HP Termékek Internetes Áruháza - Net Kft.
Információ: (06-1)-246-5057, 246-3461, H-P: 8-14:00-ig

HPE JL686A Aruba Instant On 1930 48G Class4 PoE 4SFP/SFP+ 370W Switch [JL686A]

HPE JL686A Aruba Instant On 1930 48G Class4 PoE 4SFP/SFP+ 370W Switch
Bruttó ár:
404 989,- Ft
[318 889,- Ft + Áfa]
Elérhetőség:
Átmeneti áruhiány
0 / 0
INGYENES HÁZHOZSZÁLLÍTÁS!

Ez is érdekelheti:

Ár: 523 688,- FtElérhetőség: Raktáron
(412 353,- Ft + Áfa)
Ár: 608 388,- Ft
Átmeneti áruhiány

(479 046,- Ft + Áfa)
Ár: 702 389,- Ft
Átmeneti áruhiány

(553 062,- Ft + Áfa)

HPE hálózati adó-vevők

Ár: 71 590,- FtElérhetőség: Raktáron
(56 370,- Ft + Áfa)
Ár: 56 391,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(44 402,- Ft + Áfa)
Ár: 95 590,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(75 268,- Ft + Áfa)
Ár: 231 889,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(182 590,- Ft + Áfa)
Ár: 123 889,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(97 550,- Ft + Áfa)
Ár: 96 690,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(76 134,- Ft + Áfa)
Advanced, smart-managed, fixed-configuration Gigabit switches designed for small businesses. Easy-to-deploy, secure and affordable. The first switches with Instant On “anywhere, anytime” configuration and management. Using the Instant On mobile app or the cloud-based web portal, quickly setup, monitor and manage the 1930 switch. Can also choose to manage the device through the local web GUI. This model has 48 10/100/1000 RJ-45 and 4 SFP 1/10GbE ports. Provides 370 W Class 4 PoE power.
100 - 127 / 200 - 240 VAC
Aruba Instant On Portal, Web browser, SNMP Manager
ARM Cortex-A9 @ 800 MHz 512 MB SDRAM, 256 MB flash 1.5 MB packet buffer
370 W Class 4
48 RJ-45 10/100/1000 ports, 4 SFP 1/10GbE ports
460.0 W maximum, 34.5 W idle
1.73 x 17.42 x 12.7 in
4.39 x 44.25 x 32.26 cm
##QUICKSPECS##
##QUICKSPECS##
6
6
##QUICKSPECS##
##QUICKSPECS##
https://www.hpe.com/psnow/doc/a50000620enw.html?jumpid=in_pdp-psnow-qs
https://www.hpe.com/psnow/doc/a50000620enw.pdf?jumpid=in_pdp-psnow-qs
##QUICKSPECS##
##QUICKSPECS##
##QUICKSPECS##
##QUICKSPECS##
10/31/2028 12:00:00 AM
10/03/2022 12:00:00 AM
10/31/2028 12:00:00 AM
10/03/2022 12:00:00 AM
176 Gbps
130.95 Mpps, maximum
Limited Lifetime Warranty with 24x7 phone support for 90 days and chat support for the entire warranty duration
9.97 lb
4.52 kg
  • Aruba Instant On 1G SFP RJ45 T 100m Cat5e Transceiver (R9D17A)
  • Aruba Instant On 10G SFP+ LC SR 300m OM3 MMF Transceiver (R9D18A)
  • Aruba Instant On 1G SFP LC SX 500m OM2 MMF Transceiver (R9D16A)
  • Aruba Instant On 10G SFP+ to SFP+ 3m Direct Attach Copper Cable (R9D20A)
  • Aruba Instant On 10G SFP+ to SFP+ 1m Direct Attach Copper Cable (R9D19A)
  • Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF Transceiver (J9151E)
  • Aruba 5 Year Foundation Care Next Business Day Exchange ION 1930 48G PoE Switch Service (HR2A3E)
  • Aruba 3 Year Foundation Care Next Business Day Exchange ION 1930 48G PoE Switch Service (HR2A2E)

Értékeléshez, kérjük jelentkezzen be!


Még nincs értékelés a termékhez!

© 2023 HPShop.hu, Net Kft., 1118 Budapest, Rétköz utca 18.(üzlethelyiség),
Cégjegyzékszám: 01-09-569664, Adószám: 12257106-2-43, Nyitva tartás: Hétfő-Péntek: 7:30 - 13:00
Adatvédelem | 
^ Fel