 48/24 Power Pack+ 24-port 32Gb Short Wave SFP+ Integrated FC Switch (Q0U59B)
  • HPE SN2410M 25GbE 48SFP28 8QSFP28 Connector to Power Airflow TAA-compliant Switch (R0P74A)
  • HPE SN8600B 4-slot Power Pack+ Director Switch (Q0U83B)
  • HPE SN4600cM 100GbE 64QSFP28 Power to Connector Airflow Switch (R6R24A)
  • HPE Virtual Connect SE 32Gb Fibre Channel Module for Synergy (876259-B21)
  • HPE SN6600B 32Gb 48/24 24-port 32Gb Short Wave SFP+ Integrated FC Switch (Q0U58B)
  • HPE SN2010M 25GbE 18SFP28 4QSFP28 Power to Connector Airflow Half Width Switch (Q9E63A)
  • HPE SN8700B 4-slot Power Pack+ Director Switch (R6A98A)
  • HPE Virtual Connect SE 16Gb Fibre Channel Module for HPE Synergy (P08477-B21)
  • HPE Virtual Connect SE 100Gb F32 Module for Synergy (867796-B21)
  • HPE SN6650B 32Gb 128/48 Fibre Channel Switch (Q2S18A)
  • HPE SN6600B 32Gb 48/24 24-port 32Gb Short Wave SFP+ Integrated FC Switch (Q0U58A)
  • HPE SN2745M 100GbE 32QSFP28 ONIE Power to Connector Airflow DC Switch (R3B05A)
  • HPE Synergy 40Gb F8 Switch Module (HPESY40GBF8SWTCHPRE)
  • HPE SN3700cM 100GbE 32QSFP28 ONIE Power to Connector Airflow Switch (R3A97A)
  • Brocade 16Gb/24 Fibre Channel SAN Switch Module for HPE Synergy (K2Q84B)

Értékeléshez, kérjük jelentkezzen be!


Még nincs értékelés a termékhez!

© 2022 HPShop.hu, Net Kft., 1118 Budapest, Rétköz utca 18.(üzlethelyiség),
Cégjegyzékszám: 01-09-569664, Adószám: 12257106-2-43, Nyitva tartás: Hétfő-Péntek: 7:30 - 13:00
Adatvédelem | 
^ Fel