HP Termékek Internetes Áruháza - Net Kft.
Információ: (06-1)-246-5057, 246-3461, H-P: 8-14:00-ig

HPE R8R50A 1430 Networking Instant On Switch 26p Gigabit 2p SFP [R8R50A]

HPE R8R50A 1430 Networking Instant On Switch 26p Gigabit 2p SFP
HPE R8R50A 1430 Networking Instant On Switch 26p Gigabit 2p SFPHPE R8R50A 1430 Networking Instant On Switch 26p Gigabit 2p SFPHPE R8R50A 1430 Networking Instant On Switch 26p Gigabit 2p SFPHPE R8R50A 1430 Networking Instant On Switch 26p Gigabit 2p SFPHPE R8R50A 1430 Networking Instant On Switch 26p Gigabit 2p SFPHPE R8R50A 1430 Networking Instant On Switch 26p Gigabit 2p SFP
HPE R8R50A 1430 Networking Instant On Switch 26p Gigabit 2p SFP HPE R8R50A 1430 Networking Instant On Switch 26p Gigabit 2p SFP HPE R8R50A 1430 Networking Instant On Switch 26p Gigabit 2p SFP HPE R8R50A 1430 Networking Instant On Switch 26p Gigabit 2p SFP HPE R8R50A 1430 Networking Instant On Switch 26p Gigabit 2p SFP HPE R8R50A 1430 Networking Instant On Switch 26p Gigabit 2p SFP
Bruttó ár:
83 790,- Ft
[65 976,- Ft + Áfa]
Elérhetőség:
Raktáron
0 / 0

Ez is érdekelheti:

Ár: 116 789,- FtElérhetőség: Raktáron
(91 960,- Ft + Áfa)
Ár: 118 889,- FtElérhetőség: Raktáron
(93 613,- Ft + Áfa)
Ár: 164 988,- FtElérhetőség: Raktáron
(129 912,- Ft + Áfa)

HPE hálózati adó-vevők

Ár: 123 788,- FtElérhetőség: Raktáron
(97 471,- Ft + Áfa)
Affordable, plug-and-play, unmanaged series for small businesses looking for simple reliable, and low-cost network connectivity, offering Layer 2 Ethernet switching capabilities to help connect printers and access points, without any complicated network configuration or management needed. With fully automated functions, zero ongoing maintenance, and Power over Ethernet (PoE) models, these unmanaged switches deliver simple, reliable connectivity for the smallest SMBs and home offices.
100-127VAC / 200-240VAC, depending on model
Unmanaged
32Mb Flash; Packet buffer size: 12.0 Mb
0°C to 40°C, 32°F to 104°F
-
26 RJ-45 10/100/1000 ports, 2 SFP 1GbE ports
Maximum: 16.4W Idle: 8W
Internal Power Supply
8.86 x 15.28 x 1.73 in
22.5 x 38.8 x 4.4 cm
##QUICKSPECS##
##QUICKSPECS##
8
8
##QUICKSPECS##
##QUICKSPECS##
https://www.hpe.com/psnow/doc/a50004290enw.html?jumpid=in_pdp-psnow-qs
https://www.hpe.com/psnow/doc/a50004290enw.pdf?jumpid=in_pdp-psnow-qs
##QUICKSPECS##
##QUICKSPECS##
##QUICKSPECS##
##QUICKSPECS##
10/31/2028 12:00:00 AM
06/03/2024 12:00:00 AM
10/31/2028 12:00:00 AM
06/03/2024 12:00:00 AM
56 Gbps
41.68 Mpps
Limited Lifetime Warranty with 24x7 phone support for 90 days and chat support for the entire warranty duration.
5.00 lb
2.27 kg
  • HPE Networking Instant On 1G SFP LC SX 500m OM2 MMF Transceiver (R9D16A)
  • HPE Aruba Networking Foundational Care 5Y NBD Exch IOn 1430 26G 2SFP Switch SVC (H36QGE)
  • HPE Aruba Networking Foundational Care 3Y NBD Exch IOn 1430 26G 2SFP Switch SVC (H36QFE)

Értékeléshez, kérjük jelentkezzen be!


Még nincs értékelés a termékhez!

© 2024 HPShop.hu, Net Kft., 1118 Budapest, Rétköz utca 18.(üzlethelyiség),
Cégjegyzékszám: 01-09-569664, Adószám: 12257106-2-43, Nyitva tartás: Hétfő-Péntek: 7:30 - 13:00
Adatvédelem | 
^ Fel

Cookie / Süti tájékoztató

Kedves Látogató! Tájékoztatjuk, hogy a www.hpshop.hu honlap működésének biztosítása, látogatóinak magasabb szintű kiszolgálása, látogatottsági statisztikák készítése, illetve marketing tevékenységünk támogatása érdekében cookie-kat alkalmazunk. Az Elfogadom gomb megnyomásával Ön hozzájárulását adja a cookie-k, alábbi linken elérhető tájékoztatóban foglaltak szerinti, kezeléséhez. Kérjük, vegye figyelembe, hogy amennyiben nem fogadja el, úgy a weboldal egyes funkciói nem lesznek használhatók.
Részletek