HP Termékek Internetes Áruháza - Net Kft.
Információ: (06-1)-246-5057, 246-3461, H-P: 8-14:00-ig

HPE Q2F23A StoreFabric SN2100M 100GbE 16QSFP28 Half Width Switch [Q2F23A]

HPE Q2F23A StoreFabric SN2100M 100GbE 16QSFP28 Half Width Switch
HPE Q2F23A StoreFabric SN2100M 100GbE 16QSFP28 Half Width SwitchHPE Q2F23A StoreFabric SN2100M 100GbE 16QSFP28 Half Width SwitchHPE Q2F23A StoreFabric SN2100M 100GbE 16QSFP28 Half Width Switch
HPE Q2F23A StoreFabric SN2100M 100GbE 16QSFP28 Half Width Switch HPE Q2F23A StoreFabric SN2100M 100GbE 16QSFP28 Half Width Switch HPE Q2F23A StoreFabric SN2100M 100GbE 16QSFP28 Half Width Switch
Bruttó ár:
5 441 988,- Ft
[4 285 030,- Ft + Áfa]
Elérhetőség:
Rendelésre (1-4 hét)
0 / 0
INGYENES HÁZHOZSZÁLLÍTÁS!

Ez is érdekelheti:

Ár: 5 889 188,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(4 637 156,- Ft + Áfa)
Ár: 6 310 489,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(4 968 889,- Ft + Áfa)
Ár: 6 310 489,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(4 968 889,- Ft + Áfa)

HPE hálózati adó-vevők

Ár: 274 688,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(216 290,- Ft + Áfa)
Ár: 1 217 489,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(958 653,- Ft + Áfa)
Ár: 245 088,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(192 983,- Ft + Áfa)
Ár: 287 889,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(226 684,- Ft + Áfa)
Ár: 173 689,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(136 763,- Ft + Áfa)
Ár: 2 434 788,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(1 917 156,- Ft + Áfa)
Ár: 157 489,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(124 007,- Ft + Áfa)
Ár: 765 989,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(603 141,- Ft + Áfa)
Ár: 491 489,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(386 999,- Ft + Áfa)
Ár: 408 689,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(321 802,- Ft + Áfa)
Ár: 175 589,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(138 259,- Ft + Áfa)
Ár: 221 889,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(174 716,- Ft + Áfa)
Ár: 98 490,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(77 551,- Ft + Áfa)
Ár: 3 895 989,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(3 067 708,- Ft + Áfa)
Ár: 876 988,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(690 542,- Ft + Áfa)
Ár: 150 189,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(118 259,- Ft + Áfa)
Ár: 344 489,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(271 251,- Ft + Áfa)
Ár: 175 089,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(137 865,- Ft + Áfa)
Ár: 210 388,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(165 660,- Ft + Áfa)
Ár: 245 488,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(193 298,- Ft + Áfa)
Ár: 813 389,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(640 464,- Ft + Áfa)
Ár: 1 055 588,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(831 172,- Ft + Áfa)
Ár: 5 220 589,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(4 110 700,- Ft + Áfa)
Ár: 850 689,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(669 834,- Ft + Áfa)
Ár: 446 789,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(351 802,- Ft + Áfa)
Ár: 278 389,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(219 204,- Ft + Áfa)
Ár: 12 172 389,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(9 584 558,- Ft + Áfa)
Ár: 171 289,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(134 873,- Ft + Áfa)
Ár: 114 389,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(90 070,- Ft + Áfa)
Ár: 286 889,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(225 897,- Ft + Áfa)
Ár: 733 388,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(577 471,- Ft + Áfa)
Ár: 257 289,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(202 590,- Ft + Áfa)
Ár: 209 688,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(165 109,- Ft + Áfa)
Ár: 245 088,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(192 983,- Ft + Áfa)
Ár: 204 889,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(161 330,- Ft + Áfa)

HPE szerver, SCSI, SAS kábelek

Ár: 25 190,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(19 835,- Ft + Áfa)
Ár: 94 891,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(74 717,- Ft + Áfa)
Ár: 34 491,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(27 158,- Ft + Áfa)
Ár: 60 990,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(48 024,- Ft + Áfa)
Ár: 974 089,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(766 999,- Ft + Áfa)
Ár: 234 988,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(185 030,- Ft + Áfa)
Ár: 269 688,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(212 353,- Ft + Áfa)
Ár: 172 288,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(135 660,- Ft + Áfa)
Ár: 313 489,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(246 842,- Ft + Áfa)
Ár: 1 011 889,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(796 763,- Ft + Áfa)
Ár: 566 589,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(446 133,- Ft + Áfa)
Ár: 160 788,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(126 605,- Ft + Áfa)
Ár: 51 190,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(40 307,- Ft + Áfa)
Ár: 1 089 489,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(857 865,- Ft + Áfa)
Ár: 36 391,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(28 654,- Ft + Áfa)
Ár: 77 991,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(61 410,- Ft + Áfa)
Ár: 43 290,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(34 087,- Ft + Áfa)
Ár: 610 789,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(480 936,- Ft + Áfa)
Ár: 28 990,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(22 827,- Ft + Áfa)
Ár: 27 090,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(21 331,- Ft + Áfa)
Ár: 820 489,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(646 054,- Ft + Áfa)
Ár: 263 989,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(207 865,- Ft + Áfa)
Ár: 241 389,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(190 070,- Ft + Áfa)
Ár: 226 988,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(178 731,- Ft + Áfa)
Ár: 1 862 389,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(1 466 448,- Ft + Áfa)
Ár: 131 888,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(103 849,- Ft + Áfa)
Ár: 32 290,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(25 425,- Ft + Áfa)
3.2 Tbps
Additional ports with upgrade license redundant power supply
None
1U half-width
QSFP28
4.39 x 20 x 50.8 cm
16 ports active switch, 8 ports active switch (need license to upgrade 8 additional ports)
100 Gbps
16 ports
1.72 x 7.87 x 20 in
Ethernet
13
13
https://www.hpe.com/h20195/v2/gethtml.aspx?docname=a00021858enw
https://www.hpe.com/h20195/v2/GetDocument.aspx?docname=a00021858enw
10/31/2028 12:00:00 AM
02/15/2021 12:00:00 AM
10/31/2028 12:00:00 AM
02/15/2021 12:00:00 AM
HPE SN2100M 100GbE 8p Upgrade E-LTU (Q2M94AAE)
ONYX and ONIE
Flash for convenient OS upgrades
3-year parts, 3-year labor, 3-year onsite support coverage. For more warranty information refer to http://h20564.www2.hpe.com/hpsc/wc/public/home.
10 lb
4.53 kg
  • HPE FlexNetwork X240 40G QSFP+ to 4x10G SFP+ 5m Direct Attach Copper Splitter Cable (JG331A)
  • HPE QSFP28 to 4x25Gb SFP28 15m Active Optical Cable (845424-B21)
  • HPE Apollo 4200 Gen10 192TB 100Gb Hybrid Node for Qumulo (R6F66A)
  • HPE Premier Flex MPO/MPO Multi-mode OM4 12 Fiber 5m Cable (Q1H65A)
  • HPE BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR Transceiver (455883-B21)
  • HPE J2000 Dual IOM 2x100GbE NVMe-oF SFF JBOF Storage (R4T20A)
  • HPE X140 40G QSFP+ MPO MM 850nm CSR4 300m Transceiver (JG709A)
  • HPE M-series 100GbE QSFP28 1310nm PSM4 500m Transceiver (Q8J73A)
  • HPE Apollo 4200 Gen10 336TB 25Gb Archive Node for Qumulo (R6F67A)
  • HPE Premier Flex MPO/MPO Multi-mode OM4 12 Fiber 30m Cable (Q1H67A)
  • HPE X150 100G QSFP28 CWDM4 2km SM Transceiver (JH673A)
  • HPE ProLiant DL325 Gen10 Plus 145TB 100Gb All Flash Node for Qumulo (R3B89A)
  • HPE Premier Flex MPO to 4 x Lucent Connector 50m Cable (Q1H69A)
  • HPE 100GbE QSFP28 to QSFP28 5m Active Optical Cable (Q9S71A)
  • HPE Apollo 4200 Gen10 90TB 25Gb Hybrid Node for Qumulo (R6F65A)
  • HPE SN2100M Rack Installation Kit (Q2F25A)
  • HPE Premier Multi Fiber Push On to 4 x Lucent Connector 5m Cable (K2Q46A)
  • HPE Apollo 4200 90TB Qumulo Node (Q2S17A)
  • HPE Premier Flex MPO/MPO Multi-mode OM4 12 Fiber 2m Cable (Q1H64A)
  • HPE 25GbE SFP28 to SFP28 3m Smart Active Optical Cable (Q9S67A)
  • HPE Apollo 4200 288TB Archive Node for Qumulo (R0P01A)
  • HPE QSFP/SFP+ Adaptor Kit (655874-B21)
  • HPE 25GbE SFP28 to SFP28 5m Smart Active Optical Cable (Q9S68A)
  • HPE Apollo 4200 Gen10 36TB Hybrid Node for Qumulo (R6A40A)
  • HPE 100Gb QSFP28 LC SWDM4 Multi-mode 100m Transceiver (R0R40A)
  • HPE 25GbE SFP28 to SFP28 15m Smart Active Optical Cable (Q9S70A)
  • HPE J2000 Dual IOM 6x100GbE NVMe-oF SFF JBOF Storage (R4T21A)
  • HPE X140 40G QSFP+ MPO SR4 Transceiver (JG325B)
  • HPE 100GbE QSFP28 to 4x25GbE SFP28 1m Direct Attach Copper Cable (Q9S72A)
  • HPE Apollo 4200 Gen10 90TB Hybrid Node for Qumulo (R3W48A)
  • HPE 100Gb QSFP28 Bidirectional Transceiver (845972-B21)
  • HPE 25Gb SFP28 Short Wave Extended Temperature 1-pack Pull Tab Optical Transceiver (Q2P64B)
  • HPE ProLiant DL325 Gen10 Plus 34TB 100Gb All Flash Node for Qumulo (R3B88A)
  • HPE X140 40G QSFP+ LC LR4 SM 10km 1310nm Transceiver (JG661A)
  • HPE 25GbE SFP28 to SFP28 10m Smart Active Optical Cable (Q9S69A)
  • HPE Apollo 4200 Gen10 36TB 25Gb Hybrid Node for Qumulo (R6F64A)
  • HPE FlexNetwork X240 40G QSFP+ to 4x10G SFP+ 3m Direct Attach Copper Splitter Cable (JG330A)
  • HPE Premier Flex MPO/MPO Multi-mode OM4 12 Fiber 1m Cable (Q1H63A)
  • HPE QSFP28 to 4x25Gb SFP28 7m Active Optical Cable (845420-B21)
  • HPE Apollo 4200 Gen10 192TB Hybrid Node for Qumulo (R3W49A)
  • HPE 25Gb SFP28 SR 30m Transceiver (R0R42A)
  • HPE 40GbE QSFP+ to 4x10GbE SFP+ 5m Active Optical Cable (Q9S66A)
  • HPE Apollo 4200 Gen10 336TB Archive Node for Qumulo (R3W51A)
  • HPE SN2100M 100GbE 8-port Upgrade E-LTU (Q2M94AAE)
  • HPE Premier Flex MPO to 4 x Lucent Connector 30m Cable (Q1H68A)
  • HPE Apollo 4200 180TB Node for Qumulo (Q2S16A)
  • HPE Premier Flex MPO/MPO Multi-mode OM4 12 Fiber 15m Cable (Q1H66A)
  • HPE QSFP28 to SFP28 Adapter (845970-B21)
  • HPE Flash Enclosures (HPEJ2000NVMEoFPRE)
  • HPE Training Credits for Storage Service (HF383E)
  • HPE 2 Year Post Warranty Foundation Care Next Business Day SN2100M Storage Switch Service (HA7J0PE)
  • HPE 2 Year Post Warranty Foundation Care 24x7 SN2100M Storage Switch Service (HA7J2PE)

Értékeléshez, kérjük jelentkezzen be!


Még nincs értékelés a termékhez!

© 2022 HPShop.hu, Net Kft., 1118 Budapest, Rétköz utca 18.(üzlethelyiség),
Cégjegyzékszám: 01-09-569664, Adószám: 12257106-2-43, Nyitva tartás: Hétfő-Péntek: 7:30 - 13:00
Adatvédelem | 
^ Fel