HP Termékek Internetes Áruháza - Net Kft.
Információ: (06-1)-246-5057, 246-3461, H-P: 8-15:00-ig

HP AJ838A LC-LC Multi-mode OM3 2 szálas, 30 m-es, 1 csomagos üvegszálas kábel [AJ838A]

HP AJ838A LC-LC Multi-mode OM3 2 szálas, 30 m-es, 1 csomagos üvegszálas kábel
Bruttó ár:
57 288,- Ft
[45 109,- Ft + Áfa]
Elérhetőség:
Rendelésre
INGYENES HÁZHOZSZÁLLÍTÁS!

HP Disk Storage Systems merevlemezes mentőegységek

Ár: 2 754 189,- FtElérhetőség: Rendelésre
(2 168 653,- Ft + Áfa)
Ár: 2 888 289,- FtElérhetőség: Rendelésre
(2 274 243,- Ft + Áfa)
Ár: 2 957 589,- FtElérhetőség: Rendelésre
(2 328 810,- Ft + Áfa)
Ár: 1 780 988,- FtElérhetőség: Rendelésre
(1 402 353,- Ft + Áfa)
Ár: 1 511 289,- FtElérhetőség: Rendelésre
(1 189 991,- Ft + Áfa)
Ár: 1 349 689,- FtElérhetőség: Rendelésre
(1 062 747,- Ft + Áfa)
Ár: 2 887 788,- FtElérhetőség: Rendelésre
(2 273 849,- Ft + Áfa)
Ár: 1 565 189,- FtElérhetőség: Rendelésre
(1 232 432,- Ft + Áfa)
Ár: 1 758 589,- FtElérhetőség: Rendelésre
(1 384 716,- Ft + Áfa)
Ár: 2 866 288,- FtElérhetőség: Rendelésre
(2 256 920,- Ft + Áfa)
Ár: 2 595 489,- FtElérhetőség: Rendelésre
(2 043 692,- Ft + Áfa)
Ár: 1 981 589,- FtElérhetőség: Rendelésre
(1 560 306,- Ft + Áfa)
Ár: 1 530 689,- FtElérhetőség: Rendelésre
(1 205 267,- Ft + Áfa)
Ár: 1 403 589,- FtElérhetőség: Rendelésre
(1 105 188,- Ft + Áfa)
Ár: 1 947 089,- FtElérhetőség: Rendelésre
(1 533 141,- Ft + Áfa)
Ár: 1 834 888,- FtElérhetőség: Rendelésre
(1 444 794,- Ft + Áfa)
Ár: 2 364 689,- FtElérhetőség: Rendelésre
(1 861 960,- Ft + Áfa)
Ár: 2 939 689,- FtElérhetőség: Rendelésre
(2 314 716,- Ft + Áfa)
Ár: 1 760 089,- FtElérhetőség: Rendelésre
(1 385 897,- Ft + Áfa)
Ár: 2 866 288,- FtElérhetőség: Rendelésre
(2 256 920,- Ft + Áfa)

HP kapcsolók / Switches

Ár: 531 589,- FtElérhetőség: Rendelésre
(418 574,- Ft + Áfa)
Ár: 2 655 788,- FtElérhetőség: Rendelésre
(2 091 172,- Ft + Áfa)
Ár: 354 989,- FtElérhetőség: Raktáron
(279 519,- Ft + Áfa)
Ár: 3 319 188,- FtElérhetőség: Rendelésre
(2 613 534,- Ft + Áfa)
Ár: 10 493 689,- FtElérhetőség: Rendelésre
(8 262 747,- Ft + Áfa)
Ár: 14 891,- FtElérhetőség: Raktáron
(11 725,- Ft + Áfa)
Ár: 2 546 989,- FtElérhetőség: Rendelésre
(2 005 503,- Ft + Áfa)
Ár: 11 990,- FtElérhetőség: Raktáron
(9 441,- Ft + Áfa)
Ár: 2 141 988,- FtElérhetőség: Rendelésre
(1 686 605,- Ft + Áfa)
Ár: 1 390 388,- FtElérhetőség: Rendelésre
(1 094 794,- Ft + Áfa)
Ár: 1 378 488,- FtElérhetőség: Rendelésre
(1 085 424,- Ft + Áfa)
Ár: 741 888,- FtElérhetőség: Rendelésre
(584 164,- Ft + Áfa)
Ár: 149 389,- FtElérhetőség: Rendelésre
(117 629,- Ft + Áfa)
Ár: 2 221 089,- FtElérhetőség: Rendelésre
(1 748 889,- Ft + Áfa)
Ár: 1 619 688,- FtElérhetőség: Rendelésre
(1 275 345,- Ft + Áfa)
Ár: 1 286 189,- FtElérhetőség: Rendelésre
(1 012 747,- Ft + Áfa)
Ár: 2 384 388,- FtElérhetőség: Rendelésre
(1 877 471,- Ft + Áfa)
Ár: 2 959 689,- FtElérhetőség: Rendelésre
(2 330 464,- Ft + Áfa)
Ár: 1 258 889,- FtElérhetőség: Rendelésre
(991 251,- Ft + Áfa)
Ár: 1 793 288,- FtElérhetőség: Rendelésre
(1 412 038,- Ft + Áfa)
Ár: 3 319 188,- FtElérhetőség: Rendelésre
(2 613 534,- Ft + Áfa)
Ár: 80 589,- FtElérhetőség: Rendelésre
(63 456,- Ft + Áfa)
Ár: 1 109 489,- FtElérhetőség: Rendelésre
(873 613,- Ft + Áfa)
Ár: 730 089,- FtElérhetőség: Rendelésre
(574 873,- Ft + Áfa)
Ár: 8 125 988,- FtElérhetőség: Rendelésre
(6 398 416,- Ft + Áfa)
Ár: 591 689,- FtElérhetőség: Rendelésre
(465 897,- Ft + Áfa)
Ár: 11 605 388,- FtElérhetőség: Rendelésre
(9 138 101,- Ft + Áfa)
Ár: 672 588,- FtElérhetőség: Rendelésre
(529 597,- Ft + Áfa)
Ár: 49 190,- FtElérhetőség: Rendelésre
(38 732,- Ft + Áfa)
Ár: 449 689,- FtElérhetőség: Rendelésre
(354 086,- Ft + Áfa)
Ár: 35 790,- FtElérhetőség: Raktáron
(28 181,- Ft + Áfa)
Ár: 4 443 089,- FtElérhetőség: Rendelésre
(3 498 495,- Ft + Áfa)
Ár: 5 372 689,- FtElérhetőség: Rendelésre
(4 230 464,- Ft + Áfa)
Ár: 472 888,- FtElérhetőség: Rendelésre
(372 353,- Ft + Áfa)
Ár: 865 689,- FtElérhetőség: Rendelésre
(681 645,- Ft + Áfa)
Ár: 143 888,- FtElérhetőség: Rendelésre
(113 298,- Ft + Áfa)
Ár: 380 389,- FtElérhetőség: Rendelésre
(299 519,- Ft + Áfa)
Ár: 5 260 388,- FtElérhetőség: Rendelésre
(4 142 038,- Ft + Áfa)
Ár: 49 590,- FtElérhetőség: Rendelésre
(39 047,- Ft + Áfa)
Ár: 1 610 088,- FtElérhetőség: Rendelésre
(1 267 786,- Ft + Áfa)
Ár: 1 228 989,- FtElérhetőség: Rendelésre
(967 708,- Ft + Áfa)
Ár: 1 601 389,- FtElérhetőség: Rendelésre
(1 260 936,- Ft + Áfa)
Ár: 1 477 789,- FtElérhetőség: Rendelésre
(1 163 613,- Ft + Áfa)
Ár: 1 859 589,- FtElérhetőség: Rendelésre
(1 464 243,- Ft + Áfa)
Ár: 1 328 689,- FtElérhetőség: Rendelésre
(1 046 212,- Ft + Áfa)
Ár: 1 082 888,- FtElérhetőség: Rendelésre
(852 668,- Ft + Áfa)
Ár: 53 289,- FtElérhetőség: Raktáron
(41 960,- Ft + Áfa)
Ár: 870 989,- FtElérhetőség: Rendelésre
(685 818,- Ft + Áfa)
Ár: 10 118 789,- FtElérhetőség: Rendelésre
(7 967 550,- Ft + Áfa)
Ár: 1 954 089,- FtElérhetőség: Rendelésre
(1 538 653,- Ft + Áfa)
Ár: 311 288,- FtElérhetőség: Rendelésre
(245 109,- Ft + Áfa)
Ár: 643 689,- FtElérhetőség: Rendelésre
(506 842,- Ft + Áfa)
Ár: 1 317 689,- FtElérhetőség: Rendelésre
(1 037 550,- Ft + Áfa)

HPE BladeSystem Virtual Connect

Ár: 8 502 388,- FtElérhetőség: Rendelésre
(6 694 794,- Ft + Áfa)
Ár: 8 144 589,- FtElérhetőség: Rendelésre
(6 413 062,- Ft + Áfa)

HPE bővítési frissítések, használati licencek

Ár: 12 203 189,- FtElérhetőség: Rendelésre
(9 608 810,- Ft + Áfa)
Ár: 1 060 588,- FtElérhetőség: Rendelésre
(835 109,- Ft + Áfa)
Ár: 3 770 789,- FtElérhetőség: Rendelésre
(2 969 125,- Ft + Áfa)
Ár: 2 278 389,- FtElérhetőség: Rendelésre
(1 794 007,- Ft + Áfa)
Ár: 95 388,- FtElérhetőség: Rendelésre
(75 109,- Ft + Áfa)

Storage Networking

Ár: 363 889,- FtElérhetőség: Rendelésre
(286 527,- Ft + Áfa)
Ár: 877 388,- FtElérhetőség: Rendelésre
(690 857,- Ft + Áfa)
Ár: 1 133 389,- FtElérhetőség: Rendelésre
(892 432,- Ft + Áfa)
Ár: 3 931 389,- FtElérhetőség: Rendelésre
(3 095 582,- Ft + Áfa)
Ár: 625 389,- FtElérhetőség: Rendelésre
(492 432,- Ft + Áfa)
Ár: 2 496 189,- FtElérhetőség: Rendelésre
(1 965 503,- Ft + Áfa)
Ár: 1 443 189,- FtElérhetőség: Rendelésre
(1 136 369,- Ft + Áfa)
Ár: 2 828 888,- FtElérhetőség: Rendelésre
(2 227 471,- Ft + Áfa)
30 m LC-LC Multi-Mode OM3 Fibre Channel Cable
1.27 x 30.48 x 25.4 cm
0.5 x 12 x10 in
Cable Specs: Tight buffered duplex fiber optic multimode OM3 50/125 um fiber optic cable and Ethernet assembly with LC duplex connectors on one end and LC duplex connectors on other end. Dimensions: Core diameter: 50 ± 3.0um Cladding diameter: 125 ± 2.0um Coating diameter: 245 ± 10um Optical glass: Bandwidth: For LED sources: 1500/500 MHz-km @850/1300nm. Optical glass: Bandwidth: For Laser sources: 2000/500 MHz-km @850/1300nm. VCSEL Laser sources: 600 / 600 meters @850/1300nm for Gigabit Ethernet compliant links. CABLE: The cable is duplex zipcord graded index 50/125um multimode optical fiber and designed to work in both the 850 and 1300 nm wavelength windows. BULK CABLE & CABLE ASSEMBLY CONFIGURATION: Jacket Material: Riser Grade - Low Smoke Zero Halogen thermoplastic. Jacket Color: Aqua for OM3 multimode per TIA 598 Boot Color: White Insertion Loss: less than 0.5 dB @ 850 with LED source, 0.003 dB/M added for lengths > 30 meters. Maximum Cable attenuation: 3.0 dB/km @ 850 nm, 1.0 dB/Km @ 1310 nm @ 23°C as tested in accordance with EIA 455-46. Weight: Air Packed Weight: 1 LB Net Weight: 0.454Kg
0.45 kg
1 lb
  • HPE StoreFabric SN8600B 32Gb SAN Extension Blade (Q0U85A)
  • HPE 1606 Switch Base to Full Upgrade E-LTU (TA746AAE)
  • HP StorageWorks B-sorozat FCIP Blade használati licenc (T4427A)
  • HPE FlexNetwork 3600 24 PoE+ v2 EI Switch (JG301C)
  • HPE 8/80 and Encryption Switch Integrated Routing E-LTU (T5529AAE)
  • HPE MSA 1040 2-port SAS Dual Controller LFF Storage (K2Q90A)
  • HPE StoreOnce 6500 Storage (DUMSTOREONCE6500PRE)
  • Brocade 16Gb Fibre Channel SAN Switch Module for HPE Synergy (HPEBRCDFBSWCHSYPRE)
  • HPE StoreFabric SN8500C 48-port 32Gb Fibre Channel Director Module (Q9D32A)
  • HPE FlexNetwork 3600 24 PoE+ v2 SI Switch (JG306C)
  • HP 8/40 SAN Switch 8 Gb-es, 8-portos frissítési használati licenc (T5519A)
  • HPE StoreFabric SN6650B Power Pack+ Upgrade LTU (Q9N41A)
  • Brocade 16Gb/28 SAN Switch Power Pack+ for BladeSystem c-Class (C8S47A)
  • HP B-sorozatú 8/12c SAN Switch c-Class BladeSystem 12 portos rendszerhez, bővítési használati licenc (T5517A)
  • HPE SN6500B SAN Switch 24-port Upgrade LTU (TC440A)
  • HPE StoreFabric 8/16Gb SAN Director Enhanced Multiprotocol Extension Blade (C8R46C)
  • HPE 8/40 and 1606 Extension SAN Switch FICON CUP E-LTU (TA748AAE)
  • HPE OfficeConnect 1910 8 PoE+ Switch (JG537A)
  • HPE PS1810-24G Switch (J9834A)
  • HPE StoreFabric SN6650B 32Gb 128/48 Fibre Channel Switch (Q2S18A)
  • HPE MSA 2040 Energy Star SAN Dual Controller LFF Storage/S-Buy (K2R79SB)
  • HPE StoreFabric SN6500B 16Gb 96/48 Power Pack+ FC Switch (C8R44A)
  • HPE StoreFabric SN3600B 8-port Fibre Channel Upgrade E-LTU (Q1Z10AAE)
  • HPE StoreFabric SN6650B Integrated Routing LTU (Q9N42A)
  • HPE StoreFabric SN4000B 10Gb WAN Rate Upgrade E-LTU (D4U27AAE)
  • HP DC04 SAN Director Switch Integrated Routing használati licenc (TA643A)
  • HPE StoreFabric SN8600B 8-slot Director Enterprise and Port-on-Demand Inter Chassis Link E-LTU (Q0T80AAE)
  • Brocade 8/12c SAN Switch for BladeSystem c-Class (AJ820C)
  • HPE FlexNetwork 5130 48G 2SFP+ 2XGT EI Switch (JG939A)
  • HPE Multi Protocol Extension Blade FICON CUP E-LTU (TA753AAE)
  • Aruba 2620 48 PoE+ Switch (J9627A)
  • HPE FlexNetwork 3600 48 PoE+ v2 EI Switch (JG302C)
  • HPE Virtual Connect SE 40Gb F8 Module for Synergy (794502-B23)
  • HPE StoreFabric SN8500C 8-slot 16Gb Fibre Channel Director Switch (C8S71B)
  • HPE SN6000B 16Gb 48-port/24-port Active Power Pack+ Fibre Channel Switch (QK754B)
  • HPE Virtual Connect SE 16Gb Fibre Channel Module for Synergy (HPEVC16GBFCSYPRE)
  • HPE StoreFabric SN6500B 16Gb 96/48 Port Side Air Intake Fibre Channel Switch (E7X98A)
  • HPE FlexNetwork 3600 48 v2 SI Switch (JG305B)
  • HPE StoreFabric SN6600B 32Gb 48/48 Power Pack+ 48-port 32Gb Short Wave SFP+ Integrated FC Switch (Q0U61A)
  • HPE StoreFabric SN6650B 32-port QSFP28 Upgrade E-LTU (Q9N40AAE)
  • Brocade 16Gb/28 SAN Switch for BladeSystem c-Class (C8S46A)
  • HP 1606 Extension SAN Switch FICON vezérlőegység-port használati licence (TA748A)
  • HP 1606 Extension SAN Switch speciális használati licenc (TA747A)
  • HPE MSA 2040 ES Dual Controller SAS 800GB Flash Bundle/S-Buy (P9H23SB)
  • HPE Multi Protocol Extension Blade Advanced Upgrade E-LTU (TA752AAE)
  • HPE OfficeConnect 1910 48 Switch (JG540A)
  • HPE SN6000B 16Gb 48-port/24-port Active Fibre Channel Switch (QK753B)
  • HPE FlexNetwork 5120 24G PoE+ (370W) SI Switch (JG091B)
  • HPE MSA 1040 2-port 10G iSCSI Dual Controller LFF Storage (E7W03A)
  • HPE 8/8 (8) Full Fabric Ports Enabled SAN Switch (AM867C)
  • HPE StoreFabric SN6600B 32Gb 48/24 Power Pack+ Fibre Channel Switch (Q0U55A)
  • HPE StoreFabric SN8600B 128-port Integrated Routing LTU (Q0T79A)
  • HPE StoreFabric SN4000B 40Gb WAN Rate Upgrade E-LTU (D4U28AAE)
  • HP 8/80 SAN Switch 8 Gb-es, 16-portos frissítési használati licenc (T5520A)
  • HPE StoreFabric SN8600B 32Gb Short Wave 48-port SFP+ Integrated Fibre Channel Blade (Q0U86A)
  • HPE Multi Protocol Blade Performance Extension E-LTU (T4427AAE)
  • HPE StoreFabric SN6000B 16Gb 48/24 Port Side Air Intake Fibre Channel Switch (E7X99A)
  • Brocade 8/16Gb Embedded FC Switch 12-port Upgrade E-LTU (T5517AAE)
  • Aruba 2620 24 Switch (J9623A)
  • HPE FlexNetwork 3600 24 v2 SI Switch (JG304B)
  • HPE Virtual Connect SE 16Gb Fibre Channel Module for Synergy (779227-B21)
  • HPE StoreFabric SN8000B 16Gb 32-port SFP Integrated Fibre Channel Blade (E7Y68B)
  • HPE StoreFabric SN6500B 16Gb 96/48 FC Switch (C8R45A)
  • Brocade 16Gb/12 Fibre Channel SAN Switch Module for HPE Synergy (K2Q83A)
  • HPE StoreFabric SN3600B Power Pack+ Upgrade E-LTU (Q1Z11AAE)
  • HPE PS1810-8G Switch (J9833A)
  • HPE StoreFabric SN6600B 32Gb 48/24 24-port 32Gb Short Wave SFP+ Integrated FC Switch (Q0U58A)
  • HPE StoreFabric SN8600B 128-port Integrated Routing E-LTU (Q0T79AAE)
  • HPE SN8000B 8-slot Director Enterprise ICL E-LTU (TC389AAE)
  • HP B-sorozatú 24-40-portos SAN Switch integrált útválasztási használati licenc (T5528A)
  • HP 1606 Extension SAN Switch integrált útválasztó használati licence (TA750A)
  • HPE StoreFabric SN8000B 4-slot Power Pack+ SAN Director Switch (QK711D)
  • HPE DC SAN Director 16 Inter Chassis Link E-LTU (TA641AAE)
  • HPE MSA 2040 Energy Star SAN Dual Controller SFF Storage/S-Buy (K2R80SB)
  • HPE StoreFabric SN6000B 16Gb 48/24 Bundled Fibre Channel Switch (C8R08A)
  • HPE MSA 2040 Energy Star SAN Dual Controller SFF Storage (K2R80A)
  • Aruba 2930F 48G PoE+ 4SFP+ 740W Switch (JL558A)
  • HPE StoreFabric SN8000B 8-slot Power Pack+ SAN Backbone Director Switch (QK710D)
  • HPE StoreFabric SN6600B 32Gb 48/48 Power Pack+ Fibre Channel Switch (Q0U57A)
  • HPE StoreFabric SN8600B 8-slot Director Enterprise and Port-on-Demand Inter Chassis Link LTU (Q0T80A)
  • HPE StoreOnce 5100 48TB System (BB915A)
  • HP 4/8 SAN Full Fabric upgrade licenc (T4261A)
  • HPE StoreFabric SN8600B 4-slot Director Enterprise and Port-on-Demand Inter Chassis Link E-LTU (Q0T81AAE)
  • HPE 1606 Extension SAN Switch Integrated Routing E-LTU (TA750AAE)
  • HP B-sorozatú 24-40-portos SAN Switch Power Pack + frissítési használati licenc (T5522A)
  • HPE StoreOnce 3540 24TB System (BB914A)
  • HPE B-series SAN Director FICON CUP E-LTU (T4401AAE)
  • HPE FlexNetwork 5120 16G SI Switch (JE073B)
  • HPE 54xx Configure-to-order Switch (J9809A)
  • HPE MSA 2040 ES Dual Controller SAN 400GB Flash Bundle/S-Buy (P9H24SB)
  • HPE StoreFabric SN8000B 4-slot SAN Director Switch (QK712D)
  • HPE SN6000B 16Gb 48-port/48-port Active Fibre Channel Switch (QR480B)
  • Brocade 16Gb/24 Fibre Channel SAN Switch Module for HPE Synergy (K2Q84A)
  • HPE MSA 1040 2-port 1G iSCSI Dual Controller LFF Storage (E7W01A)
  • HPE ProLiant DL360p Gen8 E5-2640 2P 16GB-R P420i Hot Plug SFF 460W PS ES Server (677200-AA1)
  • HP SN6000B 16 Gb-os 24-48 12 portos szálcsatornás frissítési használati licenc (TC356A)
  • HPE StoreFabric SN8600B 8-slot Power Pack+ Director Switch (Q0U63A)
  • HPE StoreFabric CN1200E 10GBASE-T Dual Port Converged Network Adapter (N3U51A)
  • HPE StoreFabric SN6600B PowerPack+ Upgrade E-LTU (Q0T78AAE)
  • HPE 8/40 SAN Switch 8-port Upgrade E-LTU (T5519AAE)
  • HP SN3000B 16 Gb-es 24/12 szálcsatornás kapcsoló 12 portos frissítési használati licenc (TC391A)
  • HPE FlexNetwork 3600 48 PoE+ v2 SI Switch (JG307C)
  • HPE Virtual Connect 16Gb 24-port Fibre Channel Module for c-Class BladeSystem (751465-B21)
  • HPE MSA 2040 Energy Star SAS Dual Controller SFF Storage (K2R84A)
  • HPE StoreFabric 8/24 Bundled FC Switch (C8R07A)
  • HPE MSA 2040 ES Dual Controller SAN 800GB Flash Bundle/S-Buy (P9H25SB)
  • HPE MSA 1040 2-port 10G iSCSI Dual Controller SFF Storage (E7W04A)
  • HPE 1606 FCIP 4-pt Enabled 8Gb FC 2-pt Enabled 1GbE Base Switch (AP862C)
  • HP DC04 SAN Director Switch készülékházon belüli összekapcsolás használati licence (TA642A)
  • HPE StoreFabric SN6650B 32-port QSFP28 Upgrade LTU (Q9N40A)
  • HPE ProLiant DL360p Gen8 E5-2640 2P 16GB-R P420i Hot Plug SFF 460W PS ES Server (677200-421)
  • HP 8/8 és 8/24 SAN Switch 8 Gb-es, 8-portos frissítési használati licenc (T5518A)
  • HP 1606 Extension SAN kapcsoló 8 Gb FC 12 portos 1GbE 4-port Base Upgrade használati licenc (TA746A)
  • HPE 8/24 Base (16) Full Fabric Ports Enabled SAN Switch (AM868C)
  • HPE Multi Protocol Extension Blade 10GbE Performance Upgrade E-LTU (TA751AAE)
  • HPE OfficeConnect 1910 24 Switch (JG538A)
  • Aruba 2920 24G POE+ Switch (J9727A)
  • HPE StoreFabric SN6650B 32Gb 128/96 Power Pack+ 96-port 32Gb Short Wave SFP+ Integrated FC Switch (Q9V96A)
  • HPE 1606 FCIP 16-pt Enabled 8Gb FC 6-pt Enabled 1GbE Full Switch (AP863C)
  • HPE MSA 2042 SAS Dual Controller SFF Storage (Q0F08A)
  • HPE StoreFabric SN8000B SAN Director 64-port 16Gb Fibre Channel Blade (E7Y80A)
  • HPE StoreFabric SN6650B Integrated Routing E-LTU (Q9N42AAE)
  • HPE StoreFabric SN4000B 10Gb WAN Rate Upgrade LTU (D4U27A)
  • HP DC SAN Director kapcsoló multiprotokol bővítő blade Advanced Upgrade használati licenc (TA752A)
  • HPE StoreFabric SN6600B 12-port Fibre Channel Upgrade LTU (Q0T76A)
  • Brocade 8/24c SAN Switch for BladeSystem c-Class (AJ821C)
  • HPE FlexNetwork 5130 24G 2SFP+ 2XGT EI Switch (JG938A)
  • HPE DC SAN Director 8 Inter-Chassis Link E LTU (TA642AAE)
  • Aruba 2920 48G POE+ Switch (J9729A)
  • HPE MSA 1040 2-port Fibre Channel Dual Controller LFF Storage (E7V99A)
  • HPE 5412R-92G-PoE+/4SFP (No PSU) v2 zl2 Switch (J9826A)
  • HPE FlexFabric 10Gb 2-port 556FLR-SFP+ Adapter (727060-B21)
  • HPE StoreFabric SN6500B 16Gb 96/96 Power Pack+ FC Switch (C8R42A)
  • HPE Synergy 40Gb F8 Switch Module (HPESY40GBF8SWTCHPRE)
  • Aruba 2930F 48G PoE+ 4SFP 740W Switch (JL557A)
  • HPE FlexNetwork 3600 24 SFP v2 EI Switch (JG303B)
  • HPE StoreFabric SN6600B 32Gb 48/24 Power Pack+ 24-port 32Gb Short Wave SFP+ Integrated FC Switch (Q0U59A)
  • HPE StoreFabric SN6650B Power Pack+ Upgrade E-LTU (Q9N41AAE)
  • Brocade 16Gb/16 SAN Switch for BladeSystem c-Class (C8S45A)
  • Aruba 2920 48G Switch (J9728A)
  • HP DC SAN Backbone Director Switch készülékházon belüli összekapcsolás használati licence (TA641A)
  • HPE StoreFabric SN4000B Power Pack+ SAN Extension Switch (E7Y73B)
  • HPE SAN Backbone Director Integrated Routing E-LTU (T5530AAE)
  • HPE FlexNetwork 5120 8G PoE+ (180W) SI Switch (JG309B)
  • Aruba 2620 24 PPoE+ Switch (J9624A)
  • HPE MSA 2040 Energy Star SAS Dual Controller LFF Storage (K2R83A)
  • HPE StoreFabric DC04 SAN Director 16Gb Core Switch Blade (C8R82C)
  • HPE 1606 FCIP 16-pt Enabled 8Gb FC 6-pt Enabled 1GbE Power Pack+ Switch (AP864C)
  • HPE StoreFabric SN6600B 32Gb 48/24 Fibre Channel Switch (Q0U54A)
  • HPE StoreFabric SN8600B 4-slot Power Pack+ Director Switch (Q0U83A)
  • HPE StoreFabric SN4000B 40Gb WAN Rate Upgrade LTU (D4U28A)
  • HP B-sorozatú 48-80-portos SAN Switch FICON CUP használati licenc (TC320A)
  • HPE StoreFabric SN8600B 32Gb 48-port Fibre Channel Blade (Q0U84A)
  • HPE 1606 Extension SAN Switch Advanced Ext E-LTU (TA747AAE)
  • HPE StoreFabric SN8000B 16Gb 32-port Fibre Channel Blade (QK713D)
  • HPE SN8000B SAN Director Inter Chassis Link E-LTU (TC351AAE)
  • Aruba 2620 48 Switch (J9626A)
  • HPE FlexNetwork 3600 48 v2 EI Switch (JG300B)
  • HPE Synergy 40Gb F8 Switch Module (779224-B23)
  • HPE StoreFabric SN8000B 16Gb 48-port Fibre Channel Blade (QK714D)
  • HPE StoreFabric SN6500B 16Gb 96/96 FC Switch (C8R43A)
  • HPE Virtual Connect SE 40Gb F8 Module for Synergy (HPEVRTCNNT40GbSYPRE)
  • HPE StoreFabric SN3600B Power Pack+ Upgrade LTU (Q1Z11A)
  • Aruba 2930F 24G PoE+ 4SFP Switch (JL261A)
  • HPE StoreFabric SN6600B 32Gb 48/48 Fibre Channel Switch (Q0U56A)
  • HPE StoreFabric SN6600B PowerPack+ Upgrade LTU (Q0T78A)
  • HPE ProLiant DL360p Gen8 E5-2640 2P 16GB-R P420i Hot Plug SFF 460W PS ES Server (677200-001)
  • HPE 5500-48G-PoE+-4SFP HI Switch with 2 Interface Slots (JG542A)
  • HP 4/256 SAN Director FICON vezérlőegység-port aktív licence (T4401A)
  • HPE MSA 2040 Energy Star SAS Dual Controller SFF Storage/S-Buy (K2R84SB)
  • HPE 8/80 SAN Switch 16-port Upgrade E-LTU (T5520AAE)
  • HPE StoreFabric SN8500C 4-slot 16Gb Fibre Channel Director Switch (K2Q18A)
  • HPE SN3000B 16Gb 24-port/24-port Active Fibre Channel Switch (QW938A)
  • HPE FlexNetwork 5120 8G PoE+ (65W) SI Switch (JG310B)
  • HPE FlexNetwork 7502 Switch Chassis (JD242C)
  • HPE MSA 2042 SAS Dual Controller LFF Storage (Q0F07A)
  • HPE StoreFabric SN6600B 32Gb 48/48 48-port 32Gb Short Wave SFP+ Integrated FC Switch (Q0U60A)
  • HPE StoreFabric SN8600B 32Gb Short Wave 16-port SFP+ Integrated SAN Extension Blade (Q0U87A)
  • HPE StoreOnce 3520 12TB System (BB922A)
  • HP B-series SAN Backbone Director integrált útválasztási használati licenc (T5530A)
  • HPE StoreFabric SN6600B 16-port 4xQSFP Upgrade E-LTU (Q0T77AAE)
  • HPE SN8000B 4-slot Director Enterprise ICL E-LTU (TC390AAE)
  • HPE StoreFabric SN8000B 16Gb 48-port SFP Integrated Fibre Channel Blade (E7Y69B)
  • HPE B-series Integrated Routing E-LTU (T5528AAE)
  • HPE FlexNetwork 5120 48G SI Switch (JE072B)
  • Aruba 2620 24 PoE+ Switch (J9625A)
  • HPE MSA 2040 Energy Star SAS Dual Controller LFF Storage/S-Buy (K2R83SB)
  • HPE MSA 1040 2-port Fibre Channel Dual Controller SFF Storage (E7W00A)
  • HPE StoreFabric SN6500C 16Gb FC/FCIP/FCoE Multi-service Switch (E7Y64A)
  • HPE MSA 2042 SAN Dual Controller SFF Storage (Q0F06A)
  • Brocade 16Gb/24 Power Pack+ Fibre Channel SAN Switch Module for HPE Synergy (K2Q86A)
  • HPE MSA 1040 2-port 1G iSCSI Dual Controller SFF Storage (E7W02A)
  • HPE ProLiant DL360p Gen8 E5-2640 2P 16GB-R P420i Hot Plug SFF 460W PS ES Server (677200-371)
  • HP SN8000B készülékházon belüli csatlakoztatási licenc (TC351A)
  • HPE StoreFabric SN6600B 16-port 4xQSFP Upgrade LTU (Q0T77A)
  • HPE StoreFabric CN1100R 10GBASE-T Dual Port Converged Network Adapter (N3U52A)
  • HP SN8000B 4 bővítőhelyes Director Enterprise készülékházon belüli csatlakoztatás használati licence (TC390A)
  • HPE StoreFabric SN6600B 12-port Fibre Channel Upgrade E-LTU (Q0T76AAE)
  • HPE 1606 Extension SAN Switch FICON CUP Accelerator E-LTU (TA749AAE)
  • HP DC SAN Director kapcsoló multiprotokol bővítő blade 10GbE Perform Upgrade használati licenc (TA751A)
  • HPE FlexNetwork 3600 24 v2 EI Switch (JG299B)
  • HPE Virtual Connect 16Gb 24-port Fibre Channel TAA Module for c-Class BladeSystem (778720-B21)
  • HPE MSA 2040 ES Dual Controller SAS 400GB Flash Bundle/S-Buy (P9H26SB)
  • HPE SN6000B 16Gb 48-port/48-port Active Power Pack+ Fibre Channel Switch (QR481B)
  • HPE MSA 2040 Energy Star SAN Dual Controller LFF Storage (K2R79A)
  • HPE MSA 2050 SAN w/6x 1.2TB SFF HDD 7.2TB w/o SFP Bundle/TVlite (Q2R38A)
  • HPE 8/8 Base (0) E-port Enabled SAN Switch (AM866C)
  • HP DC04 Power Pack + SAN Director Switch frissítési használati licenc (TA640A)
  • HPE StoreFabric SN6650B 24-port Fibre Channel Upgrade E-LTU (Q9N39AAE)
  • Aruba 2920-48G-POE+ 740W Switch (J9836A)
  • HP B-sorozatú 48-80-portos SAN Switch integrált útválasztási használati licenc (T5529A)
  • HP B-sorozatú 8-24-portos SAN Switch Power Pack + frissítési használati licenc (T5521A)
  • HPE StoreFabric DC Backbone Director 16Gb Core Switch Blade (C8R83C)
  • HPE DC04 and SN8000B 4-slot SAN Director Integrated Routing E-LTU (TA643AAE)
  • HPE OfficeConnect 1910 24 PoE+ Switch (JG539A)
  • Aruba 2920 24G Switch (J9726A)
  • HPE StoreFabric SN6650B 32Gb 128/48 48-port 32Gb Short Wave SFP+ Integrated Fibre Channel Switch (Q9V95A)
  • HPE StoreFabric SN8600B 64/32 Short Wave 8QSFP Integrated Fibre Channel Blade (Q2S19A)
  • HPE MSA 2042 SAN Dual Controller LFF Storage (Q0F05A)
  • HPE StoreFabric SN3600B 8-port Fibre Channel Upgrade LTU (Q1Z10A)
  • HPE StoreFabric SN6650B 24-port Fibre Channel Upgrade LTU (Q9N39A)
  • HPE ProLiant DL360p Gen8 E5-2640 2P 16GB-R P420i Hot Plug SFF 460W PS ES Server (677200-291)
  • HP SN8000B 8 bővítőhelyes Director Enterprise készülékházon belüli csatlakoztatás használati licence (TC389A)
  • HPE StoreFabric SN8600B 4-slot Director Enterprise and Port-on-Demand Inter Chassis Link LTU (Q0T81A)
  • Brocade 8/24c Power Pack+ SAN Switch for BladeSystem c-Class (AJ822C)
© 2016 HPShop.hu, Net Kft., 1118 Budapest, Rétköz utca 18.(üzlethelyiség),
Cégjegyzékszám: 01-09-569664, Adószám: 12257106-2-43, Nyitva tartás: Hétfő-Péntek: 8:00 - 15:00
Adatvédelem | 
^ Fel