HP Termékek Internetes Áruháza - Net Kft.
Információ: (06-1)-246-5057, 246-3461, H-P: 8-15:00-ig
FIGYELEM: Utánvétes házhozsszállításnál kizárólag bankkártyás fizetésre van mód átvételkor a futárnál!

HP AJ836A LC-LC Multi-mode OM3 2 szálas, 5 m-es, 1 csomagos üvegszálas kábel [AJ836A]

HP AJ836A LC-LC Multi-mode OM3 2 szálas, 5 m-es, 1 csomagos üvegszálas kábel
Bruttó ár:
31 791,- Ft
[25 032,- Ft + Áfa]
Elérhetőség:
Rendelésre
Ár: 1 348 788,- FtElérhetőség: Rendelésre
(1 062 038,- Ft + Áfa)
Ár: 367 989,- FtElérhetőség: Rendelésre
(289 755,- Ft + Áfa)

HP Disk Storage Systems merevlemezes mentőegységek

Ár: 1 546 689,- FtElérhetőség: Rendelésre
(1 217 865,- Ft + Áfa)
Ár: 1 661 789,- FtElérhetőség: Rendelésre
(1 308 495,- Ft + Áfa)
Ár: 2 106 289,- FtElérhetőség: Rendelésre
(1 658 495,- Ft + Áfa)
Ár: 3 060 789,- FtElérhetőség: Rendelésre
(2 410 070,- Ft + Áfa)
Ár: 2 814 389,- FtElérhetőség: Rendelésre
(2 216 054,- Ft + Áfa)
Ár: 2 853 988,- FtElérhetőség: Rendelésre
(2 247 235,- Ft + Áfa)
Ár: 2 986 789,- FtElérhetőség: Rendelésre
(2 351 802,- Ft + Áfa)
Ár: 1 684 089,- FtElérhetőség: Rendelésre
(1 326 054,- Ft + Áfa)
Ár: 3 139 088,- FtElérhetőség: Rendelésre
(2 471 723,- Ft + Áfa)
Ár: 2 139 789,- FtElérhetőség: Rendelésre
(1 684 873,- Ft + Áfa)
Ár: 3 178 189,- FtElérhetőség: Rendelésre
(2 502 511,- Ft + Áfa)
Ár: 1 931 589,- FtElérhetőség: Rendelésre
(1 520 936,- Ft + Áfa)
Ár: 3 254 289,- FtElérhetőség: Rendelésre
(2 562 432,- Ft + Áfa)
Ár: 1 441 188,- FtElérhetőség: Rendelésre
(1 134 794,- Ft + Áfa)
Ár: 1 582 589,- FtElérhetőség: Rendelésre
(1 246 133,- Ft + Áfa)
Ár: 1 559 589,- FtElérhetőség: Rendelésre
(1 228 023,- Ft + Áfa)
Ár: 1 671 389,- FtElérhetőség: Rendelésre
(1 316 054,- Ft + Áfa)
Ár: 1 901 689,- FtElérhetőség: Rendelésre
(1 497 393,- Ft + Áfa)
Ár: 2 019 089,- FtElérhetőség: Rendelésre
(1 589 834,- Ft + Áfa)
Ár: 1 923 889,- FtElérhetőség: Rendelésre
(1 514 873,- Ft + Áfa)
Ár: 3 153 989,- FtElérhetőség: Rendelésre
(2 483 456,- Ft + Áfa)
Ár: 2 144 288,- FtElérhetőség: Rendelésre
(1 688 416,- Ft + Áfa)
Ár: 1 953 889,- FtElérhetőség: Rendelésre
(1 538 495,- Ft + Áfa)
Ár: 1 662 989,- FtElérhetőség: Rendelésre
(1 309 440,- Ft + Áfa)
Ár: 2 177 989,- FtElérhetőség: Rendelésre
(1 714 952,- Ft + Áfa)
Ár: 3 083 789,- FtElérhetőség: Rendelésre
(2 428 180,- Ft + Áfa)
Ár: 3 030 389,- FtElérhetőség: Rendelésre
(2 386 133,- Ft + Áfa)
Ár: 1 959 789,- FtElérhetőség: Rendelésre
(1 543 141,- Ft + Áfa)

HP kapcsolók / Switches

Ár: 55 789,- FtElérhetőség: Raktáron
(43 928,- Ft + Áfa)
Ár: 709 588,- FtElérhetőség: Rendelésre
(558 731,- Ft + Áfa)
Ár: 88 088,- FtElérhetőség: Rendelésre
(69 361,- Ft + Áfa)
Ár: 54 089,- FtElérhetőség: Raktáron
(42 590,- Ft + Áfa)
Ár: 46 590,- FtElérhetőség: Raktáron
(36 685,- Ft + Áfa)
Ár: 5 821 389,- FtElérhetőség: Rendelésre
(4 583 771,- Ft + Áfa)
Ár: 804 789,- FtElérhetőség: Rendelésre
(633 692,- Ft + Áfa)
Ár: 2 938 588,- FtElérhetőség: Rendelésre
(2 313 849,- Ft + Áfa)
Ár: 959 989,- FtElérhetőség: Rendelésre
(755 897,- Ft + Áfa)
Ár: 3 673 089,- FtElérhetőség: Rendelésre
(2 892 196,- Ft + Áfa)
Ár: 418 988,- FtElérhetőség: Rendelésre
(329 912,- Ft + Áfa)
Ár: 1 359 489,- FtElérhetőség: Rendelésre
(1 070 464,- Ft + Áfa)
Ár: 1 455 089,- FtElérhetőség: Rendelésre
(1 145 739,- Ft + Áfa)
Ár: 343 089,- FtElérhetőség: Rendelésre
(270 149,- Ft + Áfa)
Ár: 2 369 388,- FtElérhetőség: Rendelésre
(1 865 660,- Ft + Áfa)
Ár: 3 241 488,- FtElérhetőség: Rendelésre
(2 552 353,- Ft + Áfa)
Ár: 1 781 089,- FtElérhetőség: Rendelésre
(1 402 432,- Ft + Áfa)
Ár: 1 756 189,- FtElérhetőség: Rendelésre
(1 382 826,- Ft + Áfa)
Ár: 8 969 988,- FtElérhetőség: Rendelésre
(7 062 983,- Ft + Áfa)
Ár: 749 889,- FtElérhetőség: Rendelésre
(590 464,- Ft + Áfa)
Ár: 1 506 389,- FtElérhetőség: Rendelésre
(1 186 133,- Ft + Áfa)
Ár: 363 489,- FtElérhetőség: Raktáron
(286 212,- Ft + Áfa)
Ár: 5 892 389,- FtElérhetőség: Rendelésre
(4 639 676,- Ft + Áfa)
Ár: 1 634 889,- FtElérhetőség: Rendelésre
(1 287 314,- Ft + Áfa)
Ár: 4 904 589,- FtElérhetőség: Rendelésre
(3 861 881,- Ft + Áfa)
Ár: 1 392 688,- FtElérhetőség: Rendelésre
(1 096 605,- Ft + Áfa)
Ár: 16 690,- FtElérhetőség: Raktáron
(13 142,- Ft + Áfa)
Ár: 819 588,- FtElérhetőség: Rendelésre
(645 345,- Ft + Áfa)
Ár: 163 389,- FtElérhetőség: Rendelésre
(128 653,- Ft + Áfa)
Ár: 13 390,- FtElérhetőség: Raktáron
(10 543,- Ft + Áfa)
Ár: 163 488,- FtElérhetőség: Rendelésre
(128 731,- Ft + Áfa)
Ár: 2 157 788,- FtElérhetőség: Rendelésre
(1 699 046,- Ft + Áfa)
Ár: 2 615 089,- FtElérhetőség: Rendelésre
(2 059 125,- Ft + Áfa)
Ár: 39 891,- FtElérhetőség: Raktáron
(31 410,- Ft + Áfa)
Ár: 1 222 988,- FtElérhetőség: Rendelésre
(962 983,- Ft + Áfa)
Ár: 1 408 589,- FtElérhetőség: Rendelésre
(1 109 125,- Ft + Áfa)
Ár: 3 673 089,- FtElérhetőség: Rendelésre
(2 892 196,- Ft + Áfa)
Ár: 960 088,- FtElérhetőség: Rendelésre
(755 975,- Ft + Áfa)
Ár: 1 764 488,- FtElérhetőség: Rendelésre
(1 389 361,- Ft + Áfa)
Ár: 632 489,- FtElérhetőség: Raktáron
(498 023,- Ft + Áfa)
Ár: 2 811 588,- FtElérhetőség: Rendelésre
(2 213 849,- Ft + Áfa)
Ár: 1 521 588,- FtElérhetőség: Rendelésre
(1 198 101,- Ft + Áfa)
Ár: 2 039 389,- FtElérhetőség: Rendelésre
(1 605 818,- Ft + Áfa)
Ár: 1 576 288,- FtElérhetőség: Rendelésre
(1 241 172,- Ft + Áfa)
Ár: 11 432 188,- FtElérhetőség: Rendelésre
(9 001 723,- Ft + Áfa)
Ár: 1 983 788,- FtElérhetőség: Rendelésre
(1 562 038,- Ft + Áfa)
Ár: 590 489,- FtElérhetőség: Rendelésre
(464 952,- Ft + Áfa)
Ár: 2 436 689,- FtElérhetőség: Rendelésre
(1 918 653,- Ft + Áfa)
Ár: 1 197 789,- FtElérhetőség: Rendelésre
(943 141,- Ft + Áfa)
Ár: 494 889,- FtElérhetőség: Rendelésre
(389 676,- Ft + Áfa)
Ár: 11 023 689,- FtElérhetőség: Rendelésre
(8 680 070,- Ft + Áfa)
Ár: 12 811 488,- FtElérhetőség: Rendelésre
(10 087 786,- Ft + Áfa)

HPE BladeSystem Virtual Connect

Ár: 9 131 689,- FtElérhetőség: Rendelésre
(7 190 306,- Ft + Áfa)
Ár: 9 215 389,- FtElérhetőség: Rendelésre
(7 256 212,- Ft + Áfa)

Storage Networking

Ár: 3 125 789,- FtElérhetőség: Rendelésre
(2 461 251,- Ft + Áfa)
Ár: 5 118 589,- FtElérhetőség: Rendelésre
(4 030 385,- Ft + Áfa)
Ár: 1 576 688,- FtElérhetőség: Rendelésre
(1 241 487,- Ft + Áfa)
Ár: 4 276 688,- FtElérhetőség: Rendelésre
(3 367 471,- Ft + Áfa)
Ár: 3 090 689,- FtElérhetőség: Rendelésre
(2 433 613,- Ft + Áfa)
Ár: 4 264 689,- FtElérhetőség: Rendelésre
(3 358 023,- Ft + Áfa)
Ár: 4 967 188,- FtElérhetőség: Rendelésre
(3 911 172,- Ft + Áfa)
Ár: 2 701 188,- FtElérhetőség: Rendelésre
(2 126 920,- Ft + Áfa)
Ár: 683 189,- FtElérhetőség: Rendelésre
(537 944,- Ft + Áfa)
Ár: 958 489,- FtElérhetőség: Rendelésre
(754 716,- Ft + Áfa)
Ár: 5 972 689,- FtElérhetőség: Rendelésre
(4 702 905,- Ft + Áfa)
Ár: 3 999 189,- FtElérhetőség: Rendelésre
(3 148 968,- Ft + Áfa)
Ár: 6 832 289,- FtElérhetőség: Rendelésre
(5 379 755,- Ft + Áfa)
Ár: 4 777 088,- FtElérhetőség: Rendelésre
(3 761 487,- Ft + Áfa)
1.27 x 30.48 x 25.4 cm
0.5 x 12 x10 in
Cable Specs: Tight buffered duplex fiber optic multimode OM3 50/125 um fiber optic cable and Ethernet assembly with LC duplex connectors on one end and LC duplex connectors on other end. Dimensions: Core diameter: 50 ± 3.0um Cladding diameter: 125 ± 2.0um Coating diameter: 245 ± 10um Optical glass: Bandwidth: For LED sources: 1500/500 MHz-km @850/1300nm. Optical glass: Bandwidth: For Laser sources: 2000/500 MHz-km @850/1300nm. VCSEL Laser sources: 600 / 600 meters @850/1300nm for Gigabit Ethernet compliant links. CABLE: The cable is duplex zipcord graded index 50/125um multimode optical fiber and designed to work in both the 850 and 1300 nm wavelength windows. BULK CABLE & CABLE ASSEMBLY CONFIGURATION: Jacket Material: Riser Grade - Low Smoke Zero Halogen thermoplastic. Jacket Color: Aqua for OM3 multimode per TIA 598 Boot Color: White Insertion Loss: less than 0.5 dB @ 850 with LED source, 0.003 dB/M added for lengths > 30 meters. Maximum Cable attenuation: 3.0 dB/km @ 850 nm, 1.0 dB/Km @ 1310 nm @ 23°C as tested in accordance with EIA 455-46. Weight: Air Packed Weight: 1 LB Net Weight: 0.454Kg
26121609
0.45 kg
1 lb
  • HPE StoreFabric SN8600B 4-slot Power Pack+ Port Side Air Intake Director Switch Chassis (R0Q25A)
  • HPE StoreFabric CN1100R 10GBASE-T Dual Port Converged Network Adapter (N3U52A)
  • HPE StoreFabric SN6600B 32Gb 48/48 Power Pack+ 48-port 32Gb Short Wave SFP+ Integrated FC Switch (Q0U61B)
  • HPE StoreFabric SN6010C 16Gb 12-port 16Gb Short Wave SFP+ Fibre Channel Switch (R0Q97A)
  • HPE MSA 1050 8Gb Fibre Channel Dual Controller SFF Storage SMB Offer (MSA1050-001)
  • HPE Virtual Connect 16Gb 24-port Fibre Channel TAA Module for c-Class BladeSystem (778720-B21)
  • HPE StoreOnce 6600 120TB 2nd/4th Couplet (BB919D)
  • HPE SimpliVity 380 Gen10 Node (Q8D81A)
  • Aruba 2930F 8G PoE+ 2SFP+ TAA-compliant Switch (JL692A)
  • HPE FlexNetwork 3600 24 v2 EI Switch (JG299B)
  • HPE MSA 2040 ES Dual Controller SAN 800GB Flash Bundle/S-Buy (P9H25SB)
  • HPE SN3800M 100GbE 64QSFP28 ONIE Connector to Power Airflow DC Switch (R3B12A)
  • HPE SN2410M 25GbE 48SFP28 8QSFP28 ONIE Connector to Power Airflow DC Switch (R3B08A)
  • HPE SN6000B 16Gb 48-port/48-port Active Power Pack+ Fibre Channel Switch (QR481C)
  • HPE StoreFabric SN2010M 25GbE 18SFP28 4QSFP28 Switch (Q9E63A)
  • HPE StoreFabric SN6600B 32Gb 48/48 Fibre Channel Switch (Q0U56B)
  • HPE MSA 1050 10GbE iSCSI Dual Controller LFF Storage (Q2R24B)
  • HPE SN6000B 16Gb 48-port/24-port Active Fibre Channel Switch (QK753C)
  • HPE StoreFabric SN8000B 8-slot Power Pack+ SAN Backbone Director Switch (QK710D)
  • HPE StoreFabric SN3600B 32Gb 24/24 Fibre Channel Switch (Q1H71A)
  • HPE StoreFabric SN8500C 8-slot 16/32Gb Fibre Channel Director Switch (C8S71B)
  • HPE StoreOnce 6600 120TB 3rd Couplet (BB920D)
  • Aruba Central Managed 2930F 24G PoE+ 4SFP Switch (JL261ACM)
  • HPE SN3800M 100GbE 64QSFP28 ONIE Power to Connector Airflow Switch (R3A95A)
  • HPE FlexNetwork 3600 48 v2 SI Switch (JG305B)
  • HPE Virtual Connect SE 100Gb F32 Module for Synergy (867796-B21)
  • HPE StoreFabric SN6000B 16Gb 48/24 Bundled Fibre Channel Switch (C8R08A)
  • HPE StoreFabric SN6600B 32Gb 48/48 Power Pack+ 48-port 32Gb Short Wave SFP+ Integrated FC Switch (Q0U61A)
  • HPE StoreFabric SN6650B 32Gb 128/96 Power Pack+ 96-port 32Gb Short Wave SFP+ Integrated FC Switch (Q9V96B)
  • Aruba 2620 48 Switch (J9626A)
  • HPE C-series SN6630C 32Gb 96-port/48-port 32Gb SFP+ Fibre Channel Switch (R4D91A)
  • HPE StoreFabric SN6650B 32Gb 128/96 Power Pack+ 96-port 32Gb Short Wave SFP+ Integrated FC Switch (Q9V96A)
  • HPE MSA 1040 2-port 1G iSCSI Dual Controller LFF Storage (E7W01A)
  • HPE StoreFabric SN8600B 8-slot Power Pack+ Port Side Air Intake Director Switch Chassis (R0Q24A)
  • Aruba 2920-48G-POE+ 740W Switch (J9836A)
  • HPE StoreOnce 5650 Base System (BB959A)
  • HPE FlexNetwork 3600 48 PoE+ v2 EI Switch (JG302C)
  • Brocade 16Gb/12 Fibre Channel SAN Switch Module for HPE Synergy (K2Q83A)
  • HPE FlexNetwork 5120 24G SI Switch (JE074B)
  • HPE OfficeConnect 1910 24 PoE+ Switch (JG539A)
  • Aruba Central Managed 2930F 8G PoE+ 2SFP+ Switch (JL258ACM)
  • HPE MSA 2040 Energy Star SAN Dual Controller SFF Storage/S-Buy (K2R80SB)
  • HPE FlexNetwork 3600 48 PoE+ v2 SI Switch (JG307C)
  • HPE Synergy 4-port Frame Link Module (876852-B21)
  • HPE SN3800M 100GbE 64QSFP28 Power to Connector Airflow Switch (R3B15A)
  • HPE StoreFabric SN2010M 25GbE 18SFP28 4QSFP28 Power to Connector Airflow Half Width TAA Switch (R0P77A)
  • Brocade 16Gb/12 Fibre Channel SAN Switch Module for HPE Synergy (K2Q83B)
  • HPE StoreFabric SN2100M 100GbE 16QSFP28 ONIE Power to Connector Airflow Half Width Switch (R0P82A)
  • HPE StoreOnce 5250 Base System (BB958A)
  • HPE MSA 1050 12Gb SAS Dual Controller LFF Storage (Q2R20B)
  • HPE SN6000B 16Gb 48-port/24-port Active Power Pack+ Fibre Channel Switch (QK754C)
  • HPE MSA 2052 SAS Dual Controller LFF Storage (Q1J30B)
  • HPE StoreFabric SN3600B 32Gb 24/24 Power Pack+ Fibre Channel Switch (Q1H72A)
  • HPE MSA 1040 2-port Fibre Channel Dual Controller SFF Storage (E7W00A)
  • HPE MSA 1050 12Gb SAS Dual Controller SFF Storage SMB Offer (MSA1050-003)
  • Aruba 2930F 48G PoE+ 4SFP 740W Switch (JL557A)
  • HPE MSA 2040 ES Dual Controller SAS 800GB Flash Bundle/S-Buy (P9H23SB)
  • HPE FlexNetwork 5120 48G SI Switch (JE072B)
  • HPE StoreFabric SN6600B 32Gb 48/48 Fibre Channel Switch (Q0U56A)
  • HPE SN3800M 100GbE 64QSFP28 ONIE Connector to Power Airflow Switch (R3A96A)
  • HPE StoreFabric SN2700M 100GbE 32QSFP28 ONIE Connector to Power Airflow Switch (R0P79A)
  • HPE StoreFabric CN1200R 10GBASE-T Converged Network Adapter (Q0F26A)
  • Aruba 2920 24G POE+ Switch (J9727A)
  • HPE StoreFabric SN6500B 16Gb 96/96 Power Pack+ FC Switch (C8R42B)
  • HPE Virtual Connect SE 32Gb Fibre Channel Module for Synergy (876259-B21)
  • HPE FlexNetwork 5120 16G SI Switch (JE073B)
  • HPE MSA 2042 SAS Dual Controller LFF Storage (Q0F07A)
  • HPE StoreFabric SN8500C 48-port 32Gb Fibre Channel Director Module (Q9D32A)
  • HPE Synergy 40Gb F8 Switch Module (779224-B23)
  • HPE StoreOnce 5200 Base System (BB956A)
  • HPE MSA 2050 SAN Dual Controller SFF Storage Bundle (MSA2050-002)
  • HPE MSA 1050 SAS w/4 1.2TB SAS SFF HDD Bundle/TVlite (Q2R49A)
  • Brocade 8/12c SAN Switch for BladeSystem c-Class (AJ820C)
  • HPE StoreFabric SN6600B 32Gb 48/24 Power Pack+ Fibre Channel Switch (Q0U55A)
  • HPE SN6000B 16Gb 48-port/24-port Active Fibre Channel Switch (QK753B)
  • HPE StoreFabric SN8600B 4-slot Power Pack+ Director Switch (Q0U83A)
  • HPE FlexNetwork 3600 24 PoE+ v2 EI Switch (JG301C)
  • HPE SN2010M 25GbE 18SFP28 4QSFP28 ONIE Connector to Power Airflow Switch (R3B10A)
  • Aruba 2620 24 PoE+ Switch (J9625A)
  • Brocade 32Gb/12 2SFP+ Fibre Channel SAN Switch Module for HPE Synergy (Q2E55A)
  • Brocade 16Gb/24 Fibre Channel SAN Switch Module for HPE Synergy (K2Q84B)
  • HPE StoreFabric SN2100M 100GbE 16QSFP28 Connector to Power Airflow Half Width TAA-compliant Switch (R0P76A)
  • HPE Virtual Connect SE 16Gb Fibre Channel Module for HPE Synergy (P08477-B21)
  • HPE StoreFabric SN8000B 4-slot Power Pack+ SAN Director Switch (QK711D)
  • HPE MSA 2042 SAS Dual Controller SFF Storage (Q0F08A)
  • HPE StoreFabric SN6600B 32Gb 48/24 Fibre Channel Switch (Q0U54B)
  • HPE MSA 1050 1GbE iSCSI Dual Controller SFF Storage (Q2R23B)
  • HPE StoreFabric SN3600B 32Gb 24/24 Power Pack+ Fibre Channel Switch (Q1H72B)
  • HPE MSA 1040 2-port Fibre Channel Dual Controller LFF Storage (E7V99A)
  • HPE OfficeConnect 1910 8 PoE+ Switch (JG537A)
  • HPE StoreFabric SN6500B 16Gb 96/96 Power Pack+ FC Switch (C8R42A)
  • HPE MSA 2040 Energy Star SAS Dual Controller SFF Storage/S-Buy (K2R84SB)
  • Aruba 2930F 12G PoE+ 2G/2SFP+ Switch (JL693A)
  • HPE StoreFabric SN6500B 16Gb 96/48 Port Side Air Intake Fibre Channel Switch (E7X98A)
  • HPE SN3000B 16Gb 24-port/24-port Active Fibre Channel Switch (QW938A)
  • HPE SN2100M 100GbE 16QSFP28 ONIE Connector to Power Airflow Switch (R3B06A)
  • HPE StoreFabric SN6600B 32Gb 48/24 Power Pack+ 24-port 32Gb Short Wave SFP+ Integrated FC Switch (Q0U59B)
  • HPE C-series SN6630C 32Gb 96-port/96-port 32Gb SFP+ Fibre Channel Switch (R4D92A)
  • HPE 1606 FCIP 4-port Enabled 8Gb FC 2-port Enabled 1GbE Base Switch (AP862D)
  • HPE 1606 FCIP 16-pt Enabled 8Gb FC 6-pt Enabled 1GbE Power Pack+ Switch (AP864C)
  • HPE StoreFabric SN6620C 32Gb 48/24 Fibre Channel Switch (R0P12A)
  • HPE StoreOnce 3640 48TB System (BB955A)
  • HPE C-series SN6630C 32Gb 96-port/48-port Fibre Channel Switch (R4D90A)
  • HPE MSA 2050 SAN Dual Controller LFF Storage Bundle (PERFMSA-001)
  • Brocade 16Gb/28 SAN Switch for HPE BladeSystem c-Class (C8S46A)
  • HPE MSA 2050 SAN w/6x 1.2TB SFF HDD 7.2TB w/o SFP Bundle/TVlite (Q2R38A)
  • HPE MSA 2050 SAN Dual Controller LFF Storage Bundle (MSA2050-001)
  • HPE MSA 2052 Hybrid Flash SAS w/2 800GB SSD w/6 1.2TB HDD w/o SFP Bundle/TVlite (Q2R48A)
  • HPE FlexNetwork 5120 24G PoE+ (370W) SI Switch (JG091B)
  • HPE StoreFabric SN6600B 32Gb 48/48 48-port 32Gb Short Wave SFP+ Integrated FC Switch (Q0U60A)
  • HPE SN6000B 16Gb 48-port/48-port Active Fibre Channel Switch (QR480B)
  • HPE MSA 2040 ES Dual Controller SAN 400GB Flash Bundle/S-Buy (P9H24SB)
  • Aruba 2930F 24G PoE+ 4SFP Switch (JL261A)
  • HPE PS1810-24G Switch (J9834A)
  • HPE StoreFabric SN2100M 100GbE 16QSFP28 Power to Connector Airflow Half Width TAA-compliant Switch (R0P75A)
  • HPE StoreFabric SN6500B 16Gb 96/48 Fibre Channel Switch (C8R45B)
  • HPE StoreFabric SN2410M 25GbE 48SFP28 8QSFP28 Connector to Power Airflow TAA-compliant Switch (R0P74A)
  • HPE StoreFabric SN6500C 16Gb FC/FCIP/FCoE Multi-service Switch (E7Y64A)
  • HPE MSA 2042 SAN Dual Controller LFF Storage (Q0F05A)
  • HPE StoreFabric SN8000B 8-slot Power Pack+ SAN Backbone Director Switch (QK710E)
  • HPE SimpliVity 380 (HPESMPLVTHCPRE)
  • HPE MSA 1050 8Gb Fibre Channel Dual Controller SFF Storage SMB Offer (ENTMSA-001)
  • HPE FlexNetwork 5120 8G PoE+ (65W) SI Switch (JG310B)
  • HPE StoreOnce 6600 120TB 1st Couplet (BB918D)
  • HPE SimpliVity 380 Gen10 G Node (R2G96A)
  • HPE MSA 1040 2-port 10G iSCSI Dual Controller SFF Storage (E7W04A)
  • HPE FlexNetwork 5130 24G 2SFP+ 2XGT EI Switch (JG938A)
  • HPE MSA 1050 12Gb SAS Dual Controller SFF Storage SMB Offer (MSA1050-002)
  • HPE 54xx Configure-to-order Switch (J9809A)
  • HPE SN2745M 100GbE 32QSFP28 ONIE Power to Connector Airflow DC Switch (R3B05A)
  • HPE StoreFabric SN6650B 32Gb 128/48 48-port 32Gb Short Wave SFP+ Integrated Fibre Channel Switch (Q9V95B)
  • Brocade 8/24c Power Pack+ SAN Switch for BladeSystem c-Class (AJ822C)
  • HPE StoreFabric SN6650B 32Gb 128/48 Fibre Channel Switch (Q2S18B)
  • HPE 8/8 (8) Full Fabric Ports Enabled SAN Switch (AM867C)
  • HPE SN3000B 16Gb 24-port/24-port Active Fibre Channel Switch (QW938B)
  • HPE 1606 FCIP 4-pt Enabled 8Gb FC 2-pt Enabled 1GbE Base Switch (AP862C)
  • HPE SimpliVity 2600 (HPESMPLVTYAPLLPRE)
  • Brocade 16Gb/28 SAN Switch Power Pack+ for HPE BladeSystem c-Class (C8S47A)
  • HPE StoreOnce 5500 60TB System (BB917D)
  • Aruba Central Managed 2540 24G PoE+ 4SFP+ Switch (JL356ACM)
  • HPE MSA 2050 SAS w/6x 1.2TB SFF HDD 7.2TB w/o SFP Bundle/TVlite (Q2R51A)
  • HPE SN3600B 16Gb 24/8 8-port Short Wave SFP+ Fibre Channel Switch (R4G55A)
  • HPE StoreFabric SN6600B 32Gb 48/24 Power Pack+ 24-port 32Gb Short Wave SFP+ Integrated FC Switch (Q0U59A)
  • HPE StoreFabric SN6500B 16Gb 96/48 FC Switch (C8R45A)
  • HPE MSA 2040 ES Dual Controller SAS 400GB Flash Bundle/S-Buy (P9H26SB)
  • HPE SN2745M 100GbE 32QSFP28 ONIE Power to Connector Airflow Switch (R3B04A)
  • Aruba 2920 24G Switch (J9726A)
  • Brocade 32Gb/20 4SFP+ Power Pack+ Fibre Channel SAN Switch Module for HPE Synergy (Q2E57A)
  • HPE StoreFabric SN6650B 32Gb 128/48 48-port 32Gb Short Wave SFP+ Integrated Fibre Channel Switch (Q9V95A)
  • HPE SN2700M 100GbE 32QSFP28 ONIE Connector to Power Airflow DC Switch (R3B03A)
  • HPE SN3800M 100GbE 64QSFP28 ONIE Power to Connector Airflow DC Switch (R3A99A)
  • HPE StoreFabric CN1200E 10GBASE-T Dual Port Converged Network Adapter (N3U51A)
  • HPE SN3000B 16Gb 24-port/12-port Active Fibre Channel Switch (QW937B)
  • HPE SN3700cM 100GbE 32QSFP28 ONIE Power to Connector Airflow DC Switch (R3B00A)
  • HPE Virtual Connect SE 16Gb Fibre Channel Module for Synergy (HPEVC16GBFCSYPRE)
  • HPE Virtual Connect 16Gb 24-port Fibre Channel Module HPE BladeSystem c-Class (751465-B21)
  • HPE OfficeConnect 1910 48 Switch (JG540A)
  • Aruba Central Managed 2930F 48G PoE+ 4SFP Switch (JL262ACM)
  • HPE FlexFabric 10Gb 2-port 556FLR-SFP+ Adapter (727060-B21)
  • HPE FlexNetwork 3600 24 PoE+ v2 SI Switch (JG306C)
  • HPE MSA 2040 Energy Star SAN Dual Controller LFF Storage (K2R79A)
  • HPE SN3700cM 100GbE 32QSFP28 ONIE Connector to Power Airflow Switch (R3A98A)
  • HPE StoreFabric SN2410M 25GbE 48SFP28 8QSFP28 Power to Connector Airflow TAA-compliant Switch (R0P73A)
  • HPE StoreFabric SN8600B 4-slot Power Pack+ Director Switch (Q0U83B)
  • HPE SN2410M 25GbE 48SFP28 8QSFP28 ONIE Connector to Power Airflow Switch (R3B09A)
  • HPE StoreFabric SN6600B 32Gb 48/48 48-port 32Gb Short Wave SFP+ Integrated FC Switch (Q0U60B)
  • HPE MSA 1050 10GbE iSCSI Dual Controller SFF Storage (Q2R25B)
  • HPE StoreFabric SN6600B 32Gb 48/48 Power Pack+ Fibre Channel Switch (Q0U57B)
  • HPE 8/24 Base (16) Full Fabric Ports Enabled SAN Switch (AM868C)
  • HPE StoreFabric SN3600B 32Gb 24/8 Fibre Channel Switch (Q1H70A)
  • HPE MSA 1040 2-port 10G iSCSI Dual Controller LFF Storage (E7W03A)
  • HPE 5412R-92G-PoE+/4SFP (No PSU) v2 zl2 Switch (J9826A)
  • Aruba Central Managed 2930F 48G PoE+ 4SFP+ 740W Switch (JL558ACM)
  • HPE StoreFabric SN2700M 100GbE 32QSFP28 ONIE Power to Connector Airflow Switch (R0P80A)
  • HPE FlexNetwork 3600 24 v2 SI Switch (JG304B)
  • HPE MSA 2040 Energy Star SAS Dual Controller LFF Storage/S-Buy (K2R83SB)
  • Aruba 2620 24 Switch (J9623A)
  • HPE StoreFabric SN2700M 100GbE 32QSFP28 Power to Connector Airflow TAA-compliant Switch (R0P71A)
  • HPE StoreFabric SN6600B 32Gb 48/24 Power Pack+ Fibre Channel Switch (Q0U55B)
  • Aruba 2920 48G POE+ Switch (J9729A)
  • Brocade 32Gb/20 4SFP+ Fibre Channel SAN Switch Module for HPE Synergy (Q2E56A)
  • HPE StoreFabric SN6650B 32Gb 128/48 Fibre Channel Switch (Q2S18A)
  • HPE MSA 1040 2-port SAS Dual Controller LFF Storage (K2Q90A)
  • Brocade 16Gb/24 Power Pack+ Fibre Channel SAN Switch Module for HPE Synergy (K2Q86A)
  • HPE Virtual Connect SE 16Gb Fibre Channel Module for Synergy (779227-B21)
  • HPE StoreOnce 3620 24TB System (BB954A)
  • Aruba 2930F 48G PoE+ 4SFP+ 740W Switch (JL558A)
  • HPE Synergy 40Gb F8 Switch Module (HPESY40GBF8SWTCHPRE)
  • HPE FlexNetwork 5120 8G PoE+ (180W) SI Switch (JG309B)
  • HPE OfficeConnect 1910 24 Switch (JG538A)
  • HPE StoreFabric SN6500B 16Gb 96/96 FC Switch (C8R43A)
  • HPE StoreFabric SN8600B 8-slot Power Pack+ Director Switch (Q0U63A)
  • HPE FlexNetwork 3600 48 v2 EI Switch (JG300B)
  • HPE Virtual Connect SE 16Gb Fibre Channel TAA-complaint Module for Synergy (779227-B22)
  • Aruba 2620 48 PoE+ Switch (J9627A)
  • HPE StoreFabric SN2410M 25GbE 48SFP28 8QSFP28 ONIE Power to Connector Airflow Switch (R0P81A)
  • HPE StoreFabric SN4000B Power Pack+ SAN Extension Switch (E7Y73C)
  • HPE SN2010M 25GbE 18SFP28 4QSFP28 ONIE Power to Connector Airflow Switch (R3B11A)
  • HPE Virtual Connect 16Gb 24-port Fibre Channel Module HPE BladeSystem c-Class (P08475-B21)
  • HPE MSA 2052 SAN Dual Controller LFF Storage (Q1J02B)
  • HPE StoreFabric SN6600B 32Gb 48/24 24-port 32Gb Short Wave SFP+ Integrated FC Switch (Q0U58B)
  • HPE MSA 1050 8Gb Fibre Channel Dual Controller LFF Storage (Q2R18B)
  • HPE StoreFabric SN3600B 32Gb 24/24 Fibre Channel Switch (Q1H71B)
  • HPE PS1810-8G Switch (J9833A)
  • HPE MSA 1050 8Gb Fibre Channel Dual Controller SFF Storage SMB Offer (MSA1050-004)
  • HPE SN6000B 16Gb 48-port/24-port Active Power Pack+ Fibre Channel Switch (QK754B)
  • HPE MSA 2040 Energy Star SAS Dual Controller SFF Storage (K2R84A)
  • HPE StoreFabric SN8500C 4-slot 16/32Gb Fibre Channel Director Switch (K2Q18A)
  • HPE StoreFabric SN6600B 32Gb 48/24 24-port 32Gb Short Wave SFP+ Integrated FC Switch (Q0U58A)
  • HPE SN3700cM 100GbE 32QSFP28 ONIE Power to Connector Airflow Switch (R3A97A)
  • HPE StoreFabric SN2010M 25GbE 18SFP28 4QSFP28 Connector to Power Airflow Half Width TAA Switch (R0P78A)
  • HPE StoreFabric CN1300R 10/25Gb Dual Port Converged Network Adapter (Q0F09A)
  • Aruba 2920 48G Switch (J9728A)
  • HPE 8/8 Base 8-port Enabled SAN Switch (AM867D)
  • HPE 1606 FCIP 16-pt Enabled 8Gb FC 6-pt Enabled 1GbE Full Switch (AP863C)
  • HPE StoreFabric SN6620C 32Gb 48-port 32Gb SFP+ Fibre Channel Switch (R0P14A)
  • HPE MSA 2042 SAN Dual Controller SFF Storage (Q0F06A)
  • HPE Virtual Connect SE 40Gb F8 Module for Synergy (HPEVRTCNNT40GbSYPRE)
  • HPE Virtual Connect SE 40Gb F8 Module for Synergy (794502-B23)
  • Brocade 16Gb/28 SAN Switch for HPE BladeSystem c-Class (C8S46B)
  • HPE StoreOnce 3540 24TB System (BB914A)
  • HPE MSA 1050 1Gb iSCSI w/4x1.2TB SAS SFF HDD Bundle/TVlite (Q2R50A)
  • HPE StoreOnce 3520 12TB System (BB922A)
  • HPE StoreFabric SN6600B 32Gb 48/48 Power Pack+ Fibre Channel Switch (Q0U57A)
  • HPE SN6000B 16Gb 48-port/48-port Active Power Pack+ Fibre Channel Switch (QR481B)
  • HPE MSA 2040 Energy Star SAS Dual Controller LFF Storage (K2R83A)
  • HPE StoreOnce 5100 48TB System (BB915A)
  • Brocade 16Gb/24 Fibre Channel SAN Switch Module for HPE Synergy (K2Q84A)
  • HPE 5500-48G-PoE+-4SFP HI Switch with 2 Interface Slots (JG542A)
  • HPE Synergy Frame Link Module (804942-B21)
  • Brocade 16Gb/16 SAN Switch for HPE BladeSystem c-Class (C8S45B)
  • HPE SN2410M 25GbE 48SFP28 8QSFP28 ONIE Power to Connector Airflow DC Switch (R3B07A)
  • Brocade 16Gb/28 SAN Switch Power Pack+ for HPE BladeSystem c-Class (C8S47B)
  • HPE 8/8 Base (0) E-port Enabled SAN Switch (AM866C)
  • HPE StoreFabric SN6620C 32Gb 24-port 32Gb SFP+ Fibre Channel Switch (R0P13A)
  • HPE MSA 1040 2-port 1G iSCSI Dual Controller SFF Storage (E7W02A)
  • HPE StoreFabric SN8000B 4-slot Power Pack+ SAN Director Switch (QK711E)
  • HPE MSA 1050 1GbE iSCSI Dual Controller LFF Storage (Q2R22B)
  • HPE StoreFabric SN3600B 32Gb 24/8 Fibre Channel Switch (Q1H70B)
  • Brocade 8/24c SAN Switch for BladeSystem c-Class (AJ821C)
  • HPE MSA 2040 Energy Star SAN Dual Controller LFF Storage/S-Buy (K2R79SB)
  • HPE SimpliVity 380 Gen10 LFF H Node (R2Z00A)
  • HPE SimpliVity 380 Gen10 SFF H Node (R4D36A)
  • HPE FlexNetwork 5130 48G 2SFP+ 2XGT EI Switch (JG939A)
  • HPE StoreFabric SN6000B 16Gb 48/24 Port Side Air Intake Fibre Channel Switch (E7X99A)
  • HPE StoreFabric SN6500B 16Gb 96/48 Power Pack+ FC Switch (C8R44A)
  • HPE StoreFabric SN2700M 100GbE 32QSFP28 Connector to Power Airflow TAA-compliant Switch (R0P72A)
  • Brocade 16Gb/24 Power Pack+ Fibre Channel SAN Switch Module for HPE Synergy (K2Q86B)
  • HPE SN3700cM 100GbE 32QSFP28 ONIE Connector to Power Airflow DC Switch (R3B01A)
  • HPE 1606 FCIP 16-port Enabled 8Gb FC 6-port Enabled 1GbE Power Pack+ Switch (AP864D)
  • HPE StoreFabric SN8000B 4-slot SAN Director Switch (QK712D)
  • HPE StoreFabric SN8600B 8-slot Power Pack+ Director Switch (Q0U63B)
  • HPE StoreFabric SN4000B Power Pack+ SAN Extension Switch (E7Y73B)
  • Brocade 16Gb Fibre Channel SAN Switch Module for HPE Synergy (HPEBRCDFBSWCHSYPRE)
  • Brocade 16Gb/16 SAN Switch for HPE BladeSystem c-Class (C8S45A)
  • HPE StoreOnce 3100 8TB System (BB913A)
  • Aruba Central Managed 2930F 48G PoE+ 4SFP+ Switch (JL256ACM)
  • HPE MSA 2052 Hybrid Flash SAN w/2 800GB SSD w/6 1.2TB HDD w/o SFP Bundle/TVlite (Q2R47A)
  • HPE FlexNetwork 3600 24 SFP v2 EI Switch (JG303B)
  • HPE StoreFabric SN6600B 32Gb 48/24 Fibre Channel Switch (Q0U54A)
  • HPE StoreFabric 8/24 Bundled FC Switch (C8R07A)
  • HPE MSA 2040 Energy Star SAN Dual Controller SFF Storage (K2R80A)
  • HPE MSA 2050 SAN Dual Controller SFF Storage SMB Offer (MSA2050-003)
  • Aruba 2620 24 PPoE+ Switch (J9624A)
  • HPE SN3700cM 100GbE 32QSFP28 Power to Connector Airflow Switch (R3B14A)
  • HPE StoreFabric SN6500B 16Gb 96/48 Power Pack+ FC Switch (C8R44B)
  • HPE SN2700M 100GbE 32QSFP28 ONIE Power to Connector Airflow DC Switch (R3B02A)
© 2016 HPShop.hu, Net Kft., 1118 Budapest, Rétköz utca 18.(üzlethelyiség),
Cégjegyzékszám: 01-09-569664, Adószám: 12257106-2-43, Nyitva tartás: Hétfő-Péntek: 8:00 - 15:00
[Az üzlethelység átmenetileg zárva, csak internetes megrendeléseket tudunk befogadni!]
Adatvédelem | 
^ Fel