HP Termékek Internetes Áruháza - Net Kft.
Információ: (06-1)-246-5057, 246-3461, H-P: 8-14:00-ig

HPE 720187-B21 BladeSystem 40 Gb-es Quad kis helyigényű csatlakoztatható SR4 100 m MPO adó-vevő [720187-B21]

HPE 720187-B21 BladeSystem 40 Gb-es Quad kis helyigényű csatlakoztatható SR4 100 m MPO adó-vevő
HPE 720187-B21 BladeSystem 40 Gb-es Quad kis helyigényű csatlakoztatható SR4 100 m MPO adó-vevőHPE 720187-B21 BladeSystem 40 Gb-es Quad kis helyigényű csatlakoztatható SR4 100 m MPO adó-vevő
HPE 720187-B21 BladeSystem 40 Gb-es Quad kis helyigényű csatlakoztatható SR4 100 m MPO adó-vevő HPE 720187-B21 BladeSystem 40 Gb-es Quad kis helyigényű csatlakoztatható SR4 100 m MPO adó-vevő
Bruttó ár:
912 989,- Ft
[718 889,- Ft + Áfa]
Elérhetőség:
Rendelésre (1-4 hét)
0 / 0
INGYENES HÁZHOZSZÁLLÍTÁS!

Ez is érdekelheti:

Ár: 1 536 588,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(1 209 912,- Ft + Áfa)
Ár: 763 589,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(601 251,- Ft + Áfa)
Ár: 511 889,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(403 062,- Ft + Áfa)

Storage Networking

Ár: 8 177 389,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(6 438 889,- Ft + Áfa)
Ár: 8 836 189,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(6 957 629,- Ft + Áfa)
Ár: 7 067 189,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(5 564 716,- Ft + Áfa)
Ár: 7 572 489,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(5 962 590,- Ft + Áfa)
Ár: 6 792 189,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(5 348 180,- Ft + Áfa)
Ár: 6 778 988,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(5 337 786,- Ft + Áfa)
Ár: 4 978 688,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(3 920 227,- Ft + Áfa)
Ár: 10 107 889,- Ft
Rendelésre (1-4 hét)

(7 958 968,- Ft + Áfa)
OM3, OM4
MPO
Multi-mode
Up to 100m (OM3) up to 150m (OM4)
13.18 x 1.835 x 1.371cm
1 MPO 40-GbE port (IEEE 802.3ba Type 40Gbase-SR4) Full Duplex
6
6
https://www.hpe.com/h20195/v2/gethtml.aspx?docname=c04312725
https://www.hpe.com/h20195/v2/GetDocument.aspx?docname=c04312725
05/06/2019 12:00:00 AM
10/31/2028 12:00:00 AM
05/06/2019 12:00:00 AM
10/31/2028 12:00:00 AM
QSFP+
850 nm
35g
  • HPE SN2010M 25GbE 18SFP28 4QSFP28 Power to Connector Airflow Half Width Switch (Q9E63A)
  • HPE SN2410M 25GbE 48SFP28 8QSFP28 ONIE Power to Connector Airflow DC Switch (R3B07A)
  • HPE SN2410M 25GbE 48SFP28 8QSFP28 Connector to Power Airflow TAA-compliant Switch (R0P74A)
  • HPE Virtual Connect SE 40Gb F8 Module for Synergy (794502-B23)
  • HPE SN2745M 100GbE 32QSFP28 ONIE Power to Connector Airflow Switch (R3B04A)
  • HPE SN2410M 25GbE 48SFP28 8QSFP28 ONIE Power to Connector Airflow Switch (R0P81A)
  • HPE SN2100M 100GbE 16QSFP28 ONIE Connector to Power Airflow Switch (R3B06A)
  • HPE SN3700M 200GbE 32QSFP56 ONIE Power to Connector Airflow Switch (R5Z75A)
  • Mellanox SH2200 Switch Module for HPE Synergy (HPEMLLSH2200SYPRE)
  • HPE SN2410M 25GbE 48SFP28 8QSFP28 ONIE Connector to Power Airflow DC Switch (R3B08A)
  • HPE SN2100M 100GbE 16QSFP28 Power to Connector Airflow Half Width TAA-compliant Switch (R0P75A)
  • HPE SN2700M 100GbE 32QSFP28 ONIE Connector to Power Airflow Switch (R0P79A)
  • HPE SN3700cM 100GbE 32QSFP28 Power to Connector Airflow Switch (R3B14A)
  • HPE SN2010M 25GbE 18SFP28 4QSFP28 Power to Connector Airflow Half Width TAA Switch (R0P77A)
  • HPE SN2410M 25GbE 48SFP28 8QSFP28 ONIE Connector to Power Airflow Switch (R3B09A)
  • HPE SN2700M 100GbE 32QSFP28 Connector to Power Airflow TAA-compliant Switch (R0P72A)
  • HPE Virtual Connect SE 100Gb F32 Module for Synergy (867796-B21)
  • HPE SN3700cM 100GbE 32QSFP28 ONIE Power to Connector Airflow DC Switch (R3B00A)
  • HPE SN2010M 25GbE 18SFP28 4QSFP28 Connector to Power Airflow Half Width TAA Switch (R0P78A)
  • HPE SN2010M 25GbE 18SFP28 4QSFP28 ONIE Connector to Power Airflow TAA-compliant Switch (R3B10A)
  • HPE SN2410M 25GbE 48SFP28 8QSFP28 Power to Connector Airflow TAA-compliant Switch (R0P73A)
  • HPE SN4600cM 100GbE 64QSFP28 ONIE Power to Connector Airflow Switch (R6R26A)
  • HPE SN3700cM 100GbE 32QSFP28 ONIE Power to Connector Airflow Switch (R3A97A)
  • HPE Virtual Connect SE 40Gb F8 Module for Synergy (HPEVRTCNNT40GbSYPRE)
  • HPE SN2010M 25GbE 18SFP28 4QSFP28 ONIE Power to Connector Airflow TAA-compliant Switch (R3B11A)
  • HPE Synergy 40Gb F8 Switch Module (HPESY40GBF8SWTCHPRE)
  • HPE SN2745M 100GbE 32QSFP28 ONIE Power to Connector Airflow DC Switch (R3B05A)
  • HPE Synergy 40Gb F8 Switch Module (779224-B23)
  • HPE SN2700M 100GbE 32QSFP28 ONIE Power to Connector Airflow Switch (R0P80A)
  • Mellanox SH2200 TAA-compliant Switch Module for HPE Synergy (866573-B21)
  • HPE SN3700M 200GbE 32QSFP56 Power to Connector Airflow Switch (R5Z74A)
  • HPE Virtual Connect FlexFabric-20/40 F8 Module for c-Class BladeSystem (691367-B21)
  • HPE SN2700M 100GbE 32QSFP28 ONIE Power to Connector Airflow DC Switch (R3B02A)
  • HPE SN2700M 100GbE 32QSFP28 Power to Connector Airflow TAA-compliant Switch (R0P71A)
  • HPE SN2100M 100GbE 16QSFP28 ONIE Power to Connector Airflow Half Width Switch (R0P82A)
  • HPE SN3700cM 100GbE 32QSFP28 ONIE Connector to Power Airflow Switch (R3A98A)
  • HPE Virtual Connect FlexFabric-20/40 Module for c-Class BladeSystem with TAA (691367-B22)
  • HPE SN2700M 100GbE 32QSFP28 ONIE Connector to Power Airflow DC Switch (R3B03A)
  • HPE SN2100M 100GbE 16QSFP28 Connector to Power Airflow Half Width TAA-compliant Switch (R0P76A)
  • HPE SN4600cM 100GbE 64QSFP28 Power to Connector Airflow Switch (R6R24A)
  • HPE SN3700cM 100GbE 32QSFP28 ONIE Connector to Power Airflow DC Switch (R3B01A)

Értékeléshez, kérjük jelentkezzen be!


Még nincs értékelés a termékhez!

© 2022 HPShop.hu, Net Kft., 1118 Budapest, Rétköz utca 18.(üzlethelyiség),
Cégjegyzékszám: 01-09-569664, Adószám: 12257106-2-43, Nyitva tartás: Hétfő-Péntek: 7:30 - 13:00
Adatvédelem | 
^ Fel