HP Termékek Internetes Áruháza - Net Kft.
Információ: (06-1)-246-5057, 246-3461, H-P: 8-14:00-ig

HPE JD238C 7510 Switch Chassis [JD238C]

HPE JD238C 7510 Switch Chassis
HPE JD238C 7510 Switch ChassisHPE JD238C 7510 Switch ChassisHPE JD238C 7510 Switch ChassisHPE JD238C 7510 Switch ChassisHPE JD238C 7510 Switch ChassisHPE JD238C 7510 Switch ChassisHPE JD238C 7510 Switch ChassisHPE JD238C 7510 Switch ChassisHPE JD238C 7510 Switch ChassisHPE JD238C 7510 Switch ChassisHPE JD238C 7510 Switch ChassisHPE JD238C 7510 Switch ChassisHPE JD238C 7510 Switch ChassisHPE JD238C 7510 Switch ChassisHPE JD238C 7510 Switch ChassisHPE JD238C 7510 Switch Chassis
HPE JD238C 7510 Switch Chassis HPE JD238C 7510 Switch Chassis HPE JD238C 7510 Switch Chassis HPE JD238C 7510 Switch Chassis HPE JD238C 7510 Switch Chassis HPE JD238C 7510 Switch Chassis HPE JD238C 7510 Switch Chassis HPE JD238C 7510 Switch Chassis HPE JD238C 7510 Switch Chassis HPE JD238C 7510 Switch Chassis HPE JD238C 7510 Switch Chassis HPE JD238C 7510 Switch Chassis HPE JD238C 7510 Switch Chassis HPE JD238C 7510 Switch Chassis HPE JD238C 7510 Switch Chassis HPE JD238C 7510 Switch Chassis
Bruttó ár:
10 477 489,- Ft
[8 249 991,- Ft + Áfa]
Elérhetőség:
Rendelésre (1-4 hét)
0 / 0
INGYENES HÁZHOZSZÁLLÍTÁS!

Ez is érdekelheti:

Ár: 13 046 489,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(10 272 826,- Ft + Áfa)
Ár: 13 532 688,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(10 655 660,- Ft + Áfa)
Ár: 14 965 589,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(11 783 928,- Ft + Áfa)

HPE hálózati adó-vevők

Ár: 70 490,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(55 504,- Ft + Áfa)
Ár: 47 191,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(37 158,- Ft + Áfa)
Ár: 194 288,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(152 983,- Ft + Áfa)
Ár: 432 289,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(340 385,- Ft + Áfa)
Ár: 265 788,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(209 282,- Ft + Áfa)
Ár: 2 007 288,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(1 580 542,- Ft + Áfa)
Ár: 201 789,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(158 889,- Ft + Áfa)
Ár: 152 288,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(119 912,- Ft + Áfa)
Ár: 237 289,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(186 842,- Ft + Áfa)
Ár: 194 288,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(152 983,- Ft + Áfa)
Ár: 94 790,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(74 638,- Ft + Áfa)
Ár: 169 389,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(133 377,- Ft + Áfa)
Ár: 168 088,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(132 353,- Ft + Áfa)
Ár: 741 389,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(583 771,- Ft + Áfa)
Ár: 328 089,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(258 338,- Ft + Áfa)
Ár: 526 089,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(414 243,- Ft + Áfa)
Ár: 110 688,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(87 156,- Ft + Áfa)
Ár: 214 688,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(169 046,- Ft + Áfa)
Ár: 49 990,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(39 362,- Ft + Áfa)
Ár: 278 588,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(219 361,- Ft + Áfa)
Ár: 3 770 389,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(2 968 810,- Ft + Áfa)

HPE hálózati switch modulok

Ár: 4 826 489,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(3 800 385,- Ft + Áfa)
Ár: 2 457 888,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(1 935 345,- Ft + Áfa)
Ár: 13 540 289,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(10 661 645,- Ft + Áfa)
Ár: 4 646 588,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(3 658 731,- Ft + Áfa)
Ár: 11 797 189,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(9 289 125,- Ft + Áfa)
Ár: 13 540 189,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(10 661 566,- Ft + Áfa)
Ár: 3 351 588,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(2 639 046,- Ft + Áfa)

HPE szerver beépítő sínek

Ár: 106 789,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(84 086,- Ft + Áfa)

HPE szerver tápegységek

Ár: 1 149 088,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(904 794,- Ft + Áfa)
Ár: 1 059 589,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(834 322,- Ft + Áfa)
Ár: 702 089,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(552 826,- Ft + Áfa)
Ár: 2 340 789,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(1 843 141,- Ft + Áfa)

HPE szerver ventillátorok

Ár: 344 089,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(270 936,- Ft + Áfa)

HPE szerver, SCSI, SAS kábelek

Ár: 32 191,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(25 347,- Ft + Áfa)
Ár: 28 691,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(22 591,- Ft + Áfa)
Ár: 143 389,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(112 905,- Ft + Áfa)
Ár: 22 591,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(17 788,- Ft + Áfa)
Ár: 68 290,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(53 772,- Ft + Áfa)
Ár: 23 990,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(18 890,- Ft + Áfa)
Ár: 38 291,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(30 150,- Ft + Áfa)
Ár: 44 990,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(35 425,- Ft + Áfa)
Ár: 30 390,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(23 929,- Ft + Áfa)
Ár: 53 691,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(42 276,- Ft + Áfa)
Ár: 25 790,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(20 307,- Ft + Áfa)
Ár: 81 590,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(64 244,- Ft + Áfa)
Ár: 117 989,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(92 905,- Ft + Áfa)
12-slot horizontal chassis, 16U, with 10 I/O and 2 fabric slots
100 - 120 / 200 - 240 VAC, rated -48 to -60 VDC, rated (depending on power supply chosen)
IMC - Intelligent Management Center Command-line interface Web browser Out-of-band management (serial RS-232C) SNMP manager Telnet Terminal interface (serial RS-232C) Modem interface IEEE 802.3 Ethernet MIB Ethernet interface MIB
43.6 x 42 x 70.8 cm
Mounts in an EIA-standard 19 in. rack or other equipment cabinet (hardware included); horizontal surface mounting only
10 to 95% (noncondensing)
(10) I/O module slots Supports a maximum of 480 Gigabit Ethernet ports or 480 autosensing 10/100/1000 ports or 160 1/10GbE ports or 80 10GbE ports or 40 40GbE ports, or a combination
54
54
https://www.hpe.com/h20195/v2/gethtml.aspx?docname=c04111585
https://www.hpe.com/h20195/v2/GetDocument.aspx?docname=c04111585
10/31/2028 12:00:00 AM
12/02/2019 12:00:00 AM
10/31/2028 12:00:00 AM
12/02/2019 12:00:00 AM
256000 entries (IPv4), 8000 entries (IPv6)
For non-TAA environments, IPS/IDS functionality is provided by the HP S1200E IPS 7500 Module (JC527A).For non-TAA environments, IKE/IPSec functionality is provided by the HP 7500 VPN Firewall Module (JD249A).IRF functionality is not supported on HP 7502 and 7503-S Switch Chassis.
95.71 kg
  • HPE X140 40G QSFP+ MPO MM 850nm CSR4 300m Transceiver (JG709A)
  • HPE X600 1G Compact Flash Card (JC684A)
  • HPE X140 40G QSFP+ MPO SR4 Transceiver (JG325B)
  • HPE X140 40G QSFP+ LC LR4 SM 10km 1310nm Transceiver (JG661A)
  • HPE FlexNetwork 7500 48-port 10GbE SFP/SFP+ M2RSG Module (JH430A)
  • HPE FlexNetwork X240 10G SFP+ to SFP+ 5m Direct Attach Copper Cable (JG081C)
  • HPE FlexNetwork X240 40G QSFP+ to 4x10G SFP+ 3m Direct Attach Copper Splitter Cable (JG330A)
  • HPE X120 1G SFP LC BX 10-D Transceiver (JD099B)
  • HPE X130 10G SFP+ LC LH80 Tunable Transceiver (JL250A)
  • HPE FlexNetwork 7500 44-port GbE SFP/4-port 10GbE SFP/SFP+ with MACsec SE Module (JH431A)
  • Aruba 1 Year Foundation Care Next Business Day Exchange 7510 Switch Service (U1YD5E)
  • Aruba 3 Year Foundation Care Next Business Day Exchange 7510 Switch Service (U3LY2E)
  • Aruba 3 Year Foundation Care 4-Hour Onsite 7510 Switch Service (U3GE2E)
  • HPE Networks 75xx Switch Installation Service (UX032E)
  • Aruba 5 Year Foundation Care Call-To-Repair 6-Hour 7510 Switch Service (U3KJ5E)
  • Aruba 4 Year Foundation Care 4-Hour Exchange 7510 Switch Service (U3NW2E)
  • HPE Training Credits for Networking Service (HH244E)
  • Aruba 4 Year Foundation Care Next Business Day Exchange 7510 Switch Service (U3MK9E)
  • Aruba 1 Year Foundation Care 4-Hour Onsite 7510 Switch Service (U3PU7E)
  • Aruba 3 Year Foundation Care Call-To-Repair 6-Hour 7510 Switch Service (U3JM2E)
  • Aruba 5 Year Foundation Care 4-Hour Exchange 7510 Switch Service (U3PH4E)
  • Aruba 5 Year Foundation Care Call-To-Repair 6-Hour with CDMR 7510 Switch Service (U3LH4E)
  • Aruba 4 Year Foundation Care 4-Hour Onsite With CDMR 7510 Switch Service (U3HS8E)
  • Aruba 3 Year Foundation Care Next Business Day Onsite 7510 Switch Service (U3XB5E)
  • Aruba 5 Year Foundation Care Next Business Day Onsite 7510 Switch Service (U3YJ5E)
  • Aruba 1 Year Foundation Care Next Business Day Onsite 7510 Switch Service (U4BQ7E)
  • Aruba 4 Year Foundation Care Next Business Day Onsite with CDMR 7510 Switch Service (U3VX1E)
  • Aruba 3 Year Foundation Care Call-To-Repair 6-Hour with CDMR 7510 Switch Service (U3KS2E)
  • Aruba 1 Year Foundation Care Call-To-Repair 6-Hour 7510 Switch Service (U3QG3E)
  • Aruba 5 Year Foundation Care 4-Hour Onsite 7510 Switch Service (U3HB3E)
  • Aruba 4 Year Foundation Care Next Business Day Onsite 7510 Switch Service (U3XT1E)
  • Aruba 5 Year Foundation Care Next Business Day Onsite with CDMR 7510 Switch Service (U3WK0E)
  • Aruba 5 Year Foundation Care 4-Hour Onsite With CDMR 7510 Switch Service (U3JA3E)
  • Aruba 4 Year Foundation Care 4-Hour Onsite 7510 Switch Service (U3GQ8E)
  • Aruba 1 Year Foundation Care 4-Hour Exchange 7510 Switch Service (U1YU3E)
  • Aruba 5 Year Foundation Care Next Business Day Exchange 7510 Switch Service (U3MX6E)
  • Aruba 3 Year Foundation Care 4-Hour Exchange 7510 Switch Service (U3NK0E)
  • Aruba 4 Year Foundation Care Call-To-Repair 6-Hour 7510 Switch Service (U3JX8E)
  • Aruba 4 Year Foundation Care Call-To-Repair 6-Hour with CDMR 7510 Switch Service (U3KZ9E)
  • Aruba 3 Year Foundation Care 4-Hour Onsite With CDMR 7510 Switch Service (U3HK4E)
  • Aruba 3 Year Foundation Care Next Business Day Onsite with CDMR 7510 Switch Service (U3VK2E)
  • Aruba 1 Year Post Warranty Foundation Care Next Business Day Onsite with CDMR 7510 Switch Service (U4FD5PE)
  • Aruba 1 Year Post Warranty Foundation Care 4-Hour Exchange 7510 Switch Service (U4CZ6PE)
  • Aruba 1 Year Post Warranty Foundation Care Next Business Day Onsite 7510 Switch Service (U4FU3PE)
  • Aruba 1 Year Post Warranty Foundation Care 4-Hour Onsite With CDMR 7510 Switch Service (U4CC8PE)
  • Aruba 1 Year Post Warranty Foundation Care Call-To-Repair 6-Hour with CDMR 7510 Switch Service (U4CP5PE)
  • Aruba 1 Year Post Warranty Foundation Care Next Business Day Exchange 7510 Switch Service (U4CT8PE)
  • Aruba 1 Year Post Warranty Foundation Care 4-Hour Onsite 7510 Switch Service (U4BV7PE)
  • Aruba 1 Year Post Warranty Foundation Care Call-To-Repair 6-Hour 7510 Switch Service (U4CG2PE)

Értékeléshez, kérjük jelentkezzen be!


Még nincs értékelés a termékhez!

© 2022 HPShop.hu, Net Kft., 1118 Budapest, Rétköz utca 18.(üzlethelyiség),
Cégjegyzékszám: 01-09-569664, Adószám: 12257106-2-43, Nyitva tartás: Hétfő-Péntek: 7:30 - 13:00
Adatvédelem | 
^ Fel